Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak u was? U mnie 0:1 Barca
0
@Kinginiesta kibice jednego klubu by sie sami unicestwili xD tego jeszcze nie grali
0
@onetwo może, nie zwróciłem uwagi, ale kiedyś chyba częściej byly nawet jesienią
2
Serio 21:30 to późna pora na mecz, 21 to jeszcze jest normalnie. W ogóle la liga kiedyś nawet grała o 22, a teraz chyba nie
0
@dejwidn gdyby nie moderacja to bylby tu taki sam rynsztok, witamy
1
@macio_944 ja dzisiaj wyczuwam odpadnięcie, dlatego że za długo trwa ta seria bez porażki
1
Tip na Ter Stegena
0
Fati korepetycje u Yamala bierze
1
Trochę bekowy post
0
@Kasy właśnie nie rozumiem gry Ferminem jako 4 pomocnikiem, ostatnio dal asyste ale sporo złych decyzji miał
0
@Sysia11 nie no Alvarez od mundialu już ma status gwiazdy
1
Cały sezon te sprawy z rejestracjami sie przewijają a tu marzenie o transferach na kolejny sezon. No nie wiem, nie wiem
2
Fati zaczął być regularnie powolywany, a nawet wychodzi na rozgrzewke. Czy to już progres?
4
@Pawlak1992 ten co chce hattricka w gorących osiągnąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston przecież dobrze wiemy i Ty i jaka, ze przy każdej mozliwej okazji wtracasz mnie w temat i chcesz porobić sobie "jaja" tylko nikogo to nie bawi, wbijasz szpilki bez powodu, bo ostatnio coś napsialem a te 100 wcześniej mnie oznaczasz i prowokujesz z jakiego powodu? Na tym zakończenie temat, nic do Ciebie nie mam ale ile mozna, aż sie ulewa. Wiem ze tu kazdy chce zabłysnąć a najłatwiej czyims kosztem
5
@Luciano99 największy menel a najlepsze żarty
0
@mekston ale przecież to Ty mi piszesz o czym mam pisac, ego la bambowe wywaliło w kosmos, może masz tu fanów, ale to nie czyni Cie nadużytkownikiem xD ale chyba takim sie poczułeś, no cóż
0
@mekston to nie wyzwiska a fakty, trollujesz, prowokujesz wiec jak mam to nazwac? z pół roku nie pisałem o Fatim, a Ty tylko oznaczasz, albo piszesz głupie żarciki w moim kierunku, opanuj sie bo nie jesteś zabawny. Kazdy taki post od dzisiaj zgłaszam :)
Tutaj nagle nie ma zainteresowania a jak bym napsial, ze Fati ma grac to lawina komentarzy xDDD
To ty nie pisz bzdur o Mbappe i jego statystykach, zgoda. To nie notatnik, tam mu kibicuj
0
@maroon narazie doraźnie zalatalem, ale potrzeba będzie specjalisty
0
@mekston typie napisałem to przed konferencją, widać jaki z Ciebie troll i tylko szukasz zaczepki
0
@SnieguPlock taka plastikowa, nie znam sie xD mała, wąska
0
Skoro tu tyle oznaczeń na mój temat odnośnie Fatiego i głupich przytyków to wypowiem się. Tak wierzę Flickowi, że Fati sie opierdala.
I to nie prima aprilis, ale widać, ze szczerze mówił na konferencji
@mekston oznacze Ciebie, zebys dal sobie siana i nie zadawal w kółko tego pytania
0
@Seneka dobra dzięki, coś sie pomyśli
0
@heniusss ta woda już zakręcona
1
A mnie prima aprilis powitało pęknięciem rury w łazience, tak można żyć.
Jakieś tipy na małą dziurke z której pryska?
2
wjeżdża najlepszy gk w historii Barcy
0
@Kazragore to nie problem z tym dniem tylko poziomem żartów, ale tak tu jest na codzien to co sie dziwić xD
0
@SinMistico Holandia ma taki styl gry
0
De Jong takim listonoszem możesz być