0

@reloaded chyba Jakubiak

0

Komplet szczepien na covid?

0

Totalnie mnie nie intereuje polityczne gowno, ale ten z wąsami najsensowniej gada

0

Co tam robi Stanowski, przeciez typ to nieogar, bylo to widać w wywiadzie z Dudą

7

Mentzen to jakby proszek do prania sprzedawał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

A co ma powiedzieć, jak Ter Sztejgen zaraz sie obrazi

1

@Encore fajnie leży

0

Patrzcie tego Raphinhe


2

@macio_944 każdy chciał go przedłużyć praktycznie, teraz jak ten zarabia 8 mln ludzie myślą, że łatwo go sprzedadzą. To bawi najbardziej.
On właśnie chcial odejść przez zarobki, teraz nie ma powodu

0

@Cvzx był w jednym meczu, akurat z Villarealem

1

@Eklerek no właśnie tak sie zawsze grało

1

Bellingham to już nawet od kopnięcia w piłkę leży, dajcie chlopu jeść

0

@Kamiloza91 swoje wtedy nastrzelal, ale w tym Realu nic sie nie klei to ciężko oceniać

1

Bellingham 10 minut na placu i już zmęczony

0

To Mamzano na varze xD

0

Dobra czerwo jednak, ale sędzia nawet jak sie pomyli to varem naprawia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca_bwo Yamal sie oszczędza skoro go trener katuje, byle Fati nie grał

2

Vinicius myśli, ze jak opuści gacie to będzie gral jak Yamal

0

@mekston za sama lige mistrzow ze średnia gra całego zespolu bym ZP nie dawal, ale oni LM i tak nie wygrają. Nie ma szans, bo tam ich Vinicius ciągnął. Jest za duży hype na Barce

1

Real to ma przeje... gdzie nie spojrzy tam Barcelona, w lidze, w LM w pucharze wszedzie potencjalnie ich kat

0

@Stinger_ wcale nie musi, jak Barca by wygrala Lige I PK to nasi by wygrali ZP, Mbappe ma cienki sezon poza liczbami ktore daja mu karne

2

@mekston on w ogóle byl w tej walce? xD

0

@Piotrek1993 nawet młody Anczelot na lawie nie miał wątpliwości

0

Ten faulowany gra? Twarde ma kości

0

Frustracja z tej gównianej gry chyba

0

Wpierdzielil sie jak żółw ninja

1

@BorzyKrzys tak ogladam, i chyba ty nie wiesz co to znaczy prostopadla, nie musi to być podanie 30 metrowe od obrońcy a krotkie, pod nogi napastnika od pomocnika, podanie na dobieg ŚRODKIEM

1

To co mnie nadal wkurza w grze Barcy to za mało prostopadkych podań, tak jak w czasach Xaviego i Iniesty, teraz większość to do Balde, do Yamala i tak na okrągło. Ostatnio Yamal takie zagrania pokazywal juz nie pamiętam z kim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?