1

@okiemtypera_lucaxx95 Pod naciskiem szydery chłopaków z La Rambli postanowił, że odpuści sobie strzelanie, nie ma co stawiać

1

@Lola120 Najwieksza plaga jaką pamiętam

0

@messi564 O kurde, pamiętam, że ten mecz był nawet na canal+ puszczany, przynajmniej tak mi się kojarzy.

2

@PatrychoO Co to jagodzianki, co to jagodzianki są

2

@MarioVeB! Bueno najlepsze, narobili ochoty tylko

2

@Kacper1432 Tak to właśnie działa

3

@tristan87 Ja go szanuje, świetny człowiek, robi show, programy, ale w takich tematach sam po prostu leży

7

@Encore Jorginho i Bruno wykonują te karne jak majestatyczne sarenki

0

@escarabajo Dodałem Ikera, powszechnie lubianego na świecie bramkarza. W ramach anegdotki dopisałem, że jest to mój ulubiony golkiper.

Becks to tak koło tematu. To nie sprawdzian żebym się musiał klucza trzymać xD

4

@NeroTFP Dodam Ikera Casillasa, mój ulubiony bramkarz.

Mam coś takiego też z Davidem Beckhamem, grał dla United czy Realu, ale bardzo gościa lubię.

2

@BarcaInfo Villa... Aaaachhh, to jest David Villa!

7

@Comentateiro Matuidi to byl

12

@dominik127pl A myślałem, że mnie lubi naprawdę

4

Dybala kontuzja, serce wlasnie pękło

7

@MichalZZZ Diletta, w naszych sercach wygrałaś

9

@Kuracjusz A czemu ma nie mieć?

7

@Granto Dlatego jestem złączony z Barceloną

1

@Danny Gaucho The King Cirooo Immooobileee

6

Olivier Giroud, piękny człowiek, co tu dużo mówić

16

@NeroTFP Pół kilo, w sumie dobre

2

@Chwytliwy Teraz pewnie przetka rury jakiejś pani, ten to jest gość

1

@Encore Canal plus - Rafał Wolski, Andrzej Twarowski
Eleven - Panowie od calcio Dominik Guziak i Piotr Dumanowski, Matiego Święcickiego bym dodał, chociaż jego cenie bardziej jako dziennikarza

Tak to pewnie znalazłby się jeszcze Laskowski, Pełka, Prosty chłopak z Dębicy

Kurde mamy trochę tych fajnych komentatorów xDD

1

@jeyx77x Oczywiście Paulo Dybala

4

@Comentateiro Były już zapasy z pijanym ojcem na podłodze, to tutaj też mogą być

1

@NeroTFP Bardziej z teraźniejszości, hmm.. dam Zlatana i Cristiano Ronaldo

63

@BarcaInfo Co zapakował Realowi to jego

1

@Encore Mnie najbardziej irytowało za Nawałki to, że strzelaliśmy i od razu szło murowanie. Można było wycisnąć coś więcej gdyby nie zachowawczość.

4

@matirix20 Każda scena z Tomem i Alfiem to czyste złoto

10

@MichalZZZ Z bułką tartą i lecimy

Ale ser i brokuł to też super połączenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?