0

@FCB_dimiC tu nie chodzi o wchodzenie w dupe, ale czuć ten dystans między nimi

0

Nie wygląda ta współpraca obiecująco


0

@FcPortoFan1999 i gdzie byś doskoczył

0

Torba Kangura jak ktos nie widział


0

Jaki srodek transportu bezpieczniejszy, pociąg czy hulajnoga elektryczna bez kasku?

0

Endrick potrafi te rajdy srodkiem, jakby pogral za Viniciusa to coś by moglo byc z niego

0

W tej Hiszpanii to moda na tych Brajanów niczym w Polsce

0

Teraz ładna akcja dwójkowa trzeba powiedzieć

6

Mbappe w formie to ten Vinicius tam zbędny tak naprawdę

1

Vinicius mogl podawac na pustą to wazniejsze wlasne ambicje

2

Tej klepaniny City nie da sie oglądać

1

@Bulbazaur17 uciąłeś sobie komentarz aby błysnąć? Podalem argument dlaczego, naucz sie czytac całość
@DonCarletto ty jak zawsze nieomylny jak z tym ze Guler sie nagra i paroma innymi kwestiami

0

@DonCarletto bo jest, aby grac dobrze potrzebuje obok geniusza. Jako lider pomocy jest tragiczny

0

@Piotr,1985 to profil box to box, czasem dobrze poda ale nie ma pojecia o rozgrywaniu

0

@Piotr,1985 Valverde i przeglad pola xd on na pomocy jest slaby, chyba ze do wspierania defensywy

0

@Encore Olmo mówi ci to coś

0

Real klepka jak za Xaviego, kazde podanie to 3 kontakty z piłką

2

Modric gol imienia ea fc xd

2

Dobrze ze Girona muruje bo gra otwarta znimi to zawsze przegrana Girony

2

Jak można tak uderzyć metr od bramki

0

Tobia fotke przy banerze hipokryci hahahaha

2

Puszka po konserwie śpiewająca

0

@maroon dokladnie zwłaszcza ten gol, mial okazje to kontynuowac to zostal u białych

5

Arda Guler mial się nagrać w tym sezonie, tak mi tu madryciaki pisali. Co chlop popsul sobie start kariery złą decyzja. A dwa lata bez piłki (bardzo malo) w tym wieku to już nie ma pewności, że będzie znowu tym talentem, którym byl w Fenerbache

0

Ciekawe jak Yamal sobie z hejtem poradzi, bo na X już sie zaczyna i nie mówię tu o polskich komentarzach

0

@ViscaelBarca2007 zaczął sie rozwijac w wieku 25 lat xD on ma problemy z mentalem i za chwile wroci do grania tego co bylo. Tu nie chodzi o umiejętności ktore ma średnie i zawsze mial jednakowe

0

@ViscaelBarca2007 xDD właśnie Cie zaoralem argumentem co bylo jak obaj grali mniej wiecej po rowno. Ty mi dajesz porwoanie jako sezon gdzie jednego z nich nie bylo w klubie xDDD Podaj mi lepszy argument niz twoje sympatie

0

@ViscaelBarca2007 Fati w swoim tragicznym sezonie byl drugim strzelcem w zespole, Ferranek zgadnij gdzie wtedy gral. Ale tu sami wróżbici i wiedzą co by bylo gdyby

0

@MichuZ44 czym? Podaniami i dryblingiem. Nic wiecej nie prezentuje

0

@MichuZ44 Yamal nigdy nie byl na tym poziomie pod wzgledem wykonczenia za to.
Juz ma status świętej krowy Yamal i to poważny błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?