2

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Damiain dla nnie Raphinha to nie jest decydujacy gracz, ma świetny liczby ale to Yamal kreuje gre, daje znakomite podania jak wczoraj do Fermina i robi rzeczy godne najlepszego na świecie, nie Raphinha

0

Kogo Flick chce okłamać, wyraźnie Yamal pokazywal zmiane a Fati w ogóle byl na rozgrzewce?

0

@blakkudium właśnie Bernalowi by dobrze zrobil rok w rezerwach, a treningi z 1 zespolem według mnie

0

Jak wróci Casado i Bernal to będzie ścisk w pomocy, a jeszcze Olmo ale ten to raz jest a raz go nie ma. Ciekawe jak to Flick połączy, Bernal chyba go oczarował

9

Nowe stanowiska Flicka


7

Może Yamal uważa ze ten Ansu sie nadaje? Z drewniakiem by nie chciał grać


0

@takisobiektos przecież nie psize ze mu tonem rozkazujacym to nakazal, a wstawil sie, podpytal czy szepnął słówko. Przypierdalacze na tej stronie sa tak żałośni:D

0

Może taki Yamal sie wstawil za Fstim u Flicka, bo oni sie chyba razem trzymają, a Yamal ma raczej posłuch u trenera jako najlepszy zawodnik

1

@Profesorek spalił sie przy podaniu, psycha leży i kwiczy

0

Miałem taka teorie z tym Fatim, że Flick chce go zgasić jak peta żeby wrócił do bycia dawnym Fatim albo nie powącha murawy, ale teraz szczerze wątpię. Chociaż byl przecież jeszcze Pau Victor?

0

@KamQiX to juz by bylo jawne plucie na Fatiego

0

@Sulimo jego wybor, bez gry nie będzie formy wiec tylko wypożyczenie może pomóc

0

Flick ma ten problem, że w zepsole tego Fatiego lubią xD to nie tak prosto sie go pozbyć

1

@Sulimo pół roku nie gra, jego psycha lezy, ciężko oczekiwac na boisku pewności siebie

0

No Fati obsrany, co sie dziwić

0

Sprytyny ten Yamal, kumplowi zalatwil wejście

1

Yamal zalatwil Fatiemu wyjscie z zamrazarki xD az dziwne ze nie Martin

1

Yamal moze nie musi biegać za czesto ale bez orzesady z tym brakiem jego zmian xD juz sam sie upomina?

0

Brawo Yamal zasluzyles na gola

1

Yamal największa przewage robi genialnymi podaniami, nawet nasi oomocnicy tego nie mają co on ma na zawołanie

1

Bez Yamala by naszego ataku nie było

1

@robsesh Yamal najlepszy w ataku

2

Lewandowski wygląda jak niepasujacy puzel, a Fermin gdzie do Gaviego

8

@FCB24 Lewy może ze łba wcisnąć, tego nie ma Ferran

4

Jaki klub z Anglii najbardziej lubicie i dlaczego? Ja właśnie Arsenal, nie wiem czy to przez to, że ich stroje mi sie podobaja xD ale zawsze ich lubilem, nawet City Pepa jakoś nie wzbudzalo we mnie sympatii

0

@MesQueUnClub96 lepiej iść pod prąd niż za tłumem

2

@MesQueUnClub96 koty bo nie szczekają

0

@Messibestplayerintheworld no nie wiem xddd

0

W przyszłym sezonie zacięta rywalizacja na bramce


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?