Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien w końcu Torre dostać szanse a nie ciągle ten Fermin, on ma dobre mecze i słabe a Torre trzyma poziom
0
@Criss18Barca ale każdy z tych rywali poza Realem, jest łatwiejszy niz kandydaci do LM
0
@Criss18Barca nie masz gwarancji wygranej, nawet jak przejdziesz BVB, a przegrana w lidze i w LM to bylby kiepski sezon
0
@reloaded koszt punktow w tej chwili to rownie dobrze koszt tytułu, byl czas na rotacje jak wygrywaliśmy po 4:0 ale po co?
2
Tak było, nie zmyślam
0
@Eklerek sam mu na to pozwolił
1
@MesQueUnClub96 można tez przesadzić w druga strone albo gadałeś głupoty
0
@MesQueUnClub96 to czemu w szkole taki wygadany jak tutaj nie jesteś?
1
Barca gra sparing na treningu
https://www.youtube.com/live/IA-NoGMStx0?si=DtgGnU5WAkrRP303
0
@gumaz skoro wyczuł zapach to wiadomo co to było
1
@Jakchcesz ale on ma ta łatwość i rajdy, może biec pół boiska z piłką a prostopadłe podanie latwiej dać ze srodka niż ze skrzydła, więc fajnie jakby częściej schodził
0
Wczoraj znowu zajebiste podania dawał Yamal typowo ze środka, mi sie wydaje, ze gdyby grał na tej pozycji co Messi to by siał jeszcze większe zniszczenie. Ze skrzydła nie ma takiego wplywu na kreacje, głównie to wspolpraca z Kounde
0
@Encore nie, ci co prowokują czyli typowo coś pisza nie na temat
0
@gumaz każdy kto mi pisze o Fatim jest w ignorowanych
0
@Safrani po co ty mnie oznaczasz? Jakie to ma znaczenie czyj ulubieneic, kolejny napalony na zielone
0
@Irmscher10 Yamal ma ten problem, że on potrafi podać a nikt praktycznie w zespole nie potrafi podac jemu dlatego sie chami. Raphinha za to wczoraj zagral partidazo, ani w kreacji ani wykończenia
0
Hiszpan i gra w kadrze, wiec nie takie nadzwyczajne
0
Jak to bylo, dziś sędziuje sedzia który pozwalal na skrobanie Viniciusa w meczu z Mallorcą xD
0
@pioz123 ale macie nasrane już
0
Yamal na środku byl by jeszcze lepszy z tymi podaniami, majstersztyk
0
Co to bylo teraz xD
0
Yamal to i robote za pomoc wykonuje
1
Yamal jak na taki wiek w waznych meczach dowozi
0
Ale te studio tvp to żenada, gra Barca i Altetico a tam jeden temat to Lewandowski i Szczęsny i 1000 razy o nich gadają
1
@PIWOSZ89 no kliknac w losowym momencie
2
Jak u was? U mnie 0:1 Barca
0
@Kinginiesta kibice jednego klubu by sie sami unicestwili xD tego jeszcze nie grali
0
@onetwo może, nie zwróciłem uwagi, ale kiedyś chyba częściej byly nawet jesienią
2
Serio 21:30 to późna pora na mecz, 21 to jeszcze jest normalnie. W ogóle la liga kiedyś nawet grała o 22, a teraz chyba nie
0
@dejwidn gdyby nie moderacja to bylby tu taki sam rynsztok, witamy