4

@Chaoss nie porównuj prawdziwych szczepionek do eksperymentu na covid

1

@Eto'o9 R10 jak od zera, to dzieciak co zagral 3 mecze ma ten sam status co chłop, który trochę dobrych meczów zagrał w sezonie?

17

@Kamilb1988 bo nic nie wiesz o tym urazie, miałem to i sie goi samo, wystarczy stabilizator. Tu nie ma czego operować bo wszystko jest "całe"

6

W sumie to Bask, to wcale nie musi być oczywiste, że chcial być powołany

0

@cules100pro Mbappe może jak z repką tez cos wygra, ale wystarczy LM dla Realu i już ma wielkie szanse. Oni od zawsze jadą na hajpie ale Viniciusa ludzie nie lubią i dlatego nie wygrał

0

Tylko Curtuis przed kontuzja był na topowym poziomie czego nie można powiedzieć o Niemcu

0

@Sulimo no o kim o mnie? Widac jacy śmieszni kestescie jak tam nic nie pisalem, a porem placzecie że ktoś prowokuje albo trolluje

0

@Sulimo ja myślę, że mu psycholog doradził postać rekina, on mentalnie bez tego by nie dawal rady a tak wmówił sobie i w to idzie

2

@dzefrej234 od presezonu nikogo nie znalazl, zwłaszcza na atak

1

@Volk Real nie gra z PSG

0

@Eto'o9 R10 ale inne kluby chca wiedzieć czy sa w walce o mistrza czy nie

0

@KobeFR nie wróci nie grając

0

A ten caly Pau Prim to jeszcze jest w tej Barcy B? Tez niby utalentowany śpd ale nie chcial przedłużyć kontraktu

2

@Pedri16Future jest artykul, tak to jest jak sie beirze info z barcainfo

4

@Pedri16Future nic nie zerwal, jak już to naderwal (skręcenie)

1

@Mitch_Atleta wy chyba zapominacje czyje podanie zepsul Yamal. Mialby liczbe jakby Yamal nie zepsul setki także ten

0

@PatrykBarca właśnie gralismy wolno, obudzili sie w końcówce

0

@europejczyk no super a bez gola Alvareza i Sorlotha by bylo zwycięstwo. A moze by nie bylo zadnych bramek. Licza sie fakty a nie gdybanie

0

@europejczyk wyrównanie to nie to samo co dać zwycięstwo

0

@europejczyk Yamal zadecydowal o wyniku a Ferran dołożył drugiego gola jak juz bylo po meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Balde/Kounde

0

@Cvzx wina Olmo ze Yamal nie wykorzystał sytuacji

0

W końcu Yamal mvp, mecz średni ale dal 3 pkt

9

Gavi hero uratowal teraz

0

Młody wykończenie do nauki na treningu, ale brawo za decyzje

0

O Pau Victor na rozgrzewce w 93 minucie xDDDD

0

@PatrykBarca i nie próbuje nic nowego, każdy wie co będzie gral Flick

1

W dalszym ciągu nie rozumiem przyspawania do lawy Victora, to jest nominalna 9 z o wiele lepsza technika niz Lewy xD

1

Lubie Olmo, ale to jak Julek byl do wyciągnięcia latem od City a my nawet nie próbowaliśmy to porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?