Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deeespacito to właśnie do dupy
0
@Muszynianka Szczęsny
1
@Donnie_Darko miliony godzin rozegrane. Dla fabuly i jak masz z kim to mega fun pograć razem
0
@PatrykBarca Zamiast Inigo, ewentualnie na prawej za Kounde czasami
0
Jak ten araujo już został to może pora dawać mu grać, żeby dawał nam spokój w defensywie jak kiedyś. Mimo wszystko byl klasowym stoperem a nasza obrona i tak jest dziurawa
1
@Donnie_Darko Def Jam, Midnight Club 3
0
@Eklerek to są spoilery, juz sam opis
1
Szarpnięcie? Ćwiąkała sie tak podlizuje madryciakom pod wyświetlenia na youtubie?
1
@pride1899 dobra zwracam honor xD oglądałem w slabej jakości
0
@pride1899 co? On zamarkowal zwód
0
Pięknie porobil Brahim
0
@partymaker no i po co sie mądrzysz? Co za głupoty
0
@partymaker niemożliwe, no co ty
0
Komentarz usunięty
0
@tristan87 tak możesz pomarzyć
2
Najśmieszniejsze, że my nie mamy na rejestracje Inigo a ludzie tu chca Alvarezów i Isaków
0
@Hindus ale smieszne, wy juz macie nasrane z tym Fatim
0
Alvareza to sobie możecie w fifie kupić. Atleti go nie puści taniej niz klauzula
1
Alvarez nie robi takich liczb ale jest bardziej kompletny niz Haaland
0
Atleti jest mocne w kontry a Real im te broń zabral
0
@Coutinho007 te wszystkie LM sie same wygrały
0
Real w LM zawsze opdala tryb na 200%
0
@Marian_Pazdzioch pewnie przejezyczenie z poprzednich rund, a Ibisz dla konktentu to uznał, mogła sie po prostu pomylić
1
Ciekawe jakie słowa Olmo rozumie, te na k?
1
Czy to brat jowity?
0
@Matt_i1992 Giler, ale szybko stał się przeciętny
0
@kuz to nie że Allah nie widzi, ale u nich nic w tym złego
1
@MesQueUnClub96 Rudiger na pewno
0
Fati to i tak już w odstawce od dawna, a jak sie ma przygotowanie fizyczne Yamala w 100% do Ramadanu dla Flicka?
1
@agaFCB jak pociśniesz to tylko udowodnisz ze Ci zależało