Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą, to Busi ma 32 lata, ale już teraz nie widzę dla niego innego miejsca niż MLS, czy Vissel Kobe. Oczywiście pomijając to, czy da się z tej Barcelony wyciągnąć. Tak archaicznego typu zawodnika, raczej żaden poważny klub by nie wziął. Pewnie nawet te ze średniej półki miałyby wątpliwości.
32
Dobrze, że Busquets jest wolny, to nie ucieknie przed potężnym Koemanem
3
@Danny Gaucho Może jak będziesz jechał w następnym roku na te wakacje do Ciechocinka, to się spotkacie
20
Jak Fabrizio potwierdza, to trzeba niedługo przygotować się na komunikat o odejściu Luisa. Mam nadzieję, że dostanie królewskie pożegnanie, bo zasłużył na to jak mało kto.
39
Filipek po wakacjach wbije do szatni Barcy, "co jest chłopaki, skąd to zwątpienie?"
0
Brawo Bayern, Robert w końcu ma upragnione trofeum, zasłużyli
1
Kimmich to jest PAN, PAN PIŁKARZ
4
@Ratamahatta Wielki Neuer, to wielki Bayern
1
Super sprawa pooglądać skrzydłowych w akcji
1
Manuel Neuer to jest klasa
0
Szpaku próbuje obrzydzić mecz od pierwszych minut i tak to jest
0
@Cochise Ja osobiście lubię pana Tomka Mullera, a piłkarz fantastyczny.
1
@Arkon Piękne słowa Portugalczyka, Kimmich, to bez wątpienia światowy top i przyszła legenda piłki nożnej.
5
Ale ten trailer Batka podbił tylko hype na niego. Naprawdę, jeśli zostanie zachowany ten detektywistyczny, mocno mroczny klimat, to będzie mistrzostwo. A Robert Pattinson wygląda obłędnie jako młody Bruce Wayne.
I'm vengeance
4
@Pilka_jest_okragla Jest i Hagrid, może Profesor Snape potwierdzi
5
@draxidox Tylko jak @dominik127pl załatwi jakiś żel 3w1 z biedry po włamie
0
@socha Jest, ale trzeba wierzyć w Koemana i jego, oby nowe, pomysły. Dobrej nocy.
2
@socha Ale to równie dobrze moglibyśmy powiedzieć o każdym transferze w ten sposób - "To, że jest kozak gdzieś tam, nie oznacza, że będzie tutaj".
Rakitić? Bez przesady, Ivan dał nam sporo, nie można mówić o nim jako zawodzie. Paco, Gomes? Nie byli nigdy na tej półce, co holender. Warto dodać, że jego transfer pewnie nie byłby drogi, więc nie postawiłbym go obok Cou, czy Dembele, dwóch najdroższych transferów w historii tego klubu.
Griezmann był tutaj sezon, rzucany co mecz na inną pozycję, nie neguje, że jest lekkim rozczarowaniem, ale dla mnie zasłużył na jeszcze jedną szansę i oby Koeman pomógł mu ją wykorzystać.
Jeszcze co do Memphisa w United. Oni jako drużyna byli fatalni. Tam każdy zawodził na czele z van Gaalem, który nie miał do niego zaufania. @Danny Gaucho zresztą świetnie opisał to w swoim poście, wraz ze wszystkimi statystykami.
1
@socha Piszesz tak jakby Depay siedział w studiu całe dnie i olewał treningi, a nagrał raptem kilka numerów w wolnym czasie. Totalnie nietrafione porównanie z Bałem.
0
@socha Bo trenował go van Gaal?
0
Która nuta Memphisa Wam najbardziej siada słodziaki?
0
@Kamilos84 A nie, to chyba był Leonardo
2
@BarcaInfo Koeman: Chcę Depaya
Bartomeu: A może jednak Lautaro?
Koeman: Powiedziałem Depaya
Bartomeu: Nie wolisz Lautaro?
Koeman: Powiedziałem, że Depaya, to tańsza i le..
Bartomeu: Dobra, dobra czyli bierzemy Lautaro
5
@Kajtek77 Nie dość, że świetny zawodnik, to jeszcze kozacko poleci na tłustym bicie
0
@ddanioofcb Odróżnijmy krytykę, a hejt. Busi zbiera zasłużoną krytykę. Kochamy go całym sercem, nie zapomnimy tego, co zrobił oraz jaką jest ikoną, ale dawno obniżył swoje loty, nie ma dla niego miejsca jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele i powinien odejść.
59
@BarcaInfo Wlewa tą wypowiedzią nadziei w moje serce. Oby mu się udało wykrzesać z nich pełen potencjał.
10
@LuisSalvano Chłop określa piłkarzy światowego formatu "beztalenciami", a Ty płaczesz coś o tym, że nie może mieć własnego zdania.. no w sumie, dobraliście się w takim razie poziomem. A porównaniem z dos Santosem tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
0
@marcin000019 Zobacz kto jest mistrzem świata i na kolanach przepraszaj. Grizi pozdrawia z ekipą.
26
@marcin000019 "Beztalencia" xD No lepiej do spanka idź bo o piłce to raczej pojęcia nie masz.
4
@BarcaInfo Depay to ciekawy kandydat. W końcu ktoś prawonożny i nie powinien być drogi.