3

@Ulam było tyle szrotu nie kupować

1

@shahman Wiadomo od kogo Roberto brał lekcje gry

0

@michaleu z twarzy troche taki kewin w nowym jorku

0

@Emhyr za 100 mln to nie chce bo znowu będzie jakis gowniany transfer, ale młodych, zdolnych perspektywicznych w dobrej cenie bym chciał

0

@Survier Ta żeby on jeszcze mogl grać a wiadomo jak to sie skończy z Torre
@Katalończyk 99 Martinez totalnie mi obojetny, Gundogan fajnie, chcialbym jeszcze zeby Torre gral wiecej duzo wiecej ale wiem jak to będzie wyglądało

0

@Emhyr Belingham, Fran, Guler, Brahim niewiadomo jak to z nimi będzie ale ciekawość jak będą grać, my mniej wiecej wiemy czego sie spodziewać

0

@MesQueUnClub96 Nie przerzucam, nie jestem sezonowcem a stwierdzam fakt. W zeszlym sezonie to Real byl takim kotletem ale solidnie sie wzmocnili i odświeżyli
@Kgorecki2500 a wierzysz że zajdzie duza zmiana w grze z tymi samymi zawodnikami i trenerem?

2

Na papierze to Real sie wydaje ciekawszy do ogladania w next sezonie, Barca to będzie odgrzewany kotlet, pozostaje liczyć ze ktos wystrzeli z forma Fati, Abde, może Gundo zacznie posyłać prostopadle pilki bez tego będzie ta sama bieda co w zeszłym sezonie niestety

1

@Emhyr kolejny zazdrośnik

0

@malicinho Kubo to faryzeusz nic dziwnego ze nie umie grac w piłkę

0

@karolszymek pewnie tak ale nie zdziwie sie jak mu trochę czasu to zajmie, nawet jezyka nie zna

0

Ale ten mlody sie przestraszony wydaje, presja go może zeżreć

0

@ViscaElBarsa a Real nikogo mial już nie kupowac ale plotki ploteczki i mają transfer

0

@Corr Powinien to wbić do łba Viniciusowi

0

@Danny Gaucho zawsze młody zdolny zawodnik, zapowiada sie dobrze, cena nie jest kosmiczna i zawsze fajnie jak jest nowa twarz w zespole..

3

Zazdroszcze tego Gulera Realowi nie powiem że nie. Całe te dziennikarstwo transferowe powinno sie zaorac bo przez to kluby spbie podkupuja pilkarzy ogólnie xd

0

@Kluivert_P wykonczenie ma na poziomie ekstraklasy dlatego skrzydlowy to żaden

4

Z boku to co robi Barcelona wydaje się śmieszne ruszyli na wielkie zakupy Roque, Guler i kto tam jeszcze, a jak przychodzi co do czego to tego transferu nie mogą dopiąć, cyrk

7

@barcanawieki Ale bzdury widze że prześciganie sie w co raz glupszych newsach trwa w najlepsze xd

5

I zajebiscie by bylo

0

@tristan87 Tego nie ogladalem za duzo ale bylo duzo bardziej poważniejsze albo do tego aspirowało, a pamiętniki to czysty niekryty debilizm

0

@LaLigaPD świetny serial komediowy, jedyny paradokument który dalo sie oglądać

0

@!34RC3!_0N4 nie zesraj sie z tym Fatim nudziarzu

1

@Albatros Na szczęście? Dla mnie może być crackiem ten pilkarz. Nie wiem z czego tu sie cieszyć

0

@Emhyr Barca tez by tyle dala jakby bylo nas stać

0

@Janas11224 Jedyne na co czekam to Chainsaw Texas Masacre, lubie gry multiplayer, w to zagralem na beta testach i zajebiste

1

Jesteśmy w dupie i to jest fakt, szkoda bo fajny zawodnik

0

@AlexDark00 miejsca w skladzie sa 2 , jeden 18 lat, drugi 20, oboje prawie wychowankowie (Pedri bo Gavi tak) jakie chlop mial szanse na przebicie widzac co Xavi robi z takim Torre czy innymi? Chyba ze znowu by przestawial wszystkich na nie swoje pozycje co juz Gaviemu zaszkodzilo. A bycie zapchajdziurą jak inny wypadnie nie jest atrakcyjne dla nikogo

0

@Zoker Pewnie sam bylem za tym transferem ale patrzac na zapatrzenie Xaviego w niektorych pilkarzy to on dobrze wybral. U Xaviego nie ma konkurencji gra ten ktorego najbardziej lubi

1

@Zoker Gavi to pupilek Xaviego i nawet w słabej formie gral, Pedri to wiadomo wiec ten Guler by praktycznie nie mial szans na gre w 11. Dla mnie to niech dadza grac Torre bo tez ma talent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?