0

@Emhyr Dla mnie to jest takie głupie gadanie bo tej lepszości w żaden sposób nie zmierzysz, może statystykami, wynikami drużynowymi bo inaczej jak?

0

@Borneo Talentu się nie traci, psychike da sie naprawić i widać że to przepracowal. To wciąż bardzo młody zawodnik

0

3

No i super


1

@Bocheno1 Takie gierki też istnieją podobno

1

Ale czekam na tą gierke [+18]



0

@Emhyr Jak dostajemy wpierdol w LM i w LE to jaki lepszy skład my mamy. A od ostatniego roku sie on nie zmienil. Mamy dużo dobrych pilkarzy ale bardzo mlodych ktorym jeszcze daleko do szczytu formy

1

@tbas Tureckie lody, jak byłem na wakacjach to typ robil tak z dzieckiem na wózku inwalidzkim

1

@Albatros Mam gdzieś Messiego xd

0

@Pawel13sz Javi Miguel to farmazon

6

Temu sie juz odkleja powoli.. Może porównywalne ale po co takie rzeczy gadał

0

@Messibestplayerintheworld Miguel to farmazon pokroju Romero

1

@Untouchable wyglądasz mi na multikonto które chce usłyszeć swój dawny nick

0

@Ziemny Niektórzy komentuja podczas meczów albo odpowiadają komuś i mają dużo komentarzy przez to. Ja tez mam dużo a nie siedzę tu całe dnie xd

2

@Comentateiro Nieźle przekręcony licznik

0

Szkoda i tyle. Pozostaje śledzić go w Realu

0

@Untouchable fakt jest taki ze co raz woecej osób sie do niego przekonuje bo zaczął sie ogarniac czyli zależy mu

1

@jacob345 aktualizacje po prostu ale i tak nie polecam, efootball na steamie nie pes

0

@DaPidejpi Baby z chłopami bez sensu

0

@Untouchable Na przeciw Chorwacji farmerskiej tez wygladal najlepiej z calej Hiszpanii, przypadeg

0

@Untouchable nie jest, koncowke sezonu mial bardzo dobrą

0

@Firestone Od Fatiego to sie odwal bo w nim nadzieja tego klubu jesli chodzi o atak

0

@MessiForeverTheBest Lenglet to raczej pewne, Dest sam nie wiem może do rotacji by był ok na ostatnią szanse

0

Torres, Kessie out, Roque In i wszyscy będą zadowoleni

0

@KamQiX Przecież Messi, Mbappe, Neymar to realny skład był

1

@Bocheno1 Jeszcze Brahim Diaz

0

@partymaker dla mnie tak, kluby chca zagarnąć wszystko dla siebie, a postaw sie na miejscu takiego piłkarza albo ojca i każdy by skorzystał

1

@JohnB Może i tak ale nie sledzilem go w Ajaxie a jednak go kupiliśmy czyli cos soba prezentowal. Może zwyczajnie spocząl na laurach po transferze. Jak nie jestem fanem Raphinhi i jest on dla mnie troche pokraczny to po nim widać ze mu sie chce i cos czasem wyjdzie

0

@MesQueUnClub_87 dla mnie to troche kwestia zawziętości, charaktetu Athur wydawal sie taka ciepła kluchą, Dest troche tez. Dziwi mnie to ze nie poukładają sobie w głowie i sie bardziej nie zmotywują to samo z Ferranem ktory sie zmotywował na jeden mecz z Cadiz i byl Messim

0

Myślicie, że jest cień szansy ze Dest jeszcze odpali? W końcu to młody zawodnik a w Ajaxie był dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?