0

@SeWo77 Po wygranej lidze mial powiedzieć wedlug Javiego Miguela, śmieje sie z tego farmazona

0

Wczorajszy trening i 3:18 czy Xavi w końcu powie Fatiemu że na niego nie liczy? xd


1

@DonCarletto Byly tez wypaly ale o tym już nie wspomnisz xd jak na razoe Roque lepiej rokuje i tyle

0

@Kamiloza91 Nie, już predzej Marc Guiu

0

@kamilop A kto ich porownuje? Fakt że Endrick nic nie gra od przejścia do Realu a Realowcy piszą o Roque ze to ogór

5

@supraomnes1 Lamine jest dwa lata młodszy a to kosmiczna różnica w ich wieku

5

Dobre xd


0

@Dari0G A kto ostatnio z takich utalentowanych odszedl z takimi liczbami co ten Arribas?
@Bogan ale Balde mial odejsc bo byl niepewny aby sie ogrywac, a ten Arribas ma liczby najlepsze w lidze wiec to nie ta skala talentu co Nico

1

@Emhyr z artykulu wynika że nie placek

0

Ładnie tam w madrycie plują w twarz wychowankom. Polecam artykuł "Guler zamyka drzwi Arribasowi"

1

@Medium Ja to rozumiem i na pewno bym nie przegapil moze i fotke zrobil ale te artykuly i rozpisywanie sie o tym to już komedia

4

@Sapos93 Tak bo wyczerpany pilkarz bez odpoczynku będzie użyteczny. Chorzy jesteście od tego hejtu

3

@Rastafarnianin Sensacja bo chłop poszedl na zakupy. Ludzie to naprawdę sa dziwni

0

@doc nie ta kategoria wiekowa żeby ich porównywać póki co

13

Wciąż jest młody, ja go jeszcze nie skreślam

0

@Untouchable przecież trenował

0

@tbas Aha czyli Javi Miguel znowu wymyśla farmazony a ludzie go dalej cytują

1

@xparix piłki nie umiał przyjąć z Visel Kobe

18

Kolejny niezrozumiały transfer

0

@qbuteq szczerze to ja mam wywalone w te wielkie gwiazdy patrząc jak one sie u nas sprawdzały, Griezmany, Coutinha i inne

2

I Barca jeszcze ich na puchar Gampera zaprasza, frajerstwa ciąg dalszy

0

@escarabajo Tez nie obejrzalem myślalem że 1:30 ma być mecz. Na stronach z powtórkami tez nie widze, chyba że znasz jakąś?

1

@MichuZ44 nie pamiętam ale pamiętam ta scene z trybun

0

@barcanawieki Za 50 razem mu wyszło

0

O 1:30 Gra Atletico PR, będzie grał Roque, ktoś sie orientuje?

1

@luka1995 Fati byl bez formy teraz odzyskuje skuteczność wiec raczej nie będzie tak źle. A Roque będzie grał i sie rozwijal co jest lepsze niz bycie zmiennikiem w tym wieku

2

@Herbert Teraz każdy klub robi chore kontrakty na +5 lat

0

Przynajmniej cały rok będzie gral regularnie co zapewni większy rozwoj. U nas by większość czasu nie gral póki jest Lewy

0

@HaZZi to jest klub piłkarski a nie zoo, ale co kto lubi

0

@Emhyr to dalej nie jest oficjalka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?