- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
1
Czyli co Mingueza nowy Puyol? ;> Swoją drogą tam widziałem, że to on był bardziej liderem defensywy niż Lenglet :D
3
@Coutinho007 Bardzo fajnie chłopak zagrał na spokoju bez paniki. Natomiast ja jestem daleki od zachwytów. To dopiero pierwsze spotkanie bardzo dobre swoją drogą. Niech się chłopak rozwija i łapie cenne minuty. Było już wielu, którzy dobrze zaczynali a następnie na wypożyczeniach lądowali. ;)
1
@Coutinho007 Byle nie nowy Muniesa czy Fontas i będzie gitarka
1
@Esteban_ Już chyba ma więcej minut na koncie niż ta dwójka :D
Edit: Jednak tamci mają więcej, zwłaszcza Fontas, ale Muniese ma szansę pobić Mingueza już w Niedzielę.
1
@fart Oczywiście, zobaczymy co to będzie bo bardzo newralgiczny to ostatnio tu jest temat jeżeli chodzi o wychowanków ale czy to źle, że ludzie chcą i potrzebują mieć nowych bohaterów? No nie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach smutnych.
1
@Esteban_ Z drugiej strony nie pamiętam żeby obaj mieli chociaż tak dobry mecz jak Mingueza z Dynamem, można powiedzieć, że to tylko Dynamo ale nie jest to jakiś ogórkowy klub.
1
@Coutinho007 Oczywiście, że nie. Mam nadzieję, że chłopakowi się uda i wskoczy do pierwszego składu. Zgadza się ten temat jest delikatny, ale sam widzisz jak to z naszymi wychowankami jest. Trzymam mocno kciuki niech się chłopak rozwija. ;)
1
@Coutinho007 Nie no, wiadomo, że z tamtymi legendami żartowałem. Jak to mawia klasyk, odczucia są pozytywne.
1
@fart No niestety widzę :/
0
@Esteban_ No zobaczymy bo to z wychowankami u nas ostatnimi laty bardzo blado jest.