1

Ferran zawsze mial problemy z mentalem , w dokumencie o la lidze nawet Xavi gadal ze ma sie ogarnac, on zagra pare meczów dobrych a potem wraca do tego standardu swojego

0

Raphinha Yamal forma podtrzymana z ostat ich meczow, i tam ma być lepiej bez odpoczynku?

5

Na ten mecz nie dać Casado ktory walczy w srodku, czy Gaviego to trochę idiotyzm

0

To jest ten mental rekina

1

Macie rekinka hahhahaa

0

Yamala hahhaa temu to juz odwala

1

Cubarsi gra wszystko, dzieciak 3000 minut w nogach, wiadomo ze będzie mial spadki

0

Dawac Araujo za tych jaskow z obrony

1

Ta słaba forma i Raphinhi i Yamala sie zemsci, tak to można grac z Valladolid

0

Zapomnieli ze nie graja z jakims Las Palmas a topowym zespołem

0

Gen frajerstwa powrócił

0

Cubarsi ale dal dupy

1

Porobil nas Alvarezik

0

Fati zadowolony w tunelu a jak

0

@LukaszFan no raczej średni

0

@DragonxNF no i dobrze bo bym zapomnial, ze to na tvp sport leci

0

Brak zmienników w ataku nam sie odbije czkwaką. Jedynie Pau który nie pamiętam kiedy ostatnio wszedl na plac

3

Rekin zasłużenie, ale nie zdziwie sie jak od 1 zagra słabo

0

@NorbiTBOB i 0 goli na mecz xDD z jego wykończeniem

0

@Lionel_Messi10 kogo wykopiesz ze składu? Lewy na rezerwe za 30 mln?

0

@okiemtypera_lucaxx95 jeszcze wczoraj pisałeś Fati

0

Miał szanse porotu, wolal slonczene Miami i kase. Teraz jak Barca gra dobrze to nagle chce, chyba że to bujda, albo zagra na CN ale nie u nas a dla Argentyny

0

Trochę glowa mldoemu zaczyna nie dojeżdżać wiec dobre słowa na ostudzenie, bo w klubie chyba nikt tego nie potrafi

0

Co za pierdzielenie z tymi rejestracjami. Wcześniej bylo mówione, ze do wypozyczenia musi być zarejestrowany więc albo ktoś tu wprowadza w błąd albo prawo w Hiszpanii jest totalnie chore

2

@Messibestplayerintheworld nie ta noga, fejk

0

@MesQueUnClub96 a jaką czynność moze mieć stresujaca dziecko? Odrabianie lekcji? Chyba że mowa tu o aktach przestępczych czy przemocy

1

@MesQueUnClub96 czynność? Nie napisze bo to nielegalne. A poza tym głupie pytanie to i odpowiedzi

0

@PuszkinFan nie śledzisz chyba La Masii za bardzo
@ViscaelBarca2007 troche nudne to kopanie po czole trio z ataku

0

@ViscaelBarca2007 Ferin tam grał kupe i takie fakty. Flick kocha Toniego to moglby go testować

0

@Messibestplayerintheworld poziomu nie ma ale w presezonie blyszczal i ma spory talent. Yamal tez nie mial poziomu jako 15 latek a sie wyrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?