Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 Wysoki poziom zawałów u kibiców dzisiaj prezentował w skali Pinto
0
@semafor Podgrzewał ławkę, ewentualnie trybuny
8
Coutinho to jest fajny chłopak, dobry chłopak, elegancki mój chłopak.
3
Jeśli powiedziałbym co sądzę o De Laurentiisie, to poszedłbym do więzienia
0
Ole na kole dostał lekcje od legendy, przyjemny meczyk
10
Żółta kartka za taki bandycki wślizg xD Ręce opadają
1
Ale by tutaj takie 10 brameczek siadło, nie mówcie, że nie
1
Boli Was wielki Jose Mourinho?
9
Co za piękny widok ten wynik meczu United z Tottkami
0
Podobał Wam się zapis wiadomości z messengera w tej cudownej książce? Przecież to jest mistrzostwo świata, wspaniała lektura
72
Drużyny będące w szoku bo trzeba kryć innych zawodników oprócz Leo, który zasuwa jak wściekły, brak wpuszczania Vidala i Rakiticia w celu bronienia wyniku, skrzydłowi, radość z gry.. Niesamowita sprawa, oby tak dalej.
3
Serio musiał do Alby? Aż zabolało
19
Coutinho jest przepiękny
0
Ansu Fati jest niesamowity
8
@Barca25 Bo i tak potem dostaje baty w rundzie pucharowej
0
Jeest bycze spotkanie, Messi i Cristiano zbiją pione
21
@Szicek10 To nie 2010 rok żeby siać mit o siłowej lidze dla twardzieli
1
@BarcaInfo Bestia w FM'ie, trzeba brać
18
@maatiixx Zawsze miał łeb do interesów
2
@emeu O nie, żużlowiec
90
Największe zagrożenie dla Barcelony w tym meczu to Sergio Busquets
0
Ale bombazo Ansu, zauważmy też jak Griezmann wziął za sobą trzech zawodników
2
Ale będzie dzisiaj meczyk oglądany, nie mogę się doczekać składu, który wystawi nasz trener
Busquets? O Boże, o kur
0
Luis jo cie chwyca
0
@nadachu Nie mam, dawać meczory
1
@PatrychoO Chłoopie, co narobiłeś ochoty na gołąbki teraz, proszę wysłać
3
@Patrykl145 Wrócą kibice, to i wrócą te wielkie emocje
1
@SnieguPlock Na tym zdjęciu ta koszulka wygląda naprawdę spoko, fajny kolor
21
Oj byczki, tak patrzę na swoją koszuleczkę z nazwiskiem Suareza z sezonu 14/15 i ściska za gardło. To jak ten czas płynie.. nie mogę dalej uwierzyć. Pamiętam jaki ja byłem szczęśliwy, gdy pojawiły się informacje o zainteresowaniu Barcy Luisem. Oglądałem chyba większość meczów The Reds dla tego gościa, bo to, co on wyczyniał, to był poziom galaktyczny. Nigdy go nie zapomnę, będę wspominał z największą dumą i łzą w oku. Dla mnie Luis Suarez, to zawodnik, który został okradziony ze Złotej Piłki po sezonie 15/16, może lekko kontrowersyjnie, ale takie jest moje zdanie. Jedna część mnie chciałaby go oglądać dalej, najlepiej przez kolejne lata, ale tak na chłodno uważam, że po prostu nadszedł czas na odejście, na rozstanie, ciężko jest to przełknąć, ale trzeba zacisnąć zęby i iść dalej.
Dziękuję Luis za wszystko, Twoja legenda w tym klubie będzie wieczna.
16
Kimmich to piłkarz genialny, ale jaką on pajacerke czasem odstawia, masakra