- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 978 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 978 Culés
20
Mi tam szkoda Hazarda, bo to jest fantastyczny zawodnik, a przy tym spoko gość się wydaje. Dla mnie jest, a na ten moment, to raczej był zawodnik dla którego odpalało się mecze. Nieziemski drybling, trochę w stylu Messiego, potrafił w pojedynkę wygrywać mecze, po prostu patrzenie na grę Edena było piłkarską ucztą. Przespał moment na odejście do Realu o parę lat.
2
@Esteban_ a może nie przespał... i stad tyle lat mógł nas czarować a nie się leczyć.. jak dla mnie to swój moment przegapił Rooney.
0
@escarabajo Właśnie chodzi mi o to, że wepchał się w ten wypalony Real Madryt, zdecydowanie za późno przybył do Hiszpanii. Chociaż ja osobiście bym wolał żeby budował tą swoją legendę w Chelsea, pasował tam idealnie.
1
@Esteban_ Ja tam liczyłem na to, że już wszystko będzie dobrze a tu znowu uraz :/ Hazard z Chelsea to według mnie od Coutinho z Liverpoolu lepszy był.
1
@Coutinho007 Cała La Liga w sumie na tym cierpi, to dodałoby magii klasykom.
W swoim szczytowym momencie to był dużo lepszy od Cou, powiedziałbym, że nawet ten poziom bliski Neymara.
1
@escarabajo A Rooney dlaczego?
Dzięki temu jest uważany za legendę United.
1
@Esteban_ Myślałem, że to będzie kozak w LL a tu taka lipa.
1
@Esteban_ Nawet kumpel kibic Liverpoolu przyznał, że Hazard w szczytowym momencie to był dużo lepszy piłkarz niż Coutinho. Więcej dryblował, więcej wchodził w pojedynki i był bardziej nieprzewidywalny.
0
@SonBarcaGoku jest:) ale jakoś mnie ten Manu nie przekonywał juz kilka sezonów. Rooney jakby się tam męczył...
@Esteban_ mi chodzi o co innego. Może gdy przyszedłby wczesniej to złapałby kontuzje i po graczu...:(