Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Araujo Top obrońca
0
Ta Borusia czego tam broni ?
0
Żul często sie przewraca i z tego akcja dla przeciwnika
0
Nie wiem jaki jest sens odpoczywania Yamala na boisku jak można na lawce, serio ta logika jest tak debilna a on sobie drepcze jak Messi i nabiera zle nawyki
0
Yamal chyba specjalnie zle gra
0
Yamal musi być w topowej formie jak mamy myslec o LM
1
Fermin grą nie porywa ale daje konkrety
1
Hahaha ale fart
0
@Hindus w chuj zabawne, plyta ci sie zacięła. Od Rpahinhi talent mial na pewno większy
0
@greedo gra jako ten biegacz, to nie ma nic do talentu o ktorym pisze
1
@Swistus172 gorzej od nich sie i tak nie da
1
@Szymemdymek biega, ale widziales podanie do Lewego? Torre z tego robi asyste
2
Talentem Torre przebija Fermina i Gaviego, oni to półka średnia z całą sympatia pewnego poziomu nie przeskoczą
0
Markery zmęczeniowe to uja znaczą, może nie dostają kontuzji ale grają albo wyczerpani albo im sie nie chce, albo brak koncentracji
5
Yamal nawet za akcja nie biegnie, jaki jest cel jego gry
0
Gdzie jest Martin, Gavi na LO co za ogór ten Martin
0
Yamal dzisiaj gra dla Borussi
3
Ale ten sędzia chujowy
0
Raphinha przynajmniej wkurw ale Yamal poza meczem
0
@Sulimo wystarczy nie tracic glupio pilek i sie by nadawał
1
Do tej pory Martina nie hejtowalwm ale chlop co traci te piłki. Czemu ten Torrents nie jest w kadrze
1
Pablo Torre by tu wiecej zrobil niz Fermin i Gavi razem
6
Czemu do Yamala nie podal wtf
1
Zerowa koncentracja, wyszli jak na podwórko
0
Yamal sie słania na nogach
0
Wpuscilbym Olmo, on prostopadle zagra do napastników
2
Atak sobie truchta xD
0
Cofneli sie jak pipy i dają im poczuć krew
0
@Koni8M to i tak przypal w półfinale
0
@Rastafarnianin takie fakty, ale przez brak ogrywania zmiennikow nawet nie ma kogo wystawić