Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hanok Jakby było to 4:1, to pewnie jakoś bardzo mocno by mnie nie ruszyło, przyczaiłem się, ale 8:2? W jednym meczu? O tym się będzie pamiętać zawsze.
3
Tylko dymisja tego krętacza zdołałaby lekko skleić parę kawałków tego rozbitego serca.
1
@Hanok Bo on nie wiedział co w ogóle ma robić, a zmiany to już wyższy poziom
8
@PatrychoO Właśnie myślę, że te słowa powinien wypowiedzieć Busquets. Pique akurat z pewnego poziomu nie schodzi.
5
@PatrychoO Neuer niestety pokazał dzisiaj poziom mistrzowski, a Ter Stegen wyglądał przy nim jak młokos
3
Nie chcę mi się nawet nic mówić o tym meczu, bo to jest największy ból i upokorzenie. Boję się tylko co Messi powie, naprawdę po tym wszystkim nie zdziwię się jak odejdzie.
0
Semedo nie powinien w ogóle wracać do Barcelony, jego trzeba tu zostawić
7
Jakby pikawa padła w trakcie, to pamiętajcie, że was kochałem
1
@MichalZZZ Robimy to Michał
21
Niech sobie szczekają janusze kreowani na znawców futbolu w tym kraju. Siedzę już w koszulce Suareza i marzę żeby pozamykał japy tym ludziom. Luisito musisz.
2
Walka, oddanie wszystkich sił za ten klub i wiara, przede wszystkim to życzę sobie i Wam zobaczyć. Jeśli tak będzie, wygramy to. In unity, there is strength.
3
W sumie i tak nie mamy skrzydłowych, ale no lekko mnie niepokoi ten skład. Stresik jest.
3
Lionel Messi w szatni przed meczem z Bayernem
1
Panie i panowie, wiara w drużynę jest najważniejsza. Zrobimy to, trzeba tylko powtarzać - walimy ich na łeb, walimy ich na łeb, walimy ich na łeb..
1
@BarcaInfo Czyli mamy dwóch zawodników z przodu, którzy nie uczestniczą w pressingu i grze obronnej, ciężko.
15
@XaviHeart Legendy będą się tworzyć na naszych oczach.
1
@PatrychoO Lipsk raczej nie bierze takich zawodników i nie chodzi mi tu tylko o aspekt kontuzji.
28
Pomyśleć, że Nagelsmann za te 10 lat będzie miał dopiero 43 lata, jak na trenera, to jest młodość. Zbierze ogromny bagaż doświadczenia, a przed nim będzie dalej wiele, wiele lat kariery. Oczywiście zakładając, że po drodze nie wydarzy się nic złego i nie straci zapału. Gość może wyznaczyć swoją własną epokę.
7
Upamecano MOTM ewidentnie, co za potwór
2
Piękna zmiana Felixa, lecimy z tym
2
@AnnaMarianna Pali koty ewidentnie
3
@Janiama Morata, bania,brama - jedziemy
1
@Encore Pudzilla, jeden z największych Polaków
0
@Encore Stary po harnasiu
1
@IronSanHybrid Ja przesoliłem makaron i w ogóle się tego jeść nie da, kucharz
8
https://www.fcbarca.com/38161-cristiano-transfer-do-barcy-niczego-nie-wykluczam.html
On wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Z wolnych Messi, karne Cristiano i lecimy z tematem
5
@MESSIah16 No to wyjaśni też, logiczne
3
Nadzieja w ekipie Diego Simeone. W Lipsk raczej nie wierzę.
22
Ale trzeba przyznać, że takiej kompromitacji w końcówce nie powstydziłaby się nawet Barca xD