- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
1
Mam wrażenie że światem żądza transwestyci i Geje.Ci którzy decydują, co jest pokazywane w tv.Dzialaja pod progową i wmawiają ludziom, że większość ludzi na świecie to homoseksualiści.Dlaczego tak myślę? Włączcie sobie nowy program the 50 z 50 influencerami, są kobiety i faceci mniej więcej pewnie po połowie z czego tych "mężczyzn" to albo trans albo geje.W jakiej rzeczywistości my żyjemy, większość facetów to homo, bo osobiście nie znam żadnego a nam się że to większość.
3
@Trojanek23 @MesQueUnClub96 Opinia?
1
@Luciano99 Ekspert został zawołany
0
@Trojanek23 nigdy geja nie poznałeś, serio?
4
@Trojanek23 Masz takie wrażenie bo w ostatnich latach przyszedł trend na promowanie mniejszości seksualnych i zrobiło się sporo wszędzie tej tęczowej narracji. Dlatego nie oglądam telewizji, ani platform skrajnie agitujących tę ideologię bo nie lubię jak ktoś mi próbuje coś narzucać nadgorliwie.
0
@Faro jak jeździłem to przewoziłem kilku łącznie ale nie żeby się zakolegować z jakimś albo żeby mojego kolegi kolega był , to nie
0
@Trojanek23 nie geje, a żydzi
0
@MesQueUnClub_87 ja też tego nie oglądam ale jest na YouTube raka Dramcia ogląda i komentuje różne programy a że ja lubię , jest zabawna to w ten sposób oglądam to co ona komentuje i teraz padło na to i nie wiem czy będę w stanie to oglądać, bo tutaj to już pojechali po bandzie
0
@Kozinho. A w ogóle jakby ktoś włączył program nie bez głosu i żadnej wiedzy na bank, że to program amerykański xd
0
@MesQueUnClub_87 ja nie jestem w stanie słuchać zniewieściałego geja.Po prostu ich sposób bycia, mówienia.Nie
0
@Trojanek23 rządzą*
0
@Trojanek23 krzywdę Ci robi swoim sposobem bycia.
0
@kazbychu a dlaczego krzywdę? A Ty oglądasz gejowskie porno?