Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferran zawsze mial problemy z mentalem , w dokumencie o la lidze nawet Xavi gadal ze ma sie ogarnac, on zagra pare meczów dobrych a potem wraca do tego standardu swojego
0
Raphinha Yamal forma podtrzymana z ostat ich meczow, i tam ma być lepiej bez odpoczynku?
5
Na ten mecz nie dać Casado ktory walczy w srodku, czy Gaviego to trochę idiotyzm
0
To jest ten mental rekina
1
Macie rekinka hahhahaa
0
Yamala hahhaa temu to juz odwala
1
Cubarsi gra wszystko, dzieciak 3000 minut w nogach, wiadomo ze będzie mial spadki
0
Dawac Araujo za tych jaskow z obrony
1
Ta słaba forma i Raphinhi i Yamala sie zemsci, tak to można grac z Valladolid
0
Zapomnieli ze nie graja z jakims Las Palmas a topowym zespołem
0
Gen frajerstwa powrócił
0
Cubarsi ale dal dupy
1
Porobil nas Alvarezik
0
Fati zadowolony w tunelu a jak
0
@LukaszFan no raczej średni
0
@DragonxNF no i dobrze bo bym zapomnial, ze to na tvp sport leci
0
Brak zmienników w ataku nam sie odbije czkwaką. Jedynie Pau który nie pamiętam kiedy ostatnio wszedl na plac
3
Rekin zasłużenie, ale nie zdziwie sie jak od 1 zagra słabo
0
@NorbiTBOB i 0 goli na mecz xDD z jego wykończeniem
0
@Lionel_Messi10 kogo wykopiesz ze składu? Lewy na rezerwe za 30 mln?
0
@okiemtypera_lucaxx95 jeszcze wczoraj pisałeś Fati
0
Miał szanse porotu, wolal slonczene Miami i kase. Teraz jak Barca gra dobrze to nagle chce, chyba że to bujda, albo zagra na CN ale nie u nas a dla Argentyny
0
Trochę glowa mldoemu zaczyna nie dojeżdżać wiec dobre słowa na ostudzenie, bo w klubie chyba nikt tego nie potrafi
0
Co za pierdzielenie z tymi rejestracjami. Wcześniej bylo mówione, ze do wypozyczenia musi być zarejestrowany więc albo ktoś tu wprowadza w błąd albo prawo w Hiszpanii jest totalnie chore
2
@Messibestplayerintheworld nie ta noga, fejk
0
@MesQueUnClub96 a jaką czynność moze mieć stresujaca dziecko? Odrabianie lekcji? Chyba że mowa tu o aktach przestępczych czy przemocy
1
@MesQueUnClub96 czynność? Nie napisze bo to nielegalne. A poza tym głupie pytanie to i odpowiedzi
0
@PuszkinFan nie śledzisz chyba La Masii za bardzo
@ViscaelBarca2007 troche nudne to kopanie po czole trio z ataku
0
@ViscaelBarca2007 Ferin tam grał kupe i takie fakty. Flick kocha Toniego to moglby go testować
0
@Messibestplayerintheworld poziomu nie ma ale w presezonie blyszczal i ma spory talent. Yamal tez nie mial poziomu jako 15 latek a sie wyrobił