0

@krol211 Pudzian

0

@Mitch_Atleta boi sie wielkiej Barcy, wczoraj zniknął

0

Opis oceny sędziego z notatnika xD
"Jesús Gil Manzano zaliczył bardzo słaby mecz. W dwóch kluczowych sytuacjach ratował go VAR: przy rzucie karnym na Gavim i przy czerwonej kartce dla Szczęsnego. Mógł też pokazać dwie czerwone kartki graczom Realu, którzy faulowali już z jednym żółtkiem na koncie. I Camavindze, i Viníciusowi się wczoraj upiekło. Arbiter i tak rzecz jasna nie wpłynął na losy wczorajszego spotkania, ponieważ jedna z drużyn nie pojawiła się na boisku."

6

Lekcja pokory dla Bellinghama, bo ten typ mysli ze jest doskonały


0

@kuz dla mnie tam jest sufit wysoko i ma skilla, ogladalem troche Bilbao po Euro i gral bardzo dobrze. On w Barcy by mial nowa motywacje, bo umiejętności ma

0

@BORO_12 zrobil kilka akcji po wejściu, jak mam Ci wymienic co zrobil. Odpal powtorke z jego wejściem na plac

1

Jakby Barca zgarnęła Nico to pomyśleć ile by wiatru robil z tym Yamalem. Ludzie mówią, że slaby ale ostatnio wejściem w polfinale pokazał jakość. Ma tylko za słabych partnerów do gry

0

@Mitch_Atleta nie potrafi stawiać na mlodych. Guler po świetnym euro przyspawany do ławy

1

@JordiAlbion Perez tez jest winny brakiem transferów

7

Trochę źle sie zestarzalo po wczoraj


0

Mbappe w PSG rozjeżdzal Barce, w Realu to on jest rozjeżdzany, a podobno zmienil klub na lepszy

7

Bronić to my zaczęliśmy po czerwie, tak to atakowaliśmy

0

@wojopancer chyba 5:0 tylko

0

@MarshallLAW nie, ale lamal linie spalonego

0

@Murazor z taka Francja dal impuls i odmeinil mecz

13

Yamal gra w ta fife a potem robi to samo na boisku


8

Oni mu kazali kucnąć a ten na kolana xD


7

Olmo jaka fota


1

@blakkudium a taki za Realem byl

0

Raphinha w takiej formie, ciekawe czy jest w stanie pociągnąć swoja repre tak jak Yamal to zrobil. Bo inni brazole wiadomo, że nie

5

Flick na pewno odmeonil mental tej druzyny. Myślę ze tez Yamalowi, Pedriemu pomoglo euro gdy poczuli sie potężni i przenieśli to na klub

9

Ten Laporta na kolanach xDDD

5

Vamos Barca, zajebista robota wszystkich ale Yamal mvp

3

Bez dogrywek ale doliczony czas obu polow niczym dogrywka

1

Bellignham widac po minie ze psychicznie rozwalony

1

Olm odobra zmiana w defensywie

0

Na Yamala zaczeli polowac to moze i dobrze

0

Vinicius pewnie chce karnego za to

2

Szczesny odjebal to co na Euro 2012 xDD

0

Az sie czerow Szczesnego z euro przypomnialo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?