Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 zauważyłem
0
@Criss18Barca cukier zdrowszy niż aspartam
0
@July_6_BcN to pewnie rano Ci wyskoczy
0
@MatiSh mi tylko gówno
0
@takisobiektos https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15180697#comment-15180697
0
@HypeR kurde, co to, nigdy tego nie widziałem
0
Co jest bardziej irytujace okienko logowania la bamby czy Vinicius?
0
@Niedzwiad na ławce
0
Komentarz usunięty
0
Co raz częściej to gówno wyskakuje
1
@Lionel_Messi10 a nie TavierJebas?
0
@MatBac1991 wart jest 20 max
13
Raphinha dobry występ. W tej bajce były smoki?
2
Mam beke z ludzi, którzy piszą o piłkarzu X aby sie nie podnosił z ławki, jednocześnie chcą aby ten piłkarz X został sprzedanym. Trzeba być naprawdę głupim aby myśleć, że dwie rzeczy połączone w całość mają prawo sie wydarzyć
0
@Nightraider i to jest hipokryzja tego klubu, Fati nie zawala bramek, wylot na trybuny, De Jong zawala co mecz, wchodzi regularnie na plac xD
@Gaucho jest, ale poczytaj komentatze pod artykulem o Araujo już są posty, że powinien dostać 15 mln id klubu
0
@Nightraider to sa 2 przyklady na 10 naszych z chorymi pensjami, gdzie zarabiali grube siano i kompromitowali sie w LM przez 10 lat
0
@ViscaelBarca2007 i niech to samo zrobia z De Jongiem, Araujo nie będzie robil proboemow z odejściem
0
@ShawnC i dlatego Barca jest w ruinie, bo sprostała każdym żądaniom finansowym pilkarzy, a Real sobie kupuje i rejestruje bez problemu
0
W Realu u Pereza jakby ktoś odwalał cyrki z kontraktami jak De Jong, Araujo, to trybuny i nara albo szukaj sobie klubu, a u nas sie pieszczą z tymi rozkapryszonymi gwiazdkami
29
Klub ma dotrzymać mu obietnice, które skladal gdy ten dyrygowal linią obrony, podczas gdy potem zawalil mecz, glupo sie wypowiadał i dodatkowo wylecial na pół sezonu?
Duży plus dla zarządu, że nie daje tym gwiazdkom wejść na łeb jak kiedyś
2
@BORO_12 mistrz europy i król strzelców Euro Olmo przychodzi tu grać za 10 mln brutto, a wiecznie kontuzjowany rezerwowy obrońca ma dostać 15?
3
@daniel32778 nigdy sie nie loguj do podejrzanych okienek, taka rada
0
@Filipem ja wole kogoś kto ma problem o wszystko bo mu zależy, niz dingi donga co podaje do przeciwnika i patrzy jak strzela gola. Za dużo sie napatrzelismy na zniewiesciale zachowanie naszych piłkarzy
4
@Kamiloza91 z jednej strony to sa buraki, a Gaviego za podobne rzeczy chwalimy. Vinicius to już odklejka ale Jude ma jaja i ostatnio go zaczynam szanować, bo walczy o swój klub
1
@shinthps u mnie to samo teraz wyskoczyło
0
@BORO_12 lubisz kłamać, albo krótka pamięć
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15170344#comment-15170395
0
@BORO_12 dalej taki pewny, że Araujo zostanie a wszyscy co twierdza inaczej to debile? Rozumiem fanatayzm, ale bez przesady
0
@Bogan dobry wybór najlepszego piłkarza klubu
2
@Luciano99 przyznaj sie co z nią zrobiłeś i że chcesz przejąć miliony z tej nagrody
1
@Eklerek to samo było z Neymarem i Dembele