0

@mekston kibicujesz Mbappe, jak to jest gdy jest sie kibicem Barcy?

0

@mekston taki jak Twoj do Mbappe

0

@mekston co odpalilem, ze wkleiłem wypowiedź Flicka? Weźcie się już nie zesrajcie bo macie jąkąś fobie antyFati i nie będzisz mi dyktowal co mam wklejać

0

@mekston "poszczególnych trenerów co do Fatiego i jego braku gry i dla Ciebie w ogóle nie miało to znaczenia i się nie liczyło"
Jeden z brzegu pr,yklad jakie zbdury oiszesz i brnij dalej. Bo to w końcu ja sie nie umiem przyznać do winy a Ty jesteś nieskazitelny ideał mekston.
Obrażasz xD typowe zaczynasz pisać bez sensu i obrócisz to tak, ze ja obrażam bo nazwalem kłamcą co sam w tym poście pokazałeś

0

@mekston no czyli kłamiesz i piszesz bzdury. A jak jest inaczej to zacytuj skoro śledzisz każdy mój wpis i jeszcze go pamiętasz. To sobie wydrukuj klamco i odczep sie już
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15467264#comment-15467264

0

@LambiPL to sobie graj, ja nie muszę na pokaz robić wpłatę. Nie raz wysylalem na takie cele i nie muszę sie z Toba zakladac, będziesz chcial to wpłacisz

0

@mekston czemu lubisz kłamać? Sam ostatnio napisalem, że wierze Flickowi. To jak NIE MIALO TO ZNACZENIA kłamczuszku?

0

@mekston no ale tu masz wywiad ze trenuje dobrze a gość nazywa grubasem i leniem, czyli to zwykły hejter a nie obiektywny użytkownik. Czyli jak trenuje źle to Flick mowi prawde, ale jak dobrze to już nie. Pokrętna ta wasza logika

I znowu wkręcasz, ze cos tam sie dla mnie nie liczylo to zacytuj, bo ja od pół roku na ten temat nie pisze a Ty swoje

5

Zapominamy o sztabie a oni kawal roboty robia jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne

0

@Joe_Pesci w innym klubie sie nie nauczy tyle co w Barcy na treningu

0

Komentarz usunięty

0

@LambiPL wiesz lepiej niż trener, brawo Ty

1

Coś tam ruszyło pod kopułą?


0

@MesQueUnClub_87 od Viniciusa sie nie umie odbić

0

A ile zarabia ten talent? Pewnie z tego względu nawet nie bylo szans

0

Ten Real to tak naprawdę biedota, jak kogoś chca to za darmo.
Puszka po komserwie przynosi straty?


0

@fc20barca w jaki sposób objawia sie kibicowanie? Ich gry nie da sie oglądać

0

@SelloutCrowd mogą byc ustawienia telefonu
https://www.t-mobile.pl/blog/konfiguracja-internetu-w-telefonie" target="_blank" rel="nofollow">https://www.t-mobile.pl/blog/konfiguracja-internetu-w-telefonie
Zrób te kroki z punktem dostępu

1

@Cule1234 jak podtrzyma passe zwycięstw to powinni mu dać sporą podwyżkę, i może zostanie na dłużej

2

Sweterek bylby niebieski i nikt by sie nie dowalil, jak dla mnie wcale nie wygląda na damski akurat na Yamalu. Stereotypowe myślenie o kolorach

1

@Coutinho007 oba te transfery byly nieporozumieniem ze wzgledu na cene

0

@Foro cały twitter o tym trąbi, ale to moje nieobiektywne toerie xD

0

@MesQueUnClub_87 ale zachowanie Yamala nie ma nic do obiektywizmu w strone Fatiego, chyba właśnie odwrotnie, ze to Yamal go chcial a nie trener, to gdzie tu aprobata dla Fatiego?
Przed tym meczem lataly ich wspólne zdjęcia na IG, więc widocznie chcial mu pomóc

0

@MesQueUnClub_87 Yamal pokazywał gest zmiany, ja tam nie widziałem uspokajania, ze chce zostać.

1

@MesQueUnClub_87 Flick nie musi mówić prawdy, Fati nawet nie byl na rozgrzewce

0

@Zoker Fati ma wsparcie szatni więc tym bardziej nie odejdzie, i dla Flicka prościej by bylo dawać mu te ogony, może stanie sie cud, a inni odpoczną. Jedyne co to 10 może oddać Yamalowi

2

@gumaz pamiętam, że na necie siedzialem i ludzie pisali, że takiego coś sie wydarzyło a ja myślałem, że sobie robią jaja

1

Na Leganes Pedri ława, kto za? Jemu też by dobrze zrobił odpoczynek i dać Torre, Gavi, Fermin albo De Jong, zapominam o nim xD

0

@mercurial2000 może to plan Flicka by mu ostudzić głowę i spokornial, tego nie wiemy czy aż tak go nie chce. Okaże sie w następnym sezonie i w okienku

0

@Bykunn przecież pressowal, dopóki nie wjedzie komuś sankami po odbiór to tu zawsze będą stękać że mu nie zależy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?