0

@Hanok Jakby było to 4:1, to pewnie jakoś bardzo mocno by mnie nie ruszyło, przyczaiłem się, ale 8:2? W jednym meczu? O tym się będzie pamiętać zawsze.

3

Tylko dymisja tego krętacza zdołałaby lekko skleić parę kawałków tego rozbitego serca.

1

@Hanok Bo on nie wiedział co w ogóle ma robić, a zmiany to już wyższy poziom

8

@PatrychoO Właśnie myślę, że te słowa powinien wypowiedzieć Busquets. Pique akurat z pewnego poziomu nie schodzi.

5

@PatrychoO Neuer niestety pokazał dzisiaj poziom mistrzowski, a Ter Stegen wyglądał przy nim jak młokos

3

Nie chcę mi się nawet nic mówić o tym meczu, bo to jest największy ból i upokorzenie. Boję się tylko co Messi powie, naprawdę po tym wszystkim nie zdziwię się jak odejdzie.

0

Semedo nie powinien w ogóle wracać do Barcelony, jego trzeba tu zostawić

7

Jakby pikawa padła w trakcie, to pamiętajcie, że was kochałem

1

@MichalZZZ Robimy to Michał

21

Niech sobie szczekają janusze kreowani na znawców futbolu w tym kraju. Siedzę już w koszulce Suareza i marzę żeby pozamykał japy tym ludziom. Luisito musisz.

2

Walka, oddanie wszystkich sił za ten klub i wiara, przede wszystkim to życzę sobie i Wam zobaczyć. Jeśli tak będzie, wygramy to. In unity, there is strength.

3

W sumie i tak nie mamy skrzydłowych, ale no lekko mnie niepokoi ten skład. Stresik jest.

3

Lionel Messi w szatni przed meczem z Bayernem


1

Panie i panowie, wiara w drużynę jest najważniejsza. Zrobimy to, trzeba tylko powtarzać - walimy ich na łeb, walimy ich na łeb, walimy ich na łeb..

1

@BarcaInfo Czyli mamy dwóch zawodników z przodu, którzy nie uczestniczą w pressingu i grze obronnej, ciężko.

15

@XaviHeart Legendy będą się tworzyć na naszych oczach.

1

@PatrychoO Lipsk raczej nie bierze takich zawodników i nie chodzi mi tu tylko o aspekt kontuzji.

28

Pomyśleć, że Nagelsmann za te 10 lat będzie miał dopiero 43 lata, jak na trenera, to jest młodość. Zbierze ogromny bagaż doświadczenia, a przed nim będzie dalej wiele, wiele lat kariery. Oczywiście zakładając, że po drodze nie wydarzy się nic złego i nie straci zapału. Gość może wyznaczyć swoją własną epokę.

7

Upamecano MOTM ewidentnie, co za potwór

2

Piękna zmiana Felixa, lecimy z tym

2

@AnnaMarianna Pali koty ewidentnie

3

@Janiama Morata, bania,brama - jedziemy

1

@Encore Pudzilla, jeden z największych Polaków

0

@Encore Stary po harnasiu

1

@IronSanHybrid Ja przesoliłem makaron i w ogóle się tego jeść nie da, kucharz

8

8

Z wolnych Messi, karne Cristiano i lecimy z tematem

5

@MESSIah16 No to wyjaśni też, logiczne

3

Nadzieja w ekipie Diego Simeone. W Lipsk raczej nie wierzę.

22

Ale trzeba przyznać, że takiej kompromitacji w końcówce nie powstydziłaby się nawet Barca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?