Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan teraz tez mu płaci a on nie gra
To chyba lepiej by wyszli jakby grał gdziekolwiek
0
Ciekawe czy Toni będzie dostawał szanse w przyszłym sezonie. Skoro Guile nie chce grać w czwartej lidze to czemu on miałby chcieć. To jest ten sam rocznik
0
@Bogan no tutaj na stronie byla masa artykulow. Wpisz w wyszukiwarke Fati.
Znalazlem jeden
https://www.fcbarca.com/123454-md-sevilla-chce-pozyskac-ansu-fatiego-ale-uwaza-ze-przeprowadzenie-operacji-nie-jest-mozliwe.html
I jeszcze jeden
https://www.fcbarca.com/121572-dlaczego-ansu-fati-nie-trafil-w-lecie-do-sevilli.html
Pimienta ktory go chcial zostal zwolniony, wiec to pewnie i tak już bez znaczenia
0
Jaka walka o Williamsa, jak tam chodzi tylko o klauzule. Chyba, że on nie chce, to jego strata
0
@Bogan akurat tu Barca nie chciała go puścić do Sevilli przez zle stosunki, a teraz narzekanie
0
@Bogan nie tylko kasa, widać jak sie trzyma z naszymi, do tego ma rodzine w Barcelonie która raczej nie poleci z nim do Turcji, to samo ziomki. W dodatku od zawsze jest za Barca, ty jako kibic chociażby wolałbyś siedzieć na miejscu w klubie czy grać w Arabii
2
@norbi77 tak ten hejt na innych to jego wizytówka, tak samo jak chodziło o jakąś tam aktorke. Obrzydliwe zachowanie, detektyw za 3 gorsze
1
@Kgorecki2500 ten Trzaskowski xd
3
@norbi77 ja od obejrzenia u niego na kanale wywiadu z Dudą mam o nim zdanie, że on zbyt lotny nie jest ale takiego udaje. To mu wychodzi w słowie pisanym na twitterku, ale z wypowiedzi, nie wiem co w nim ludzie widzą.
Zwykly showman, który się wybija na kontrowersjach. Taki Wojewódzki ma "podobny" vibe i go bije na łeb
2
@KamQiX jakby Stanowski wygral to by dopiero byl debilny kraj xD idiokracja wręcz. On nawet sie ciężko wypowiadal eee eee
0
@barcelonaLM niekoniecznie, ktoś bardziej inteligentny w jego sytuacji by to zrobił lepiej
7
@barcelonaLM poza robieniem sobie jaj to on nic mądrego nie mówi. Jakby coś mądrego mial do gadania to by powiedział
9
Mentzen to tylko parcie na stołek a nie żaden prezydent, co zademonstrowal w tej debacie
0
Serio to w ogóle sie tym nie interesuje od jakiegos czasu, ale po samej debacie to ten Jakubiak by mial mój głos
7
Jakubiak i Zandberg nie wiem jakie to partie i uj mnie to, ale.jedyni powazni ludzie tam xD
6
Dogada sie z nimi bo jest stara, serio?
11
Metzen gada jak do debili ta swoją formułkę xD
0
Ten Mentzen ma takie parcie na bycie tym prezydentem ze o malo sie nie zesra
0
Stanowski opluty w tej rundzie
1
Ten o gwałcie wojka a ten o imigrantach, nie mogę
2
Ten Jakubiak to przekot, jestem fanem
1
Widać w jaki kraju żyjemy, ze ludzie wola żądać pytaniei ile jest PŁUCI bardziej niz sprawy istotne dla kraju. Niech sobie zmieniają i na kota, nikt nie każe komuś zmieniać PUCI
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ten Jakubiak jedyny tam inteligentny, reszta to parodia polityczna
0
@turhiay z tych obecnych nie
0
@reloaded chyba Jakubiak
0
Komplet szczepien na covid?
0
Totalnie mnie nie intereuje polityczne gowno, ale ten z wąsami najsensowniej gada
0
Co tam robi Stanowski, przeciez typ to nieogar, bylo to widać w wywiadzie z Dudą
7
Mentzen to jakby proszek do prania sprzedawał