2

@IronSanHybrid Tak mi pisz Romano cukiereczku, tak mi pisz

4

@IronSanHybrid No nie wierzę.. po prostu ciężko uwierzyć, że to znowu się dzieje, szkoda chłopa niesamowicie

18

@BarcaInfo Koeman, ale ty żeś mnie teraz niezaimponował

1

@PatrychoO Tu wygląda o wiele lepiej

33

@FCBKasza Ta romantyczna część mnie, jeśli chodzi o futbol, chciałaby jeszcze zobaczyć Lucho na ławce trenerskiej Barcy, uwielbiam gościa

42

@Hrzan Te strzały to poziom podobny do tego jak się wbija na orlika po miesiącach przerwy

0



Lew sobie leci

0

@Barca_Big_Moment Powinna być jakaś licencja na wrzucanie wszelkich plotek, bo takie coś to aż wstyd

1

@RomanHoffer Neuer, Gigi Buffon, czy Iker Casillas dawali radę

10

@Coutinho007 Do tego praktycznie nie kreuje żadnych sytuacji bramkowych, więc wpasuje się w pomoc Barcelony.

Przepraszam

16

Leci nowy Fifi poinformuj koleżanki

1

@PatrykBarca 4 wykreowane akcje ofensywne przez 2 lata, będzie śmigane

0

@marcin000019 Kto normalny tęskni za Valverde?

18

Suarez się zakumpluje z Cristiano, a potem Urugwajczyk spiknie go z Messim. Całe te odejście, to plan Leo, który boi się zagadać do CR7 o wspólną kolację.

1

@itmustbejoke W przeciwieństwie do Barcelony, w Juve mogą się wziąć za Suareza, tam panuje inna filozofia pracy. Jeszcze nastrzela sporo bramek.

10

@Mareeek2050 To ile tych grzybów zjadłeś?

0

@nuter27 Po stwierdzeniu, że Sevilla czy tam Villarreal mają lepsze kadry od Barcelony, a Sociedad podobną, pozostało tylko to wyłączyć.

1

@marcin000019 Przed @Danny Gaucho żadnej nie upilnujesz

1

@dominik127pl Zajmiesz mi miejsce z tyłu na polaku?

20

@Kajtek77 Pjanic, Cou, Griz, każdy z nich umie zasadzić ładnie z wolnego, ale chyba Miralem to największy ekspert z tej trójki.

2

@pinasmeister



Tak mi się przypomniało, piękne obrazki

6

Ivan Rakitić, wyciągnięty za małe pieniądze, a dał nam naprawdę sporo radości. Wiadomo, że były też te gorsze momenty, ale swoją robotę zrobił, a szczególnie zapamiętam sezon 14/15, bramkę strzeloną Juventusowi w finale.. Dziękujemy Ivan.

2

@Chwytliwy Jak Fabrizio to przyklepane

3

@katalonczyk987 Złoty interes zostałby wtedy ubity

4

Skoro jego kontrakt obowiązuje, to najlepszym rozwiązaniem byłoby dogadanie się z City i jakieś dobre pieniążki z ich strony.

Ale to jest Bartomeu, to jest Barcelona, tu robimy na opak.

1

@RadekACCA I kogo lepszego byś znalazł na jego miejsce?

14

@l0Messini Nie będzie, myślę, że zostanie nagrodzony wielkimi brawami, ale niesmak po takim odejściu pozostanie.

0

Nie byłem wstanie sobie nawet kiedyś wyobrazić, że z Leo takie akcje będą w przyszłości, ale no cóż, tak to już jest

5

@Jaca27 Semedo to nie wykręcą z murawy

0

@draxidox Chyba drugi i "Do I wanna know" na końcu, ciary niesamowite. Chociaż szczerze mówiąc, to dla mnie każdy jest wybitny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?