0

@qbsonFCBarca a Ty oczekujesz od obcego czlowieka, że postąpi jak jakiś Twoj przyjaciel? Nie znasz tego powiedzenia? umiesz liczyć, licz na siebie..

1

@Tomaszekkkkk urban vpn

0

@wpwelement nie chodzo mi niego, jemu nawet nie odpisywalem i noe wiedzialem. Inny użytkownik i kiedyś pytalem nawet o to na pw bez odpowiedzi, wyzywa personalnie bezpośrednio i nie jest banowany.
Nie mam problemu o to ze ja dostałem bana

0

@Danny Gaucho no dostalem, a dlaczego osoba wyzywają od uposledzonych, debili, glupich, nie? O to właśnie pytam.
Jeden z komentarzy byl poza dyskusją napisany na LR.
To nic innego jak przyzwolenie ma wyzwiska w kogoś. Jakby raz dostal bana moze by sie zastanowil a robi to notorycznie i tylko mu usuwaja komentarze. Nie wiem czy to jakis alter administracji czy co

0

@Danny Gaucho jak jest regulamin a ktoś go łamie to powinien od razu lecieć ban, a nie jednemu usunie 10,.drugiemu 3 a czwartemu da bana - Za to samo, jak mu sie podoba. Czy wyzwanie kogoś od przegrywów i to nie do osoby a do ogólu kilku osób jest gorsze od nazwania upośledzonym a później debilem?

1

Komentarz usunięty

0

@koziar oho już toksyna. Bede to tylko zglaszac bo potem ja dostane bana a ty nie :)
Nie obchodzi mnie zdanie ciebie czy kogokolwiek stąd czy w ogóle z internetu na moj temat. Także sobie pisz, śmiej sie a nawet sobie wydrukuj mój nick i podetrzyj nim. Mam to gdzieś

1

@FCB_dimiC jak pisałem kiedyś do elementa to nawet nie odpisal, a tutaj jak ktoś coś mu zarzuca to pisze żeby pisac na pw i wyjaśniać xDDD

0

@FCB_dimiC połowa tych kokentarzy to nawet sie nie wyzywalismy tylko wyjaśnialiśmy spine

0

@takisobiektos bo co takiego zrobilem? Znowu piszesz glupoty dla zasady? Czy dla smiesznych lajków. Podaj arugmenty albo milcz

0

@koziar to każdy sie tu naśmiewa z tych pilkarzy bez formy a i tak nie ma % tego co oni. Wiec kto tu sie powinien śmiać?

0

@FCB_dimiC dostalem bana na 24 a użytkownik ktory wyzywal od debil i uposledzonych na ani sekunde :D

0

@koziar a i tak ma wiecej kasy niz ty, wiem boli

0

@Eklerek to potem. Najpierw wyjaśnię ta sprawe i mam wywalone w ten serwis, który dba o ludzi którzy sobie wyzywają innych

3

Gdzie można składać zażalenia na moderacje jakiś Gajdek czy gdzieś indziej? Bo to jest cyrk co sie tutaj dzieje :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Arden tak geniuszu, towarzyski wliczaj

0

@Kow_aLL a Real rozkalda nogi przed Barcelona? w ostatnich klasykach nas gnietli, nie licząc dwoch ostatnich?
Oczywiście ze ostatni mecz sie liczy a nie statystyki z dupy

0

@Tomek54321 to sprzedaj kogoś kto nie podnosi sie z ławki xD good luck

0

@Kow_aLL nie interesuja mnie wasze statystyki z 5 lat, tylko ostatni mecz. Juz nie pasuje do narracji

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Pisałem by go sprzedać rok temu i komu by to przeszkadzalo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?