Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Chaoss nie porównuj prawdziwych szczepionek do eksperymentu na covid
1
@Eto'o9 R10 jak od zera, to dzieciak co zagral 3 mecze ma ten sam status co chłop, który trochę dobrych meczów zagrał w sezonie?
17
@Kamilb1988 bo nic nie wiesz o tym urazie, miałem to i sie goi samo, wystarczy stabilizator. Tu nie ma czego operować bo wszystko jest "całe"
6
W sumie to Bask, to wcale nie musi być oczywiste, że chcial być powołany
0
@cules100pro Mbappe może jak z repką tez cos wygra, ale wystarczy LM dla Realu i już ma wielkie szanse. Oni od zawsze jadą na hajpie ale Viniciusa ludzie nie lubią i dlatego nie wygrał
0
Tylko Curtuis przed kontuzja był na topowym poziomie czego nie można powiedzieć o Niemcu
0
@Sulimo no o kim o mnie? Widac jacy śmieszni kestescie jak tam nic nie pisalem, a porem placzecie że ktoś prowokuje albo trolluje
0
@Sulimo ja myślę, że mu psycholog doradził postać rekina, on mentalnie bez tego by nie dawal rady a tak wmówił sobie i w to idzie
2
@dzefrej234 od presezonu nikogo nie znalazl, zwłaszcza na atak
1
@Volk Real nie gra z PSG
0
@Eto'o9 R10 ale inne kluby chca wiedzieć czy sa w walce o mistrza czy nie
0
@KobeFR nie wróci nie grając
0
A ten caly Pau Prim to jeszcze jest w tej Barcy B? Tez niby utalentowany śpd ale nie chcial przedłużyć kontraktu
2
@Pedri16Future jest artykul, tak to jest jak sie beirze info z barcainfo
4
@Pedri16Future nic nie zerwal, jak już to naderwal (skręcenie)
1
@Mitch_Atleta wy chyba zapominacje czyje podanie zepsul Yamal. Mialby liczbe jakby Yamal nie zepsul setki także ten
0
@PatrykBarca właśnie gralismy wolno, obudzili sie w końcówce
0
@europejczyk no super a bez gola Alvareza i Sorlotha by bylo zwycięstwo. A moze by nie bylo zadnych bramek. Licza sie fakty a nie gdybanie
0
@europejczyk wyrównanie to nie to samo co dać zwycięstwo
0
@europejczyk Yamal zadecydowal o wyniku a Ferran dołożył drugiego gola jak juz bylo po meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Balde/Kounde
0
@Cvzx wina Olmo ze Yamal nie wykorzystał sytuacji
0
W końcu Yamal mvp, mecz średni ale dal 3 pkt
9
Gavi hero uratowal teraz
0
Młody wykończenie do nauki na treningu, ale brawo za decyzje
0
O Pau Victor na rozgrzewce w 93 minucie xDDDD
0
@PatrykBarca i nie próbuje nic nowego, każdy wie co będzie gral Flick
1
W dalszym ciągu nie rozumiem przyspawania do lawy Victora, to jest nominalna 9 z o wiele lepsza technika niz Lewy xD
1
Lubie Olmo, ale to jak Julek byl do wyciągnięcia latem od City a my nawet nie próbowaliśmy to porażka.