0

@Adran360 Ale nie mają opcji na zastępstwo, Xabi ma być za kase

0

@Lordzi oni z nim zostaną albo wezmą mistera Klaskacza

0

Anczelotti


0

@MaziFCB Vinicius nie jest problemem tylko Mbappe. To Vinicius wygrywal LM i ich ciągnął a nie Mbappe

0

@CPuyol nic dziwnego jak tam bana dają za własne zdanie. Pamiętam jak ktoś od nich dostał chyba na pół roku za krytyke Vinisia

0

@Marcelinho99 co chwile sie tu przewija ten nowatorski pomysł

1

@krol211 to Real go nie weźmie, bo oni chcą gwiazdy piłkarskie za darmo, a mają płacić za trenera

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jacobFCB nie używam

0

@ACMaldini3 co w tym nowego i jak im ma to pomóc?

0

@Gaucho no popatrz a Yamal sobie dreptal z Borussia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@gukwa to chyba ty jesteś debilem, skoro nie potrafisz napisać o co ci chodzi aby ktoś zrozumiał, jak widać nie tylko ja mam z tym problem. Pokazałeś swój poziom tym komentarzem, także dyskusje kończę

4

@Herbert tu chodziło o wypychanie Suareza, ale fakt Messi miał swoją szajke i lubial sie nie zgadzać z zarządem

4

@gukwa bo taki klub zarabia, a piłkarz dla niego pracuje. Jakby twoja firma zarabiala miliard a Tobie płaciła 1500 zl mimo, że byś ja dźwigał na swoich barkach to przecież ok. Real też płacił Ronaldo i jakoś nie zbankrutowali. Messi to jedyny pilkarz do którego pensji nie można mieć zastrzeżeń, cala reszta zarabiała nieproporcjonalnie do swojego poziomu

14

@Gaucho zaniepokojeni jak biega wzdłuż i wszerz boiska po 90 min, niesamowite, że łapie urazy. On robi i za skrzydło i za obrońcę na dwa etaty

2

@gukwa aha, jak nie obchodzi to po co dyskutujesz. To zapytaj Messiego

7

@gukwa tylko gdzie Messi a gdzie reszta, on przyciągal ludzi na stadion, on powodowal że ogladali te mecze czy kupowali koszulki. Nie jakiś Alba czy Busquets

19

@gukwa już bez przesady, winne to sa transfery niewypałów po 150 baniek i pensje innych zawodników

4

Czyli wcale nie chciał, decyzja rodzinna xD w skrócie kasa dla tej rodziny. W Barcelonie im było dobrze, czyli kasa

0

@Bzyczekk 17 lat będzie miał w tym roku, zdaje sie w Lipcu, to juz wiek gdzie będzie musial dostawać minuty. Czy nie jest na poziomie? No nie wiem ostatnio byly jakiś mistrzostwa u 17 i strzelal, asystowal tak samo jak to robil Yamal i Xavi dał mu szanse. Yamal tez nie byl gotowy jak ją dostal. Ale widze ze jestes kolejnym typem co odbiega od tematu i wszędzie wtraca Fatiego to sobie ściągaj 40 latków mądralo, po co ja sie produkuje xD

0

@Bzyczekk mamy młodych do ogrywania w szkółce a nie sprowadzać 37 latka, co za głupi pomysł. Toni i te inne zaraz zaczną sobie szukać klubu jak zobaczą taki absurdalny ruch, a miliardowe klauzule to to nie są

0

@Nightraider Ansu to też nie Caritas xD odejdzie jak będzie chcial grać a w tej chwili go zmuszaja siłą więc nie widze powodu by iść na rękę Barcy

0

@Nightraider dlaczego mialby robić. Klub mu w czymś pomógł dajac mu 200 minut gry?

0

Po prostu nas nie stać i trzeba przedłużyć takiego Yamala i tyle

7

Słucham sobie podcastu madryciaków, czy wymieniają trenera czy jak. I oczywiście obiektywny eljarek i leszczu wytykają czas doliczony sędziemu i kradzież minut Arsenalu, ale niespodzianka, o faulach Rudigera i braku kartek ani mru mru

0

@Messibestplayerintheworld pokazało na 10 minut, a później było to samo co wcześniej. Już nie zaklamujmy
@marcin62nie wiem ile mial, ale ta nagroda mu sie nie należała

0

@Messibestplayerintheworld za słabe liczby, Yamal na skrzydle 21 asyst, a Pedri 7. I nie mówcie, że sie nie da i Yamala podań nie marnują

0

@aldewir Joselu

0

@lambard nie kupimy bo biedujemy, zarząd moze sobie wymyślać teorie o odjeżdżającym pociągu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?