Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Ale kusisz diable tym Kanem xD Coś się pomyśli
5
@Encore Jak dam, to i tak zadziała na odwrót, takie życie biznesmena
0
@Piorun Miałem te wersje dla kibica z sezonu 13/14. Da radę w tym grać, ale wiadomo, bardziej się w tym upocisz i potem przylega do ciała tak, że ciężko zdjąć.
3
@DanielOOL Widzisz Pudzille i od razu chcesz wpadać w sidła bukmacherki
0
@xBoMBoWiECx Carvajal jeszcze w piłkę gra?
2
@Danny Gaucho Powinien przeprosić dobrych chłopaków z Rambli za to, że śmie bramki strzelać
3
@MesQueUnClub96 Świetny hymn ma Real, to trzeba przyznać.
0
Co za demony podkusiły by stawiać na Czarnogórę
0
@Colon Moja ulubiona
0
@Elosek Fernando Torres, David Villa w Barcelonie, Fabregas
3
@Jakchcesz Dobra, ale Ty stawiasz
3
@Artsssfc @Danny Gaucho @policja @straż miejska
2
@Danny Gaucho Danny siadaj
34
Może i kupony padły, ale patrzysz na to 4:1 i morda się sama cieszy
3
@Lares Milan wie, że kupon jest i specjalnie grają jak bakłażany
7
Postawione na Lille i już 2:0 dostają, tak to jest
0
@xBoMBoWiECx On dalej nie jest w pełni gotowy fizycznie, przedłuży kontakt. Miejsce jest za plecami Moraty i CR7.
1
Nie ma to jak zapach calcio w południe, piękna sprawa
0
@xBoMBoWiECx Bo jest słabiutki chłopak
6
Tomas Soucek trafił w 91 na wagę trafionego kuponu, nagle karny dla Fulham, już miałem skakać, a tu chłop przestrzelił w 98, co za zawał
0
Kimmich możliwe, że więzadła, Fati łąkotka, fatalnie.
3
Przecież on tym uderzeniem mógł zabić, co za wykończenie.
2
My z tą obroną możemy o puchar tymbarka grać
1
Mnie już po prostu smuci ta sytuacja Griezmanna. Tutaj psycha po prostu leży na kanapie obok, a nietrafiony karny tylko ją dobił. Nie wiem jak, ale dajcie mu te bramkę.
0
@msmsms No racja, ale ogólnie zdecydowana większość rosyjski, to nie wspomniałem
0
@Colon Tylko rosyjski
0
@Cvzx Taak, po PB miałem identycznie, najbardziej irytująca postać. Po gambicie miłość.
0
@BorzyKrzys Po gambicie skradła me serce
1
@Encore Oj byczku, mamy podobne marzenie, oby się spełniło
0
Byczki jakieś pewniaczki macie?