Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wystarczyło dać Lorda Braithwaita i Griezmann śmiga jak mój ojciec do monopolowego, o to chodzi
5
Połowa w cieniu, połowa w słońcu, oczy bolą
1
@Coutinho007 Cała La Liga w sumie na tym cierpi, to dodałoby magii klasykom.
W swoim szczytowym momencie to był dużo lepszy od Cou, powiedziałbym, że nawet ten poziom bliski Neymara.
0
@escarabajo Właśnie chodzi mi o to, że wepchał się w ten wypalony Real Madryt, zdecydowanie za późno przybył do Hiszpanii. Chociaż ja osobiście bym wolał żeby budował tą swoją legendę w Chelsea, pasował tam idealnie.
20
Mi tam szkoda Hazarda, bo to jest fantastyczny zawodnik, a przy tym spoko gość się wydaje. Dla mnie jest, a na ten moment, to raczej był zawodnik dla którego odpalało się mecze. Nieziemski drybling, trochę w stylu Messiego, potrafił w pojedynkę wygrywać mecze, po prostu patrzenie na grę Edena było piłkarską ucztą. Przespał moment na odejście do Realu o parę lat.
0
@Oskar00 Powinni zaliczyć xD
0
Naprawdę ta Valencia nie potrafi strzału celnego oddać? 2 mi brakuje albo kupon kosz
3
Bye bye kupon, co za dziady
6
@fcb710 Wtedy tylko gracze pochodzący z Europy mogli ją zdobyć
1
@Rust_Cohle Pt na BO z ziomeczkami, lur i jest bajka
7
@marcin000019 To lepiej zmień to hasło, bo ciągle Ci ktoś wbija
1
@FC1899Barca Nie mam sił już, co to ma być
0
@messicocacola Ja strzele samobója po tym meczu
0
@Danger204 W każdym meczu w tej edycji LM 3 bramki strzelali. Przynajmniej szybko kupon do kosza i nadzieje zabite xD
0
Dałem over 2.5 na City, czyli już chłopaki się wystrzelali
5
@NeroTFP Fanatycy to najgorszy sort, a takich sporo
1
Ehhh, trzymaj się w tym lepszym świecie Królu Diego
0
Co tam gracie dzisiaj ciekawego? Porto ogoli Marsylie?
8
@Coutinho007 Jak u kolegi to chyba pite było
1
@Coutinho007 Nie no, wiadomo, że z tamtymi legendami żartowałem. Jak to mawia klasyk, odczucia są pozytywne.
1
@Coutinho007 Byle nie nowy Muniesa czy Fontas i będzie gitarka
0
@DaPi Takie niezdrowe rzeczy jak monsterki, pepsi
0
@Coutinho007 Asensio miał kilka dobrych momentów w karierze, pięknych bramek, a Trincao.. no, ten teges.
13
Pelikany wyjaśnione, o to chodzi.
4
@NeroTFP Cristiano Ronaldo
0
@kerouac Bracia Golec ukradli święta
8
@NeroTFP To chyba konto Marcina Najmana, nie mam innych wytłumaczeń na niego
1
@Coutinho007 Spokojnie, z ławki do wejścia gotowy jest Braithwaite, on odmieni obraz gry
1
@Coutinho007 Mokry sen.. przeciwników
2
@Coutinho007 Griezmann na prawe, Cou na lewe i lecimy po lige europy