Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dla mnie to jest takie głupie gadanie bo tej lepszości w żaden sposób nie zmierzysz, może statystykami, wynikami drużynowymi bo inaczej jak?
0
@Borneo Talentu się nie traci, psychike da sie naprawić i widać że to przepracowal. To wciąż bardzo młody zawodnik
0
@nuevojugador xddd
3
No i super
1
@Bocheno1 Takie gierki też istnieją podobno
1
Ale czekam na tą gierke [+18]
0
@Emhyr Jak dostajemy wpierdol w LM i w LE to jaki lepszy skład my mamy. A od ostatniego roku sie on nie zmienil. Mamy dużo dobrych pilkarzy ale bardzo mlodych ktorym jeszcze daleko do szczytu formy
1
@tbas Tureckie lody, jak byłem na wakacjach to typ robil tak z dzieckiem na wózku inwalidzkim
1
@Albatros Mam gdzieś Messiego xd
0
@Pawel13sz Javi Miguel to farmazon
6
Temu sie juz odkleja powoli.. Może porównywalne ale po co takie rzeczy gadał
0
@Messibestplayerintheworld Miguel to farmazon pokroju Romero
1
@Untouchable wyglądasz mi na multikonto które chce usłyszeć swój dawny nick
0
@Ziemny Niektórzy komentuja podczas meczów albo odpowiadają komuś i mają dużo komentarzy przez to. Ja tez mam dużo a nie siedzę tu całe dnie xd
2
@Comentateiro Nieźle przekręcony licznik
0
Szkoda i tyle. Pozostaje śledzić go w Realu
0
@Untouchable fakt jest taki ze co raz woecej osób sie do niego przekonuje bo zaczął sie ogarniac czyli zależy mu
1
@jacob345 aktualizacje po prostu ale i tak nie polecam, efootball na steamie nie pes
0
@DaPidejpi Baby z chłopami bez sensu
0
@Untouchable Na przeciw Chorwacji farmerskiej tez wygladal najlepiej z calej Hiszpanii, przypadeg
0
@Untouchable nie jest, koncowke sezonu mial bardzo dobrą
0
@Firestone Od Fatiego to sie odwal bo w nim nadzieja tego klubu jesli chodzi o atak
0
@MessiForeverTheBest Lenglet to raczej pewne, Dest sam nie wiem może do rotacji by był ok na ostatnią szanse
0
Torres, Kessie out, Roque In i wszyscy będą zadowoleni
0
@KamQiX Przecież Messi, Mbappe, Neymar to realny skład był
1
@Bocheno1 Jeszcze Brahim Diaz
0
@partymaker dla mnie tak, kluby chca zagarnąć wszystko dla siebie, a postaw sie na miejscu takiego piłkarza albo ojca i każdy by skorzystał
1
@JohnB Może i tak ale nie sledzilem go w Ajaxie a jednak go kupiliśmy czyli cos soba prezentowal. Może zwyczajnie spocząl na laurach po transferze. Jak nie jestem fanem Raphinhi i jest on dla mnie troche pokraczny to po nim widać ze mu sie chce i cos czasem wyjdzie
0
@MesQueUnClub_87 dla mnie to troche kwestia zawziętości, charaktetu Athur wydawal sie taka ciepła kluchą, Dest troche tez. Dziwi mnie to ze nie poukładają sobie w głowie i sie bardziej nie zmotywują to samo z Ferranem ktory sie zmotywował na jeden mecz z Cadiz i byl Messim
0
Myślicie, że jest cień szansy ze Dest jeszcze odpali? W końcu to młody zawodnik a w Ajaxie był dobry.