Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 nigdy geja nie poznałeś, serio?
0
@Witekk10 Karol a gdzie Tadzik?
1
Le zę kąpetą .
1
@Kgorecki2500 Grześki wybór prosty
0
@FCB_dimiC dlaczego jesteś toksyczny
0
@norbi77 zmniejszenie liczby klubów to też oslabienie ligi, mniejsze zyski i dla klubów i dla ligi, mniejsza konkurencyjność. Także nikt w tym interesu nie ma, chyba że właśnie giganci.
Obecnie to Ueafa zmieniając format LM dowalila meczów, ale albo grasz i dostajesz kase albo nie musisz grać w LM, oni ustalają zasady
0
@norbi77 ale małe zespoły nie sa przemęczone tylko giganci, którzy nie spadną z ligi. Małe kluby mają sie poświęcić bogaczom?
0
@damian16161212 jesteśmy zależni od formy Yamala, bez niego gra w ataku jest słaba
2
@Sapos93 ale to Yamal dyktuje warunki albo sobie pójdzie za darmo, super deal
0
@kaamil1910 a teraz obniża kontrakt i nie dostaje minut, ładnie by sobie zrobił xD
1
Ta a na trenignach wygłupy i uśmiech od ucha do ucha. Ja tam poruszenia nie widzę
1
@esem91 jak miałem działalność to nawet nie ma wyboru dla mnie. Chyba ze mogą byc kłamstwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 to wiele wyjaśnia
0
@FcPortoFan1999 ale czemu Barcelona
0
@FcPortoFan1999 jak Ty sie tu znalazłeś, bo chyba pisałeś kiedyś
0
@FcPortoFan1999 może tez oglądają ekstraklase i biorą nauki
3
@VinDiesel dlatego Fati nie gra
0
@Kubsoleon to nie widziałem
1
Ten moment gdy nie wiesz czy to AI, ale znając jego pewnie nie
1
@ZwyklyKibicBarcy04 każdy ogarnięty człowiek to widzi, że sa zmęczeni i nie byli zmieniani kiedy mogli być, ale i tak znajdą sie napinacze z innym zdaniem
0
Aż mi sie przypomniało jak Rapha wjechal w Araujo za popchnięcie Endricka xD
0
@Roobo kopał w ławkę rezerwowych czasami przecież
0
@krol211 i ma chemie z Yamalem, w końcu by ktoś sobie podawał w ataku
0
@FcPortoFan1999 on ma tu ziomków i rodzine i to go trzyma
0
@FcPortoFan1999 on jest taki zadowolony na treningach, że pewnie będzie siedzial do końca
0
@Ryoumen to nie wystarczy z naszym ffp
10
Klub powinien wszystko zrobić by kupić tego Nico, nie wiem jak i skąd wezmą kase ale to must have. Może i przy nim Yamal zacznie myśleć lepiej, a Raphinha z konkurentem ogarnie emocje
0
@vangoor myślał, ze sam argentyne pokona
1
@insp1re jak miał 16 to lepiej kombinował na boisku