La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

0

W kwestii lewego to mamy problem podobny co na początku.Lewy ma problem w środku aby obrócić się i strzelić na bramkę.Natomiast problem jest że po odejściu Dembele i Alby ciężko dogranie pilki do środka te podania są mocno nie dokladne.Zresztą Balde gra na fatiego Rahinia strzela na bramkę.A abde musi się zgrać i pracowac nad tym.Tutaj potrzebna jest praca aby z kewym się dogadać.bo mieliśmy już taki problem.Tutaj rozwiązaniem był Alba i Dembele.To jest strata.Dlatego wynik jest 1:0

0

@Borneo Lewy też jak ma okazje do podania to wali na siłę, wiec potem inni też go pomijają bo gra po chamsku. Wczoraj też były takie sytuacje

0

@Faro no bo jak ma mało podań z boku to uderza co ma
Trochę nie dziwne.ajest to problem dla xaviego.Tu liczę ze gra bexzie lepie ulożona kiedy gundogan zagra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?