0

@Deeespacito to właśnie do dupy

0

@Muszynianka Szczęsny

1

@Donnie_Darko miliony godzin rozegrane. Dla fabuly i jak masz z kim to mega fun pograć razem

0

@PatrykBarca Zamiast Inigo, ewentualnie na prawej za Kounde czasami

0

Jak ten araujo już został to może pora dawać mu grać, żeby dawał nam spokój w defensywie jak kiedyś. Mimo wszystko byl klasowym stoperem a nasza obrona i tak jest dziurawa

1

@Donnie_Darko Def Jam, Midnight Club 3

0

@Eklerek to są spoilery, juz sam opis

1

Szarpnięcie? Ćwiąkała sie tak podlizuje madryciakom pod wyświetlenia na youtubie?

1

@pride1899 dobra zwracam honor xD oglądałem w slabej jakości

0

@pride1899 co? On zamarkowal zwód

0

Pięknie porobil Brahim

0

@partymaker no i po co sie mądrzysz? Co za głupoty

0

@partymaker niemożliwe, no co ty

0

Komentarz usunięty

0

@tristan87 tak możesz pomarzyć

2

Najśmieszniejsze, że my nie mamy na rejestracje Inigo a ludzie tu chca Alvarezów i Isaków

0

@Hindus ale smieszne, wy juz macie nasrane z tym Fatim

0

Alvareza to sobie możecie w fifie kupić. Atleti go nie puści taniej niz klauzula

1

Alvarez nie robi takich liczb ale jest bardziej kompletny niz Haaland

0

Atleti jest mocne w kontry a Real im te broń zabral

0

@Coutinho007 te wszystkie LM sie same wygrały

0

Real w LM zawsze opdala tryb na 200%

0

@Marian_Pazdzioch pewnie przejezyczenie z poprzednich rund, a Ibisz dla konktentu to uznał, mogła sie po prostu pomylić

1

Ciekawe jakie słowa Olmo rozumie, te na k?


1

Czy to brat jowity?


0

@Matt_i1992 Giler, ale szybko stał się przeciętny

0

@kuz to nie że Allah nie widzi, ale u nich nic w tym złego

1

@MesQueUnClub96 Rudiger na pewno

0

Fati to i tak już w odstawce od dawna, a jak sie ma przygotowanie fizyczne Yamala w 100% do Ramadanu dla Flicka?

1

@agaFCB jak pociśniesz to tylko udowodnisz ze Ci zależało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?