3

@Eklerek w każdym razie wygląda na 25 lat

0

@Eklerek to fajna dziewczynka xdddd

1

Z Ferranem jest ten problem, że jak on zyska 1 skład to przestaje sie starać i gra bardzo slabo. Ktoś sie założy, że tak będzie?

2

@comtedurgell chyba Fati

0

@FcPortoFan1999 nie lubię tej Brazylii, ale smutno by bylo jakby Raphinha sie nie dostal na mundial xD

1

@FcPortoFan1999 tak, nawet wole o takiej porze oglądać. CA miało świetny klimat mimo, ze grali w kości

1

Ostatnie Euro to była słabizna, gdyby nie Hiszpania ale jednak człowiek ciekawy tych repek, a w nocy jeszcze Brazylia - Kolumbia. Ostatnio piłka klubowa mnie mudzi, poza Barcą oczywiście

4

0

@BORO_12 na wielkich turniejach zawodził, Euro nie Euro, zawsze było kiepsko

3

@Jonyx hejt to by sie zaczął jakby tak zrobil

0

@SelloutCrowd ale Lewy jest doceniony, co chwile kampanie reklamowe, podnieta na każdym kroku nim byla, teraz troche to minęło, bo jego kariera przemija, ale przez lata hype na niego byl niesamowity. Otworzyles lodówkę a tam byl Lewandowski. Może jakby sie przyczynil znacząco dla kadry to by zdobyl większe uznanie a on gra "dla niemca"

0

@Messiah10 nikt nie mówi o wygryzaniu a zbieraniu ochłapów, a tez dziwne że Flick nie bierze pod uwage ich zmęczenia, ale jego wybór

1

@Krzysztof1987 nie no wymieniłeś naukowców, którzy przyczynili sie swoimi odkryciami do rozwoju cywilizacji, do tego Hitlera, Papieża i jeszcze zestawiasz to z kopiącymi balona. Ok osiągnął wiele, ale dalej sport to tylko rozrywka dla widowni

0

@comtedurgell no i to są te kompleksy Polaków, że muszą za granicą nas lubieć. Czy będzie Lewandowski czy kolejnych 100 to nie zmieni tego czy jakiś naród nas lubi czy nie, a poza tym powinniśmy mieć to w dupie, bo co to zmienia i do czego to nam potrzebne

3

@daniel32778 no i sa tylko pilkarzami, a robienie z nich jakichś nadludzi przez to to zwykła obsesja

1

@SelloutCrowd a co on zrobil? Kopię piłkę

2

Lider nie zasluguje, co to to nie. Wszystkie nagrody dla Mbape

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeyJr11 nie jest z la masii i będzie w tyle za wychowankami. Tamci już mają status w zespole, Torre nie

7

@lithotripter no właśnie, przecież o niej można powiedziec że ladna, miła dla oka. Może nie miss i najpiękniejsza na świecie ale bez przesady

12

@Eklerek dziewczyna ładna i naturalna, a tu ludzie narzekają na plastiki a niech któraś spróbuje tak nie wyglądać jak one to jest chłopem xD

1

@FLYP i tak lepiej niz niemiecką

0

@Kgorecki2500 ta na pewno xD

0

@jacobFCB po co jak może do Arabii

0

@PatrykBarca na końcu ze nie wie o kogo chodzi

1

@Eto'o9 R10 nie ma kto za bardzo, bo brazole jak to zrobią to sobie opadną z mundialu. Chyba że Embape

0

Lewandowski jak opluł Świątek w tym video xD


0

@Luciano99 a pewno Flick byl w tym wszystkim waznym, ale dla takiego Pedriego który znal tylko bolesne porażki z mocnymi rywalami na pewno odwrocilo w głowie

0

@FcPortoFan1999 u Hiszpanów pewnie dużo Euro zmienilo i zobaczyli, że można

0

Ale można już powiedzieć że Barca nie wygląda jak pipy, w ostatnich sezonach taki mental mieli i pełne gacie z lepszym rywalem


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?