2

Jak u was? U mnie 0:1 Barca


0

@Kinginiesta kibice jednego klubu by sie sami unicestwili xD tego jeszcze nie grali

0

@onetwo może, nie zwróciłem uwagi, ale kiedyś chyba częściej byly nawet jesienią

2

Serio 21:30 to późna pora na mecz, 21 to jeszcze jest normalnie. W ogóle la liga kiedyś nawet grała o 22, a teraz chyba nie

0

@dejwidn gdyby nie moderacja to bylby tu taki sam rynsztok, witamy

1

@macio_944 ja dzisiaj wyczuwam odpadnięcie, dlatego że za długo trwa ta seria bez porażki

1

Tip na Ter Stegena


0

Fati korepetycje u Yamala bierze


1

Trochę bekowy post


0

@Kasy właśnie nie rozumiem gry Ferminem jako 4 pomocnikiem, ostatnio dal asyste ale sporo złych decyzji miał

0

@Sysia11 nie no Alvarez od mundialu już ma status gwiazdy

1

Cały sezon te sprawy z rejestracjami sie przewijają a tu marzenie o transferach na kolejny sezon. No nie wiem, nie wiem

2

Fati zaczął być regularnie powolywany, a nawet wychodzi na rozgrzewke. Czy to już progres?

4

@Pawlak1992 ten co chce hattricka w gorących osiągnąć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston przecież dobrze wiemy i Ty i jaka, ze przy każdej mozliwej okazji wtracasz mnie w temat i chcesz porobić sobie "jaja" tylko nikogo to nie bawi, wbijasz szpilki bez powodu, bo ostatnio coś napsialem a te 100 wcześniej mnie oznaczasz i prowokujesz z jakiego powodu? Na tym zakończenie temat, nic do Ciebie nie mam ale ile mozna, aż sie ulewa. Wiem ze tu kazdy chce zabłysnąć a najłatwiej czyims kosztem

5

@Luciano99 największy menel a najlepsze żarty

0

@mekston ale przecież to Ty mi piszesz o czym mam pisac, ego la bambowe wywaliło w kosmos, może masz tu fanów, ale to nie czyni Cie nadużytkownikiem xD ale chyba takim sie poczułeś, no cóż

0

@mekston to nie wyzwiska a fakty, trollujesz, prowokujesz wiec jak mam to nazwac? z pół roku nie pisałem o Fatim, a Ty tylko oznaczasz, albo piszesz głupie żarciki w moim kierunku, opanuj sie bo nie jesteś zabawny. Kazdy taki post od dzisiaj zgłaszam :)
Tutaj nagle nie ma zainteresowania a jak bym napsial, ze Fati ma grac to lawina komentarzy xDDD
To ty nie pisz bzdur o Mbappe i jego statystykach, zgoda. To nie notatnik, tam mu kibicuj

0

@maroon narazie doraźnie zalatalem, ale potrzeba będzie specjalisty

0

@mekston typie napisałem to przed konferencją, widać jaki z Ciebie troll i tylko szukasz zaczepki

0

@SnieguPlock taka plastikowa, nie znam sie xD mała, wąska

0

Skoro tu tyle oznaczeń na mój temat odnośnie Fatiego i głupich przytyków to wypowiem się. Tak wierzę Flickowi, że Fati sie opierdala.
I to nie prima aprilis, ale widać, ze szczerze mówił na konferencji


@mekston oznacze Ciebie, zebys dal sobie siana i nie zadawal w kółko tego pytania

0

@Seneka dobra dzięki, coś sie pomyśli

0

@heniusss ta woda już zakręcona

1

A mnie prima aprilis powitało pęknięciem rury w łazience, tak można żyć.
Jakieś tipy na małą dziurke z której pryska?

2

wjeżdża najlepszy gk w historii Barcy


0

@Kazragore to nie problem z tym dniem tylko poziomem żartów, ale tak tu jest na codzien to co sie dziwić xD

0

@SinMistico Holandia ma taki styl gry

0

De Jong takim listonoszem możesz być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?