0

@Terroriser aha, chyba nie byl tak dobry bo nie słyszałem o nim. Najpredzej Toni z rezerw sie przebije

3

@Rastafarnianin "Największą śmiertelność dyfteryt powoduje u dzieci poniżej piątego roku życia i u dorosłych powyżej 40. roku życia, bo nawet jeśli byli zaszczepieni, to z wiekiem tracą przeciwciała."
https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/nieszczepiony-szesciolatek-trafil-do-szpitala-z-blonica-na-szczescie-lekarz-pamietal-na-co-umieraly-dzieci-w-polowie-xx-st8351217
Czyli nie tylko swoje dzieci narażają. I jeszcze jeżdżą po afrykach bez takich podstaw

1

@Terroriser kim? To bramkarz

1

@blakkudium Yamal zalatwi Nico przy negocjacjach

1

@wpwelement ja znam prostszy trick, uninstal - install

1

@Munio nasi tez, tylko ostatnio odpoczęli bo odwolali kolejke

2

Jakby w tej lidze byli lepsi piłkarze to by tak łatwo nie bylo, a tak napastnicy la liga walą po trybunach i dlatego tylko 3 zespoły sie w niej liczą

1

@mordini123 pewnie Gavi

2

@tbas tu nie chodzi o to, że nie szczepią bo nie wierza w ochrone. Chodzi o możliwe skutki uboczne, sa teorie, że szczepienia mogą wywołać autyzm czy inne problemy.
I tu podkreślam to nie moje zdanie, tylko tlumacze o co chodzi antyszczepionkowcom

0

Ferran ma do 2027 więc gdzieś tu macie błąd

1

@DiSBlaDE to tylko stronka internetowa, wątpię by ktoś tak obmyślał plany co zrobić. Tu sie wchodzi coś napisac/przeczytać i tyle

1

@MesQueUnClub96 no istnieje ale jak ktoś Ci odpowiada na komentarz to mimo wszystko sprawdzasz. Albo zablokowani nie powinni widzieć moich wpisów i gitara

0

@Eklerek o tak mam kilku zablokowanych agentów, którzy uwielbiaja mnie prowokować i pod każdym moim postem mi coś piszą xD

0

@BORO_12 ty sie ośmieszasz, pisales ze Christensen na spd a Casado i Bernak do rezerw

0

@BORO_12 ty chciales grac Christensenem na śpd to co sie wypowiadasz xDDD

0

@ViscaelBarca2007 ale my nie potrzebujemy 9 w postaci kołka a takiej ruchliwej. Mbappe sie nuczyl grać na 9 to Raphinha też

0

@JimMorrisonFCB Lewandowski a Raphinha na 9

3

Niech Athletic wygra ten puchar i Nico nas. To jest zawodnik na którego spojrzysz i widać talent po prostu

1

To Roma w 10 od 10 minuty

0

@Criss18Barca polsat miał słaba realizacje, ale przynajmniej dzielil sie prawami i z canal plus i z tvp a canal plus widać jakie ma podejście, a komentarz też słaby. Chyba najlepiej jakby to mialo eleven

0

@VeB 1899 mógłby grać w roli takiego Moraty z Hiszpanii, czyli tez walka a nie tylko stanie na lini z obrońcami

0

Kupmy tego Williamsa a Raphinha na 9 i tyle w temacie, jak tak zaczął strzelać

0

@lithotripter no skoro do Barcy nie chce, to przynajmniej w Hiszpanii.
Jest jeszcze Xavi w sumie

0

@cules100pro Guardiola, ale pewnie nie ma szans

0

@AmigoBlancos dla mnie to powinna być powtórka a nie zlaliczone jako pudlo, jak bramkarz wyjdzie z linii i obroni to też uznajemy za gola?

0

@BobSwagger karny powinien być powtórzony a tak to wał

0

Kiedyś takie kontry były niemożliwe w tym klubie


0

Zfailowal Alvarez, pokazali na angielksim streamie ale czemu nie ma powtórki

0

Alvarez Alvarezem, ale to Llorente popsuł

3

Lepiej karnego nie uznac, po co powtorka. Jak bramkarz wyjdzie z lini to jest powtórka przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?