Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Pod naciskiem szydery chłopaków z La Rambli postanowił, że odpuści sobie strzelanie, nie ma co stawiać
1
@Lola120 Najwieksza plaga jaką pamiętam
0
@messi564 O kurde, pamiętam, że ten mecz był nawet na canal+ puszczany, przynajmniej tak mi się kojarzy.
2
@PatrychoO Co to jagodzianki, co to jagodzianki są
2
@MarioVeB! Bueno najlepsze, narobili ochoty tylko
2
@Kacper1432 Tak to właśnie działa
3
@tristan87 Ja go szanuje, świetny człowiek, robi show, programy, ale w takich tematach sam po prostu leży
7
@Encore Jorginho i Bruno wykonują te karne jak majestatyczne sarenki
0
@escarabajo Dodałem Ikera, powszechnie lubianego na świecie bramkarza. W ramach anegdotki dopisałem, że jest to mój ulubiony golkiper.
Becks to tak koło tematu. To nie sprawdzian żebym się musiał klucza trzymać xD
4
@NeroTFP Dodam Ikera Casillasa, mój ulubiony bramkarz.
Mam coś takiego też z Davidem Beckhamem, grał dla United czy Realu, ale bardzo gościa lubię.
2
@BarcaInfo Villa... Aaaachhh, to jest David Villa!
7
@Comentateiro Matuidi to byl
12
@dominik127pl A myślałem, że mnie lubi naprawdę
4
Dybala kontuzja, serce wlasnie pękło
7
@MichalZZZ Diletta, w naszych sercach wygrałaś
9
@Kuracjusz A czemu ma nie mieć?
7
@Granto Dlatego jestem złączony z Barceloną
1
@Danny Gaucho The King Cirooo Immooobileee
6
Olivier Giroud, piękny człowiek, co tu dużo mówić
10
@MichalZZZ Pani ze świata piłki - Diletta Leotta
https://www.wprost.pl/_thumb/6d/0e/2a91f85397408db908324dfac61c.jpeg
https://instagram.com/dilettaleotta?igshid=16l68ac1dbc8p
16
@NeroTFP Pół kilo, w sumie dobre
2
@Chwytliwy Teraz pewnie przetka rury jakiejś pani, ten to jest gość
1
@Encore Canal plus - Rafał Wolski, Andrzej Twarowski
Eleven - Panowie od calcio Dominik Guziak i Piotr Dumanowski, Matiego Święcickiego bym dodał, chociaż jego cenie bardziej jako dziennikarza
Tak to pewnie znalazłby się jeszcze Laskowski, Pełka, Prosty chłopak z Dębicy
Kurde mamy trochę tych fajnych komentatorów xDD
1
@jeyx77x Oczywiście Paulo Dybala
4
@Comentateiro Były już zapasy z pijanym ojcem na podłodze, to tutaj też mogą być
1
@NeroTFP Bardziej z teraźniejszości, hmm.. dam Zlatana i Cristiano Ronaldo
63
@BarcaInfo Co zapakował Realowi to jego
1
@Encore Mnie najbardziej irytowało za Nawałki to, że strzelaliśmy i od razu szło murowanie. Można było wycisnąć coś więcej gdyby nie zachowawczość.
4
@matirix20 Każda scena z Tomem i Alfiem to czyste złoto
10
@MichalZZZ Z bułką tartą i lecimy
Ale ser i brokuł to też super połączenie