0

@Trojanek23 nigdy geja nie poznałeś, serio?

0

@Witekk10 Karol a gdzie Tadzik?

1

Le zę kąpetą .

1

@Kgorecki2500 Grześki wybór prosty

0

@FCB_dimiC dlaczego jesteś toksyczny

0

@norbi77 zmniejszenie liczby klubów to też oslabienie ligi, mniejsze zyski i dla klubów i dla ligi, mniejsza konkurencyjność. Także nikt w tym interesu nie ma, chyba że właśnie giganci.
Obecnie to Ueafa zmieniając format LM dowalila meczów, ale albo grasz i dostajesz kase albo nie musisz grać w LM, oni ustalają zasady

0

@norbi77 ale małe zespoły nie sa przemęczone tylko giganci, którzy nie spadną z ligi. Małe kluby mają sie poświęcić bogaczom?

0

@damian16161212 jesteśmy zależni od formy Yamala, bez niego gra w ataku jest słaba

2

@Sapos93 ale to Yamal dyktuje warunki albo sobie pójdzie za darmo, super deal

0

@kaamil1910 a teraz obniża kontrakt i nie dostaje minut, ładnie by sobie zrobił xD

1

Ta a na trenignach wygłupy i uśmiech od ucha do ucha. Ja tam poruszenia nie widzę

1

@esem91 jak miałem działalność to nawet nie ma wyboru dla mnie. Chyba ze mogą byc kłamstwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 to wiele wyjaśnia

0

@FcPortoFan1999 ale czemu Barcelona

0

@FcPortoFan1999 jak Ty sie tu znalazłeś, bo chyba pisałeś kiedyś

0

@FcPortoFan1999 może tez oglądają ekstraklase i biorą nauki

3

@VinDiesel dlatego Fati nie gra

0

@Kubsoleon to nie widziałem

1

Ten moment gdy nie wiesz czy to AI, ale znając jego pewnie nie


1

@ZwyklyKibicBarcy04 każdy ogarnięty człowiek to widzi, że sa zmęczeni i nie byli zmieniani kiedy mogli być, ale i tak znajdą sie napinacze z innym zdaniem

0

Aż mi sie przypomniało jak Rapha wjechal w Araujo za popchnięcie Endricka xD


0

@Roobo kopał w ławkę rezerwowych czasami przecież

0

@krol211 i ma chemie z Yamalem, w końcu by ktoś sobie podawał w ataku

0

@FcPortoFan1999 on ma tu ziomków i rodzine i to go trzyma

0

@FcPortoFan1999 on jest taki zadowolony na treningach, że pewnie będzie siedzial do końca

0

@Ryoumen to nie wystarczy z naszym ffp

10

Klub powinien wszystko zrobić by kupić tego Nico, nie wiem jak i skąd wezmą kase ale to must have. Może i przy nim Yamal zacznie myśleć lepiej, a Raphinha z konkurentem ogarnie emocje

0

@vangoor myślał, ze sam argentyne pokona

1

@insp1re jak miał 16 to lepiej kombinował na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?