Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Tak mi pisz Romano cukiereczku, tak mi pisz
4
@IronSanHybrid No nie wierzę.. po prostu ciężko uwierzyć, że to znowu się dzieje, szkoda chłopa niesamowicie
18
@BarcaInfo Koeman, ale ty żeś mnie teraz niezaimponował
1
@PatrychoO Tu wygląda o wiele lepiej
33
@FCBKasza Ta romantyczna część mnie, jeśli chodzi o futbol, chciałaby jeszcze zobaczyć Lucho na ławce trenerskiej Barcy, uwielbiam gościa
42
@Hrzan Te strzały to poziom podobny do tego jak się wbija na orlika po miesiącach przerwy
0
Lew sobie leci
0
@Barca_Big_Moment Powinna być jakaś licencja na wrzucanie wszelkich plotek, bo takie coś to aż wstyd
1
@RomanHoffer Neuer, Gigi Buffon, czy Iker Casillas dawali radę
10
@Coutinho007 Do tego praktycznie nie kreuje żadnych sytuacji bramkowych, więc wpasuje się w pomoc Barcelony.
Przepraszam
16
Leci nowy Fifi poinformuj koleżanki
1
@PatrykBarca 4 wykreowane akcje ofensywne przez 2 lata, będzie śmigane
0
@marcin000019 Kto normalny tęskni za Valverde?
18
Suarez się zakumpluje z Cristiano, a potem Urugwajczyk spiknie go z Messim. Całe te odejście, to plan Leo, który boi się zagadać do CR7 o wspólną kolację.
1
@itmustbejoke W przeciwieństwie do Barcelony, w Juve mogą się wziąć za Suareza, tam panuje inna filozofia pracy. Jeszcze nastrzela sporo bramek.
10
@Mareeek2050 To ile tych grzybów zjadłeś?
0
@nuter27 Po stwierdzeniu, że Sevilla czy tam Villarreal mają lepsze kadry od Barcelony, a Sociedad podobną, pozostało tylko to wyłączyć.
1
@marcin000019 Przed @Danny Gaucho żadnej nie upilnujesz
1
@dominik127pl Zajmiesz mi miejsce z tyłu na polaku?
20
@Kajtek77 Pjanic, Cou, Griz, każdy z nich umie zasadzić ładnie z wolnego, ale chyba Miralem to największy ekspert z tej trójki.
2
@pinasmeister
Tak mi się przypomniało, piękne obrazki
6
Ivan Rakitić, wyciągnięty za małe pieniądze, a dał nam naprawdę sporo radości. Wiadomo, że były też te gorsze momenty, ale swoją robotę zrobił, a szczególnie zapamiętam sezon 14/15, bramkę strzeloną Juventusowi w finale.. Dziękujemy Ivan.
2
@Chwytliwy Jak Fabrizio to przyklepane
3
@katalonczyk987 Złoty interes zostałby wtedy ubity
4
Skoro jego kontrakt obowiązuje, to najlepszym rozwiązaniem byłoby dogadanie się z City i jakieś dobre pieniążki z ich strony.
Ale to jest Bartomeu, to jest Barcelona, tu robimy na opak.
1
@RadekACCA I kogo lepszego byś znalazł na jego miejsce?
14
@l0Messini Nie będzie, myślę, że zostanie nagrodzony wielkimi brawami, ale niesmak po takim odejściu pozostanie.
0
Nie byłem wstanie sobie nawet kiedyś wyobrazić, że z Leo takie akcje będą w przyszłości, ale no cóż, tak to już jest
5
@Jaca27 Semedo to nie wykręcą z murawy
0
@draxidox Chyba drugi i "Do I wanna know" na końcu, ciary niesamowite. Chociaż szczerze mówiąc, to dla mnie każdy jest wybitny.