3

Wystarczyło dać Lorda Braithwaita i Griezmann śmiga jak mój ojciec do monopolowego, o to chodzi

5

Połowa w cieniu, połowa w słońcu, oczy bolą

1

@Coutinho007 Cała La Liga w sumie na tym cierpi, to dodałoby magii klasykom.
W swoim szczytowym momencie to był dużo lepszy od Cou, powiedziałbym, że nawet ten poziom bliski Neymara.

0

@escarabajo Właśnie chodzi mi o to, że wepchał się w ten wypalony Real Madryt, zdecydowanie za późno przybył do Hiszpanii. Chociaż ja osobiście bym wolał żeby budował tą swoją legendę w Chelsea, pasował tam idealnie.

20

Mi tam szkoda Hazarda, bo to jest fantastyczny zawodnik, a przy tym spoko gość się wydaje. Dla mnie jest, a na ten moment, to raczej był zawodnik dla którego odpalało się mecze. Nieziemski drybling, trochę w stylu Messiego, potrafił w pojedynkę wygrywać mecze, po prostu patrzenie na grę Edena było piłkarską ucztą. Przespał moment na odejście do Realu o parę lat.

0

@Oskar00 Powinni zaliczyć xD

0

Naprawdę ta Valencia nie potrafi strzału celnego oddać? 2 mi brakuje albo kupon kosz

3

Bye bye kupon, co za dziady

6

@fcb710 Wtedy tylko gracze pochodzący z Europy mogli ją zdobyć

1

@Rust_Cohle Pt na BO z ziomeczkami, lur i jest bajka

7

@marcin000019 To lepiej zmień to hasło, bo ciągle Ci ktoś wbija

1

@FC1899Barca Nie mam sił już, co to ma być

0

@messicocacola Ja strzele samobója po tym meczu

0

@Danger204 W każdym meczu w tej edycji LM 3 bramki strzelali. Przynajmniej szybko kupon do kosza i nadzieje zabite xD

0

Dałem over 2.5 na City, czyli już chłopaki się wystrzelali

5

@NeroTFP Fanatycy to najgorszy sort, a takich sporo

1

Ehhh, trzymaj się w tym lepszym świecie Królu Diego

0

Co tam gracie dzisiaj ciekawego? Porto ogoli Marsylie?

8

@Coutinho007 Jak u kolegi to chyba pite było

1

@Coutinho007 Nie no, wiadomo, że z tamtymi legendami żartowałem. Jak to mawia klasyk, odczucia są pozytywne.

1

@Coutinho007 Byle nie nowy Muniesa czy Fontas i będzie gitarka

0

@DaPi Takie niezdrowe rzeczy jak monsterki, pepsi

0

@Coutinho007 Asensio miał kilka dobrych momentów w karierze, pięknych bramek, a Trincao.. no, ten teges.

13

Pelikany wyjaśnione, o to chodzi.

4

@NeroTFP Cristiano Ronaldo

0

@kerouac Bracia Golec ukradli święta

8

@NeroTFP To chyba konto Marcina Najmana, nie mam innych wytłumaczeń na niego

1

@Coutinho007 Spokojnie, z ławki do wejścia gotowy jest Braithwaite, on odmieni obraz gry

1

@Coutinho007 Mokry sen.. przeciwników

2

@Coutinho007 Griezmann na prawe, Cou na lewe i lecimy po lige europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?