1

Nie rozumiem po co publicznie informować na instagramach, X czy gdzie sie da o rozstaniu

0

@Antimadridista_WR teraz każdej karcie dają finezki, bo tak popsuli gre, że power shoty czy te do główek są useless. Nawet Ronaldo ma finezke a nie Power shota haha

1

@Antimadridista_WR no git, tylko finezka + to najlepszy playstyle w tej popsutej grze a do tego rapid + i kazdemu ucieka. Tym nie gralem, to sie nie wypowiem.
Ale Ci poleciały z tej paki, u mnie najlepszy Neves który jest dramatyczny xD

1

@Transu96 Yamal z finezka i rapidem, zjada Mbappe

0

@Misugi14 można rowerem?

1

Super, ale to nic nie znaczy że byl królem strzelców. Guiu byl królem strzelców Euro młodzieżowego, a w Barcelonie i tak sie nie przebił

0

@FcPortoFan1999 ale wtedy zieloni do puli daja 700 wiec przy wygranej zyskuja 600? Ale mistrzowie traca 600 to w sumie racja

0

@FcPortoFan1999 nie bo mieli przewage, on by dal 600 ona 700 i na tym koniec

0

@FcPortoFan1999 w sensie on by zaczal licytacje od najnizszej kwoty

0

Mógł dać 700, sam dał się zagiąć typ

1

Buahahhaha xD mistrz znowu w licytacji wielbłąd

0

Ta baba nie wie keidy przestać licytować, nie musi a dalej ciśnie

1

Ładnie odrobili przewage mistrzowie

0

@FcPortoFan1999 niepotrzebnie licytowała jak powiedzial 7 k

1

Czy możemy kupic sobie kolege xDDD

1

Dobra jednak ten mistrz nawet nie jest pewny w licytacji to o czym tu mowa

0

Zieloni odpowiedzili na jedno pytanie i nic nie muszą robić xD

0

@FcPortoFan1999 oszustwo, brak zasad w tym programie

0

@FcPortoFan1999 ci niebiescy mogli teraz podbić od 4 k i znowu tego nie zrobili

0

No i po 1 pytaniu wygrali, tak trzeba zaczynać

0

@FcPortoFan1999 nie z buta, ale jak lider ma 10 tysięcy przewagi, to dalej zaczynają od 700 xD

0

@FcPortoFan1999 ja mam wrażenie, ze w każdym odcinku to samo w tych licytacjach

0

Kolejny odcinek awantury i znowu nikt nie wpadnie na pomysł podbicia licytacji?

1

@michalgajdek ja tylko nie rozumiem reklam video artykułów, to nie ma sensu, bo artykuly i tak czytają tylko zainteresowani. Po drugie wyskakujące okienka stopujące dźwięk sa irytujące

0

@norbi77 o Ferranie z Atletico

0

Pep dobrze robi


0

@JimMorrisonFCB nie pisze o wszystkich tylko o tym zachowaniu, niczym sie te osoby nie różnią od tych co pisaly glupoty w tym temacie

0

@DonCarletto to zglaszac a nie samemu wyzywac, katolicka hipokryzja

4

Ludzie tu wytykają innym brak empatii, a sami wyzywają i cisną wulgarnei na innych (na tych co sie wypowiedzieli niekoniecznie sensownie na ten temat). Może trochę sami tez zastosujcie, a nie szkoda wam dopiero gdy komuś stanie sie krzywda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?