0

@Bogan teraz tez mu płaci a on nie gra
To chyba lepiej by wyszli jakby grał gdziekolwiek

0

Ciekawe czy Toni będzie dostawał szanse w przyszłym sezonie. Skoro Guile nie chce grać w czwartej lidze to czemu on miałby chcieć. To jest ten sam rocznik

0

@Bogan no tutaj na stronie byla masa artykulow. Wpisz w wyszukiwarke Fati.
Znalazlem jeden
https://www.fcbarca.com/123454-md-sevilla-chce-pozyskac-ansu-fatiego-ale-uwaza-ze-przeprowadzenie-operacji-nie-jest-mozliwe.html
I jeszcze jeden
https://www.fcbarca.com/121572-dlaczego-ansu-fati-nie-trafil-w-lecie-do-sevilli.html
Pimienta ktory go chcial zostal zwolniony, wiec to pewnie i tak już bez znaczenia

0

Jaka walka o Williamsa, jak tam chodzi tylko o klauzule. Chyba, że on nie chce, to jego strata

0

@Bogan akurat tu Barca nie chciała go puścić do Sevilli przez zle stosunki, a teraz narzekanie

0

@Bogan nie tylko kasa, widać jak sie trzyma z naszymi, do tego ma rodzine w Barcelonie która raczej nie poleci z nim do Turcji, to samo ziomki. W dodatku od zawsze jest za Barca, ty jako kibic chociażby wolałbyś siedzieć na miejscu w klubie czy grać w Arabii

2

@norbi77 tak ten hejt na innych to jego wizytówka, tak samo jak chodziło o jakąś tam aktorke. Obrzydliwe zachowanie, detektyw za 3 gorsze

1

@Kgorecki2500 ten Trzaskowski xd

3

@norbi77 ja od obejrzenia u niego na kanale wywiadu z Dudą mam o nim zdanie, że on zbyt lotny nie jest ale takiego udaje. To mu wychodzi w słowie pisanym na twitterku, ale z wypowiedzi, nie wiem co w nim ludzie widzą.
Zwykly showman, który się wybija na kontrowersjach. Taki Wojewódzki ma "podobny" vibe i go bije na łeb

2

@KamQiX jakby Stanowski wygral to by dopiero byl debilny kraj xD idiokracja wręcz. On nawet sie ciężko wypowiadal eee eee

0

@barcelonaLM niekoniecznie, ktoś bardziej inteligentny w jego sytuacji by to zrobił lepiej

7

@barcelonaLM poza robieniem sobie jaj to on nic mądrego nie mówi. Jakby coś mądrego mial do gadania to by powiedział

9

Mentzen to tylko parcie na stołek a nie żaden prezydent, co zademonstrowal w tej debacie

0

Serio to w ogóle sie tym nie interesuje od jakiegos czasu, ale po samej debacie to ten Jakubiak by mial mój głos

7

Jakubiak i Zandberg nie wiem jakie to partie i uj mnie to, ale.jedyni powazni ludzie tam xD

6

Dogada sie z nimi bo jest stara, serio?

11

Metzen gada jak do debili ta swoją formułkę xD

0

Ten Mentzen ma takie parcie na bycie tym prezydentem ze o malo sie nie zesra

0

Stanowski opluty w tej rundzie

1

Ten o gwałcie wojka a ten o imigrantach, nie mogę

2

Ten Jakubiak to przekot, jestem fanem

1

Widać w jaki kraju żyjemy, ze ludzie wola żądać pytaniei ile jest PŁUCI bardziej niz sprawy istotne dla kraju. Niech sobie zmieniają i na kota, nikt nie każe komuś zmieniać PUCI

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ten Jakubiak jedyny tam inteligentny, reszta to parodia polityczna

0

@turhiay z tych obecnych nie

0

@reloaded chyba Jakubiak

0

Komplet szczepien na covid?

0

Totalnie mnie nie intereuje polityczne gowno, ale ten z wąsami najsensowniej gada

0

Co tam robi Stanowski, przeciez typ to nieogar, bylo to widać w wywiadzie z Dudą

7

Mentzen to jakby proszek do prania sprzedawał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?