Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozumiem po co publicznie informować na instagramach, X czy gdzie sie da o rozstaniu
0
@Antimadridista_WR teraz każdej karcie dają finezki, bo tak popsuli gre, że power shoty czy te do główek są useless. Nawet Ronaldo ma finezke a nie Power shota haha
1
@Antimadridista_WR no git, tylko finezka + to najlepszy playstyle w tej popsutej grze a do tego rapid + i kazdemu ucieka. Tym nie gralem, to sie nie wypowiem.
Ale Ci poleciały z tej paki, u mnie najlepszy Neves który jest dramatyczny xD
1
@Transu96 Yamal z finezka i rapidem, zjada Mbappe
0
@Misugi14 można rowerem?
1
Super, ale to nic nie znaczy że byl królem strzelców. Guiu byl królem strzelców Euro młodzieżowego, a w Barcelonie i tak sie nie przebił
0
@FcPortoFan1999 ale wtedy zieloni do puli daja 700 wiec przy wygranej zyskuja 600? Ale mistrzowie traca 600 to w sumie racja
0
@FcPortoFan1999 nie bo mieli przewage, on by dal 600 ona 700 i na tym koniec
0
@FcPortoFan1999 w sensie on by zaczal licytacje od najnizszej kwoty
0
Mógł dać 700, sam dał się zagiąć typ
1
Buahahhaha xD mistrz znowu w licytacji wielbłąd
0
Ta baba nie wie keidy przestać licytować, nie musi a dalej ciśnie
1
Ładnie odrobili przewage mistrzowie
0
@FcPortoFan1999 niepotrzebnie licytowała jak powiedzial 7 k
1
Czy możemy kupic sobie kolege xDDD
1
Dobra jednak ten mistrz nawet nie jest pewny w licytacji to o czym tu mowa
0
Zieloni odpowiedzili na jedno pytanie i nic nie muszą robić xD
0
@FcPortoFan1999 oszustwo, brak zasad w tym programie
0
@FcPortoFan1999 ci niebiescy mogli teraz podbić od 4 k i znowu tego nie zrobili
0
No i po 1 pytaniu wygrali, tak trzeba zaczynać
0
@FcPortoFan1999 nie z buta, ale jak lider ma 10 tysięcy przewagi, to dalej zaczynają od 700 xD
0
@FcPortoFan1999 ja mam wrażenie, ze w każdym odcinku to samo w tych licytacjach
0
Kolejny odcinek awantury i znowu nikt nie wpadnie na pomysł podbicia licytacji?
1
@michalgajdek ja tylko nie rozumiem reklam video artykułów, to nie ma sensu, bo artykuly i tak czytają tylko zainteresowani. Po drugie wyskakujące okienka stopujące dźwięk sa irytujące
0
@norbi77 o Ferranie z Atletico
0
Pep dobrze robi
0
@JimMorrisonFCB nie pisze o wszystkich tylko o tym zachowaniu, niczym sie te osoby nie różnią od tych co pisaly glupoty w tym temacie
0
@DonCarletto to zglaszac a nie samemu wyzywac, katolicka hipokryzja
4
Ludzie tu wytykają innym brak empatii, a sami wyzywają i cisną wulgarnei na innych (na tych co sie wypowiedzieli niekoniecznie sensownie na ten temat). Może trochę sami tez zastosujcie, a nie szkoda wam dopiero gdy komuś stanie sie krzywda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika