- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
1
Trincão to Portugalski Asensio czy Asensio to Hiszpański Trincão?
3
@Coutinho007 Asensio ma fajny strzał a Trincao póki co jeździec bez głowy
0
@Coutinho007 Asensio miał kilka dobrych momentów w karierze, pięknych bramek, a Trincao.. no, ten teges.
0
@Encore Ale to ten sam profil zawodnika. Obaj nawet do Dembele nie mają podjazdu i tak.
0
@Coutinho007 przecież Asensio ma kompletnie inny skillset. Jak można ich porównywać? Asensio nigdy nie imponował "brazylijska" techniką. Imponował głównie uderzeniem z dystansu i to właściwie tyle.
Jeśli już porównywać Trincao z kimś innym to zdecydowanie Mahrez. Naprawdę doskonała technika, luz w grze i skłonność do gry bliżej środka.
1
@cat_r37 odleciałeś z tym Mahrezem. Carles Perez to jest zawodnik z którym można go porównywać, tak samo jednowymiarowy ale w przeciwieństwie do Hiszpana mocno przepłacony
0
@cat_r37 Ansensio to taki sam jedno wymiarowiec. Jedna noga, gra w podobny sposób, dynamika nawet podobna.
1
@skakun95 Carlesa wolałem od Trincão bo przynajmniej robił jakieś liczby i wydawał się bardziej dynamiczny i więcej pracował na boisku. Oddaliśmy go za 12 mln do Romy, żeby kupić kolejne Portugalskie ekhm za 30 mln... To tylko Bartomeu mógł taki genialny biznes zrobić, oczywiście nie jest powiedziane, ze nie odpali bo może zaskoczy nas pozytywnie ale nie wygryzie Dembele zdrowego w formie nigdy.
1
@Coutinho007 zgadzam się :)
0
@Esteban_ Obecnie jeden i drugi tyle samo dają ;)