Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człowiek już tyle kompromitacji przeżył, ale dalej takie coś boli
5
@Omoziu xD że wam nie wstyd takie kocopoły pisać
0
Nacieszy się człowiek, to parodyści w obronie zniszczą wszystko, szkoda gadać
0
To niezła obrona
1
Hejterzy pupa cicho, pięknie
0
@tristan87 Pięknie Arturo, szacunek
7
@Janiama Nie lubi go, to musi dorzucić bezmyślny komentarz, tak to jest.
0
@pt9 Pirlo, Vidal i Marchisio robili z niego kozaka
10
@FC1899Barca La Lige to się dobrze oglądało 5 lat temu
1
@Stoiczkow Farfocle to w United grają raczej
4
@Avatarr Upiera się bo jego agent mówił o wypożyczeniu.
19
Dawno się tak nie jarałem meczem o Superpuchar Hiszpanii, o to chodzi
10
@xVENUMx "Chyba nie ma zawodnika na świecie, który tak mało potrzebuje żeby strzelić bramkę jak David Villa"
5
@YoNoEntiendoNada Większość to jakiś mierny poziom. Vardy wali energole, Neymar lata na urodziny, Gigi Buffon i połowa Serie A pali szlugi, a Ronaldinho balował.
34
@marcin000019 Vardy pije sobie red bulle, więc wydedukowałeś, że PL nie jest taka dobra. Marcin Ty to masz łeb.
5
@Janiama 5 dla Griezmanna od użytkowników potwierdza, że jak tu się kogoś nie lubi, to zawsze będzie zaniżanie i brak trzeźwego spojrzenia.
Nie bijcie.
1
@matirix20 Coś źle wkleiłeś bo klikam, a tu Fabijański
26
Co jest kurde, noc jest kurde
5
That's how papyn boyz
2
@Majkel34 Is it possible to learn this power?
1
@MesQueUnClub96 Najlepsze są analizy gry
3
@NaFazieHitman Przeturlał się jak Neymar
5
Sędzia robił co mógł, ale niestety nie dał rady niczego wyczarować :(
3
@tomek8756 Wpisz w google grafika "szybkie oksy"
2
@ddanioofcb Bierz połowę mniej towaru
10
@GirlfcbPL Powinien być wczoraj. Alba kapitan wypalał mi oczy.
0
https://www.instagram.com/p/CKBhOEhKYxp/
Ale ten Riqui słodziutki, nic tylko całować
9
@sebasek99 Warto odnotować także dosyć mało kreatywne celebracje bramek. Przeciętny występ.
3
Idź pan w uj, to nie na moją pikawe xD
1
Ter Stegen.. nie ma słów żeby opisać jego piękność