1

Nasi pewnie wyjdą dzisiaj jak po finał, bo wygrać teraz z Betisem i już praktycznie lige będzie ciężko przegrać

0

@Pablozeusz to jeszcze dla Yamala za nisko osadzone spodnie

0

@FcPortoFan1999
@OzzyFCB tak myślałem ze bedzie albo topka, albo wpusci wszystko

3

Dzisiaj te kontuzje bramkarzy ich porobily, bo ten chlopek na bramce ręcznik, albo trema

1

Ale ta liga jest obrzydliwa

0

Skończy ten mecz?

0

Karny gwiźnij sędzia

1

Fedziek aż czerwony z nerwów

2

Nie no niesamowite hahahhahaha doliczyli im czas a tu Valnecia skorzystała xDDD

1

A potem zdziwienie, ze Real wciska w końcówce, bo zawsze dostaja ekstra czas

1

Czemu oni nie biegną do ataku

5

Standardzik, Real nie ma wyniku to minutki z dupy doliczone

1

@Gibbon_FCB ta bo mial 6 szczałów i 6 goli

4

Karnego szukają hahahhaha

0

@Piotr,1985 jest dobry ale pajacuje

0

Alaba tak jak z Sociedad byku

0

To wygląda jakby Vinicius gral dobrze bo chciał wygrać ZP, teraz wie ze nie wygra i wywalone

1

W sumie Mbappe walczy o pichichi a Vinicius zabiera karnego, na x to przeczytalem, trafna uwaga

0

Ale tam pastwisko, jakie maja brudne te koszulki

5

Aha szok, Ćwiąkała top

1

Przy prawidzwym drukowaniu to powinien uznać, dziwna sytuacja

0

Dobra drukuja ale z umiarem

0

O kurła XDDDD co to ma być

3

Bez powodu juz typ lezy w polu karnym bo wie ze zaraz będzie karny xDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cudownie, teraz zamurować i jazda

3

Hahahahha xDDD bardzo dobrze

4

Ta liga to cyrk hahHa, szukali szukali az znaleźli

0

Typ sie wolal wywalic niz kopnąć pilke, nurek

0

Ten Fran Gonzlaez albo wpuści szmaty albo okaże się jakimś drugim Asencio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?