Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reloaded chyba Jakubiak
0
Komplet szczepien na covid?
0
Totalnie mnie nie intereuje polityczne gowno, ale ten z wąsami najsensowniej gada
0
Co tam robi Stanowski, przeciez typ to nieogar, bylo to widać w wywiadzie z Dudą
7
Mentzen to jakby proszek do prania sprzedawał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
A co ma powiedzieć, jak Ter Sztejgen zaraz sie obrazi
1
@Encore fajnie leży
0
Patrzcie tego Raphinhe
2
@macio_944 każdy chciał go przedłużyć praktycznie, teraz jak ten zarabia 8 mln ludzie myślą, że łatwo go sprzedadzą. To bawi najbardziej.
On właśnie chcial odejść przez zarobki, teraz nie ma powodu
0
@Cvzx był w jednym meczu, akurat z Villarealem
1
@Eklerek no właśnie tak sie zawsze grało
1
Bellingham to już nawet od kopnięcia w piłkę leży, dajcie chlopu jeść
0
@Kamiloza91 swoje wtedy nastrzelal, ale w tym Realu nic sie nie klei to ciężko oceniać
1
Bellingham 10 minut na placu i już zmęczony
0
To Mamzano na varze xD
0
Dobra czerwo jednak, ale sędzia nawet jak sie pomyli to varem naprawia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca_bwo Yamal sie oszczędza skoro go trener katuje, byle Fati nie grał
2
Vinicius myśli, ze jak opuści gacie to będzie gral jak Yamal
0
@mekston za sama lige mistrzow ze średnia gra całego zespolu bym ZP nie dawal, ale oni LM i tak nie wygrają. Nie ma szans, bo tam ich Vinicius ciągnął. Jest za duży hype na Barce
1
Real to ma przeje... gdzie nie spojrzy tam Barcelona, w lidze, w LM w pucharze wszedzie potencjalnie ich kat
0
@Stinger_ wcale nie musi, jak Barca by wygrala Lige I PK to nasi by wygrali ZP, Mbappe ma cienki sezon poza liczbami ktore daja mu karne
2
@mekston on w ogóle byl w tej walce? xD
0
@Piotrek1993 nawet młody Anczelot na lawie nie miał wątpliwości
0
Ten faulowany gra? Twarde ma kości
0
Frustracja z tej gównianej gry chyba
0
Wpierdzielil sie jak żółw ninja
1
@BorzyKrzys tak ogladam, i chyba ty nie wiesz co to znaczy prostopadla, nie musi to być podanie 30 metrowe od obrońcy a krotkie, pod nogi napastnika od pomocnika, podanie na dobieg ŚRODKIEM
1
To co mnie nadal wkurza w grze Barcy to za mało prostopadkych podań, tak jak w czasach Xaviego i Iniesty, teraz większość to do Balde, do Yamala i tak na okrągło. Ostatnio Yamal takie zagrania pokazywal juz nie pamiętam z kim