Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyffffer1922 ale często mecze w PL sa nudne, Barca u Real by jeszcze podniosly poziom
0
Jak to sie dziwnie ogląda jak ktos z Realem gra otwarcie, albo z Barca, bo w la liga to obrona i obrona. Jakby te 2 kluby byly w PL to by ta liga nie miala konkurencji
0
@Konus69 żeby móc tak pisać musisz być z redakcji
1
@kamar24 2-2 nie wiem czemu
1
@Hosh trzeba łączyć kultury i stare babcie tutaj by wniosły swój światopogląd
0
@Hosh a fejsbuk
1
@Konus69 @Kapitan hawk to nadzoruje
0
@KobeFR nie ma sprawy, sam mam tej firmy rower
1
Ale bym sie jarał tym transferem, oby go ogarnęli jakoś
0
@ranger3120 u mnie 5 a może 4,5
0
@KobeFR Kross to dobra marka i kupisz nawet taniej
0
@VeB 1899 nikogo nie chcemy sprzedawać, a transfery chcemy robić. To tak nie działa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michu94 Laporta go nie ruszy, gorzej będzie za rok jeśli nie przedłuży do tej pory kontraktu
3
Co to ma być ze wrzucacie wulgaryzmy wygwiazdkowane a regulamin tego zabrania xDD to niech i tak będzie na la rambli
0
Coś w tym jest
2
@Kgorecki2500 do tych promocji czteropaków jak znalazł
1
@Starrk pierwszy
4
@Luciano99 jak Ci nie wstyd przy jowicie
0
@Sinirsey trąf trąf misia bela
1
@Kozinho. żeli papą
0
@Blue9 jeśli za niego wleci Nico to tak
0
@Trojanek23 nigdy geja nie poznałeś, serio?
0
@Witekk10 Karol a gdzie Tadzik?
1
Le zę kąpetą .
1
@Kgorecki2500 Grześki wybór prosty
0
@FCB_dimiC dlaczego jesteś toksyczny
0
@norbi77 zmniejszenie liczby klubów to też oslabienie ligi, mniejsze zyski i dla klubów i dla ligi, mniejsza konkurencyjność. Także nikt w tym interesu nie ma, chyba że właśnie giganci.
Obecnie to Ueafa zmieniając format LM dowalila meczów, ale albo grasz i dostajesz kase albo nie musisz grać w LM, oni ustalają zasady
0
@norbi77 ale małe zespoły nie sa przemęczone tylko giganci, którzy nie spadną z ligi. Małe kluby mają sie poświęcić bogaczom?
0
@damian16161212 jesteśmy zależni od formy Yamala, bez niego gra w ataku jest słaba