0

Mauro Icardi. Bierzecie go na 9 gdyby była taka opcja?

0

Lordowi psycha siadła

46

Bez siiiiiii to już nie ma sensu dawać zielonych

24

Stanoooooooooooski

9

Sssssuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Wejdziesz, a na Rambli już dymy

7

@Maniek9444 W polsce jak w chlewie

4

@Colon Co prawda tylko raz wystąpili, ale Brad Pitt i Leo DiCaprio. Mógłbym oglądać jak tylko jeżdżą autem i gadają godzinami.

0

@Katalończyk 99 Jak zawsze byku

0

Obstawienie btts w meczu Leeds Burnley mogło nie być najlepszym z pomysłów

3

@NeroTFP Mam wrażenie, że te drużyny marzeń Zlatana, to co miesiąc inne są

1

Jak w masełko weszło btts w tym meczu

14

@lukasbarca86 Mój prezydent

8

Piękny był ten dokument. Przypomniał wiele epickich i wzruszających momentów, które mogliśmy widzieć, a te wypowiedzi osób związanych z piłkarskim światem.. niesamowita sprawa.
Andres jest wieczny.

5

Illa illa illa Villa maravilla

15

Jeszcze ten dokument o Andresie na tvp sport, łzy

3

Wzajemnie byczki

12

@TheNekro94 Zgadzam się, uczucie jakby był jakiś losowy dzień października

0



Z okazji świąt, klasyczek

10

@Chaoss Świąteczna Antuanet

0

@itmustbejoke xD Raczej nie

1

@MesQueUnClub96 Klajd usiądź.. koło mnie na La Rambli

19

@MessiTheBesst Why are you gay?

0

@Survier Może zainteresować



1

@NeroTFP Oj przydałoby się

3

Dobry przekaz leci

3

@Kgorecki2500 Oczywiście. Zemsta Sithów to mistrzostwo.

0

@Rewolucja123 Jacek Gmoch rozrysował

1

Strata punktów? Nowe, nie znałem

3

72 minuta, piłkarze Barcelony odkrywają strzały z dystansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?