Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 spadl, mial mecze gdzie grał dno ale potem i tak mial pierwszy sklad, nawet tu sie mówiło ze Dembele zagra tak jak wylosuje. Fati tej szansy nie dostal bo zawsze po gorszym występie jedyne co dostawal to ława
1
@Mario96w tzw szukanie akceptacji
0
@Gall nie byl bo Xavi to jego fanboj. Popatrz jak teraz gra a jak u nas. Każdy rozwinąć sie może skoro on mógł
0
@Gall jak taki Dembele je zrobil, to każdy może
7
Pomysł na innowacje w serwisie, negatywny herb z odgłosem następującym po kliknięciu
1
@Arden bo on taki nie jest
1
W ogóle to zabawne, że Robercik nigdy do sędziego nie powiedzial "pier*ol sie" jak widać można
0
@Fake69 jeśli robi postęp na treningu a będzie przewaga to dlaczego by mial nie wybiec?
1
@jacobFCB ta kelnerka to już z dwa lata temu byla na youtubie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Artykul na notatniku: Hiszpańscy sędziowie nie zamierzają chronić Mbappe.
Tym czasem Mbappe wczoraj łokieć w ryj i zero kartek xD
0
@Goralkov ten mecz by na luzie z nim wygrali, sędzia w drugiej sędziował dobrze. Nawet jak im zabrali karnego to ile razy podarowali za nic, a nam tez nie odgwizdali wiele razy
30
U nas 17 letni gówniarze mają wiecej szacunku i rozumu niz 21 letni Gentelman. Ciekawe czy rodzicom nie wstyd. Co innego sobie przeklnąć prywatnie a co innego będąc wzorem i idolem dla milionów
1
@szela1899 Bellingham nie pierwszy raz pokazuje swoje buractwo. Na Euro między innymi bylo to samo, i kiedys w lidze tez coś bylo ze mu kare anulowali
0
@Bernard777 cała druga polowe byl niewidoczny, to Vinicius wjezdzal w pole karne kiedy i jak chciał
1
Oni już tam nie mają sił ale Anczelot sam sabotuje nie robiąc zmian xd
1
@budel17 pyskówki z sędzia
0
Mbappe haha, ale strzal
2
Bellingham to ma łeb, z nim by pewnie to wygrali
0
Vinicius jaki jest każdy widzi, ale on ma to parcie na wygrywanie i ciągnie te ataki Realu mimo wszystko
3
Ten Vinicius i Rodrygo biegnacy lewym skrzydlem xD
1
Camavinga z tymi akcjami to taki nasz odpowiednik De Jonga
0
Teraz gadanie o ostrej grze Osasuny, a jak liga wyznacza łysola bez kartek na nasze mecze z Getafe, to realmadrid tv o tym nie mówi
1
Wg madryciaków liga sprzedana i skorumpowana. Że co? Jak im karne co kolejke dają za sam podmuch wiatru
0
Ten Bellicham zawsze sędziów wyzywa, pewnie zawodnika balby sie że mu walnie w łeb
0
nie wiedza co powiedzial, ale kontrowersja dzbany z canal plus
1
@Rifek netto, przeciez napisałem. I nie wiem na jakiej podstawie by sie zgadzalo, skoro nie jest gorszy od żółwia i zapewnil juz sukcesy Realowi
1
@Luciano99 z premią dużo wiecej, takiego Viniciusa nie obchodzi czy to premia a ile od Realu dostaje
1
Vinicius chce zarabiać 25 mln netto w Realu. A byly tu asy kibice śmietankowych co twierdzily, ze pensja Mbappe nie wpłynie na drabinke płacową
0
Komentarz usunięty przez użytkownika