Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Terroriser aha, chyba nie byl tak dobry bo nie słyszałem o nim. Najpredzej Toni z rezerw sie przebije
3
@Rastafarnianin "Największą śmiertelność dyfteryt powoduje u dzieci poniżej piątego roku życia i u dorosłych powyżej 40. roku życia, bo nawet jeśli byli zaszczepieni, to z wiekiem tracą przeciwciała."
https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/nieszczepiony-szesciolatek-trafil-do-szpitala-z-blonica-na-szczescie-lekarz-pamietal-na-co-umieraly-dzieci-w-polowie-xx-st8351217
Czyli nie tylko swoje dzieci narażają. I jeszcze jeżdżą po afrykach bez takich podstaw
1
@Terroriser kim? To bramkarz
1
@blakkudium Yamal zalatwi Nico przy negocjacjach
1
@wpwelement ja znam prostszy trick, uninstal - install
1
@Munio nasi tez, tylko ostatnio odpoczęli bo odwolali kolejke
2
Jakby w tej lidze byli lepsi piłkarze to by tak łatwo nie bylo, a tak napastnicy la liga walą po trybunach i dlatego tylko 3 zespoły sie w niej liczą
1
@mordini123 pewnie Gavi
2
@tbas tu nie chodzi o to, że nie szczepią bo nie wierza w ochrone. Chodzi o możliwe skutki uboczne, sa teorie, że szczepienia mogą wywołać autyzm czy inne problemy.
I tu podkreślam to nie moje zdanie, tylko tlumacze o co chodzi antyszczepionkowcom
0
Ferran ma do 2027 więc gdzieś tu macie błąd
1
@DiSBlaDE to tylko stronka internetowa, wątpię by ktoś tak obmyślał plany co zrobić. Tu sie wchodzi coś napisac/przeczytać i tyle
1
@MesQueUnClub96 no istnieje ale jak ktoś Ci odpowiada na komentarz to mimo wszystko sprawdzasz. Albo zablokowani nie powinni widzieć moich wpisów i gitara
0
@Eklerek o tak mam kilku zablokowanych agentów, którzy uwielbiaja mnie prowokować i pod każdym moim postem mi coś piszą xD
0
@BORO_12 ty sie ośmieszasz, pisales ze Christensen na spd a Casado i Bernak do rezerw
0
@BORO_12 ty chciales grac Christensenem na śpd to co sie wypowiadasz xDDD
0
@ViscaelBarca2007 ale my nie potrzebujemy 9 w postaci kołka a takiej ruchliwej. Mbappe sie nuczyl grać na 9 to Raphinha też
0
@JimMorrisonFCB Lewandowski a Raphinha na 9
3
Niech Athletic wygra ten puchar i Nico nas. To jest zawodnik na którego spojrzysz i widać talent po prostu
1
To Roma w 10 od 10 minuty
0
@Criss18Barca polsat miał słaba realizacje, ale przynajmniej dzielil sie prawami i z canal plus i z tvp a canal plus widać jakie ma podejście, a komentarz też słaby. Chyba najlepiej jakby to mialo eleven
0
@VeB 1899 mógłby grać w roli takiego Moraty z Hiszpanii, czyli tez walka a nie tylko stanie na lini z obrońcami
0
Kupmy tego Williamsa a Raphinha na 9 i tyle w temacie, jak tak zaczął strzelać
0
@lithotripter no skoro do Barcy nie chce, to przynajmniej w Hiszpanii.
Jest jeszcze Xavi w sumie
0
@cules100pro Guardiola, ale pewnie nie ma szans
0
@AmigoBlancos dla mnie to powinna być powtórka a nie zlaliczone jako pudlo, jak bramkarz wyjdzie z linii i obroni to też uznajemy za gola?
0
@BobSwagger karny powinien być powtórzony a tak to wał
0
Kiedyś takie kontry były niemożliwe w tym klubie
0
Zfailowal Alvarez, pokazali na angielksim streamie ale czemu nie ma powtórki
0
Alvarez Alvarezem, ale to Llorente popsuł
3
Lepiej karnego nie uznac, po co powtorka. Jak bramkarz wyjdzie z lini to jest powtórka przecież