0

Pedri próbuje tych triveli ostatnio

0

@Szymemdymek tylko to taki ofensywny typ jak Olmo a bardziej kreatywny pomocnik by sie przydal

0

Xavi miał Inieste, ciekawe jakby wyglądał Pedri z drugim magikiem u boku, może taki Torre ma potencjał

27

To zagadka rozwiązana czemu nie gra

0

Kozackie te korki


0

@mekston no Torre was już wyjasnia w każdym wstępie, ze to możliwe

1

@BorzyKrzys tu wystarczy dwa do dwoch dodac, chcial Rashforda Fati mu ten ruch zablokował, czego tu nie rozumieć? xD jaki dramtyczny by nie był przy takim wyniku nie ma innego powodu by go nie wpuscic i nie odciążyć Yamala

2

@wpwelement nie ma pewności, ze jego klon by grał jak oryginał

2

Flick po prostu jest zły na Fatiego, że pokrzyżował mu plany z Rashfordem, w podzięce za to traktowanie Fati nie ruszy sie z klubu i mamy błędne koło. Poziom sportowym poziomem, ale nikt mi nie wmówi, ze Balde bez wyjazdu na kadry bardziej potrzebowal tej zmiany niz Yamal, a gdyby mial zejść Yamal to wiadomo kto w jego miejsce

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Olmo w kratke gra, szkoda myślałem ze to zawodnik który zawsze trzyma wysoki poziom, a jednak nie

0

@Szmulek Yamal ma 17 lat

0

Ten Hujsen wyprowadzenie piłki ma bardzo dobre

0

@Coutinho007 Cucurella to na LO na euro wymiatal, tu jest mecz takiej rangi ze nie kazdy daje wszystko z siebie

0

@macio_944 a kto mówi ze musza grać ciągle ci sami

4

Yamal i Nico to taki fajny duet, ze fajnie by bylo ich oglądać razem w Barcy

0

Ten Ding dong pasuje do takiej druzyn,y że wszyscy szybko a on jest tym który myśli i gra wolniej. Dlatego w wolnej Barcy sie nie sprawdza

0

Skoro go wyprzedził młodszy kolega z tej samej pozycji to nie ma w tym nic dziwnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ranger3120 Tebasa prędzej, Real narzeka

1

@qbsonFCBarca u nas jak chciałeś pokopac na trawie to byl obok park, to nic że tam były górki, dolki, biegało sie i tak xD
Ale byly jeszcze wymyślne boiska betonowe lub luksusowy orlik na piasku

2

@Ojciec5tkidzieci zimna czerwona helena na popite

2

@RomanGroza to nie jest koncert życzeń

2

@don'T.R.I.P.e siatkarz ale dziewczynka

0

@Eklerek a gdzie sa te zdjecia? Bo jak wpisalem to nazwisko to jakas laska wypinająca dupe, to ona?
https://www.instagram.com/mirayoficials/

0

@Eklerek ale ona ma 16 a nie 14, juz nie róbmy ze wszystkiego pedofili skoro taki wiek jest legalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?