Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomo1989 No i dobrze w końcu ojciec go spłodził a nie klub
1
@DaPidejpi Mam nadzieję, że UFL ich wyjaśni bo na konami juz nie ma co liczyć. A gameplay Fify i piłka nożna wybierz jedno
1
@KamQiX ja próbowałem kilkanascie razy tej gry i najleosza byla jakoś w styczniu 2022 potem kolejne patche popsuly gameplay i przypominalo to kopanine w ekstraklasie
0
Mam nadzieję że UFL to będzie poważna konkurencja.
Fifa nawet jak wyjdzie dobra to z każdą akutalizacja zamienia sie w chłam
3
@lucca87 Yamal trybuny, przepis jak popsuć kariere młodego zawodnika xd jak już to Barca B
1
Arthur było sie nie opierdalać to byś zagral
0
@MesQueUnClub_87 Dla mnie nawet Gaviego mogli by tam sprawdzić podejrzewam ze bylby lepszy niz na skrzydle
0
@whoocash19841 Ale wtedy musi grac regularnie aby to dzialalo, czyli kosztem kogos z powyzszch albo znowu beda eksperymenty pt Gavi na skrzydle co zadzialalo w dwóch meczach
0
@marcin62 A przeczytałeś to co napisalem? Kogo z nich wyrzucisz i wrzucisz SPD
0
Szczerze to nie wiem na co nam ŚPD, jest De Jong, Gavi, Pedri, Gundogan każdy będzie chcial grać w pierwszym składzie nie ma miejsca dla kolejnego pomocnika. De Jong powinien sie nauczyć grać na tej pozycji. Wiadomo, że ktoś wypadnie w trakcie sezpnu ale my szukamy ŚPD czyli z założenia pilkarza na pierwszy skład
2
@michaleu To są te detale
1
@DaPidejpi Nie miałem nigdy, jak zacząłem sie interesować piłką (oglądać) to od razu to była Barcelona
2
@Firestone każdy klub poza Barcą, banał ale taka prawda
11
@norbi77 W Barcelonie nic nie jest normalne
4
@Survier Nie, przeciętny chłop może być głupszy od kobiety i na odwrót. Bez sensu ta teoria
4
@Emhyr widze że oszczędności w sztabie medycznym ciąg dalszy..
6
Dobrze, że niedługo sezon sie zaczyna bo już człowiek sie stęsknił za Barcą, czekaniem na mecze i tą całą otoczką
0
@KrwawiaceoczyVEB on bedzie w pierwszym składzie czy Barca B?
0
@Reviven Roque zdecydowanie, Endrick nie ma psychy
0
@Medium czyli nikt znaczący
@Emhyr zapomniałem o tym ASie
0
Ktoś znaczący w ogóle poszedl do PSG czy każdy ma juz wywalone na ten klub? Pomijam Enrique
4
@masq końcówka sezonu to byla masakra pod względem gry i kompromitacja
0
Przeznaczeni do odejścia chyba przez dziennikarzy
0
@DonCarletto nie byl, napastnik jest nam potrzebny a na rynku posucha
0
@DonCarletto nie no w twj chwili Roque > Endrick, za to Gulera wam zazdroszcze
0
@DonCarletto Czy ja wiem, w Hiszpanii to sa ogroki a pomaga im to że stoja w 11 w polu karnym
0
W końcu bądźmy mieli napastnika z dryblingiem. Wiadomo, że to tylko kompilacja ale oglądałem go w kilku meczach i takie zagrania to u niego norma a nie wyjątek. Przypomina Suareza
0
@MarcepanowyKsiaze nie mamy 9 a Lewy wiecznie młody nie będzie, Ferran to nie ta liga
0
@Kamiloza91 z mlodzikow jeszcze Marc Guli czy jakos tak
3
@Ulam No i to jest dzisiejszy język w tym kraju, pół inglisz pół polisz