0

@katalonczyk987 Trzeba postawić na Grizza w stu procentach

0

@PieN Griezmann wiele razy wychodził i piłek nie dostawał

1

@Encore Lewy, Muller i reszta ekipy też kozak

0

@DanielOOL Nawet grają jak warzywa

0

@LuisSalvano Fajna kurtacha

32

@marcin000019 Panie nie kompromisuj się pan

2

@Kidd "How to sell drugs online"

1

@Coutinho007 No dla mnie to są właśnie piłkarze na średnie kluby lub te aspirujące o grę w europejskich pucharach. Stałej, wysokiej liczby bramek nie zagwarantują. Kadra Hiszpanii także mocno to odczuwa. Taki Morata ma swoje momenty, ale jemu psychika czasami mocno przeszkadza.

3

@AduŚ07 Łza leci, Fernando na zawsze w serduszku, takich już nie robią

3

@Encore Nie ta półka, tylko Jose Rudinho budzi w nim największą bestie

23

Brakuje mi hiszpańskich środkowych napastników. Takich eleganckich, z klasą, na najwyższym poziomie, coś poszło nie tak i na nowego Davida Ville czy Torresa jeszcze sobie poczekamy.

2

Po kolejnej kompromitacji nadchodzą kolejne i tak się żyje w tej Barcelonie xD

2

Znowu skomlenie o tym mitycznym DNA, które niby Koeman posiada. Jak dla mnie to mógłby być plan awaryjny, a nie pierwszy wybór, ale co zrobisz.

0

@rust Zrobić to, co Pep. Czyli wkomponować Messiego w drużynę, nie na odwrót.

0

@Nazio87 Dzięki Antonela, że wbiłaś na Ramble I uspokoiłaś towarzystwo

4

@kerouac Bayern, jak już nas zmietli, to niech wygrają, a Robert sięgnie po upragnione trofeum

2

@MrRipley Jeszcze jak. A do tego dla mnie to jest przede wszystkim lepszy fachowiec od Koeamana i mógłby zostać na dłużej.

1

@VenoM Zdecydowanie Pochettino

21

@Woland10 No i zmarnowanie setki to neguje czy jak?

0

@Coutinho007 Wykupmy wszystkich Dembele i któryś odpali

0

@Elosek Pierwsze myśli takie były, ale Setien, który w ogóle nie zamierzał zareagować, szybko to ugasił.

8

@IronSanHybrid Polska niegotowa

2

Załóżmy, że City ogrywa Lyon. Wolicie żeby Bayern ich zmiótł, czy jednak wybierzecie wygraną Obywateli? Ja już chyba po tej dewastacji chciałbym żeby przejechali się po City, to chociaż na chwilę wzrok pójdzie tam, a ja sobie spokojnie posiedzę w jaskini. No i przy okazji, Polak rodak może wygra ten puchar.

12

@daniel32778 A pamiętam jak myślałem wtedy, że większego upokorzenia już się nie doczekam.

Setien z Bartomeu za 7 lat, potrzymaj mi krowe

6

@LuisSalvano Ty myślisz, że Neymar w ogóle chciałby tu teraz przyjść? Nie róbmy sobie żartów.

3

Ile dałbym by zapomnieć cię

4

Wstajesz, a tu potężny kac moralny, to nie był żaden sen.. trzymajcie się tam

0

@semafor On po dzisiejszym show przygotowuje się do podpisania nowego kontraktu

0

@ObiektywnyKibic121 No wlaśnie, teraz to Barcelona potrzebuje jego. Naprawdę, ta porażka odbije się gigantyczne w każdym aspekcie.

1

W ogóle przepraszam, że poruszę ten temat, ale przypomniałem sobie o wojnach w stylu czy ktoś chce Neymara, czy nie, ale myślicie, że on w ogóle chciałby tu teraz przyjść gdyby mógł? Albo inny zawodnik z piłkarskiego topu pokroju De Bruyne?Przecież to jest dramat, nie ma projektu, a do tego są spektakularne upokorzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?