0

Umtiti został zezłomowany

37

@Gaz Przecież Nagelsmann ma doświadczenie zdobyte na najwyższym poziomie europejskim.

1

@clyde Jest więcej tych filmików, np. Troy Parrott wsadzający ptasznika w okulary kolegi. Niezłe zabawy tam mają w szatniach xDD

9

@DaPi Jak PSG odpadnie, to Neymar w lato już na pewno, ale na 200% wróci, a jak nie to za 2 lata

1

@Coutinho007 Trochę szacunku do legend Panie Kołczinio..

4

Mnie zawsze skręca jak widzę to anemiczne przyjęcie i zastawienie się Busiego. Sporo sędziów to odgwizduje, ale przyjdzie moment, że znowu zabawi się przed polem karnym i gra zostanie puszczona. W meczu z PSG najbardziej nie obawiam się Neymara czy Mbappe, ale tego co zagra Busquets. No jeszcze jest Lenglet, ale to inna kwestia.

52

Jedno trzeba przyznać, Barcelona to ostatnio gwarant emocji

0

Pjanic i Busquets razem, to nie mogło się udać

5

Dobrze, że Cholo zrobił z Griezmanna zawodnika ze stali

7

@FC1899Barca Dla mnie mieli już karetkę zamawiać

0

@svensonFCB Nic bo jestem biedny

1

@AlexDark00 Nolan nie ma podjazdu do Tarantino

4

@Azi Pewnego razu w hollywood chyba nie jest dla każdego. Ja osobiście mógłbym godzinami oglądać jak Brad z Leo jeżdżą po LA autem i gadają. Uwielbiam ten klimacik i film.

0

@magic10 Mnie wkręcił po pierwszych 10 minutach

7

@Coutinho007 Najwyżej stawiamy Araujo z tyłu, reszta do przodu i niech się dzieje

0

Skąd się wziął ten mit, że piłkarz musi być niesamowitym dryblerem by pasować do Barcelony?

0

@pele1282 Ale jak mu się skończy kontrakt za te 5 lat to już na pewno przyjdzie

46

Po tych wszystkich bolesnych okresach z ostatnich lat, ta remontada jest czymś naprawdę wyjątkowym. Dawno nie czułem aż takiej radości z meczu tej drużyny, takich emocji, to było niczym gwiazdka z nieba dla kibica Barcelony. Jestem dumny z charakteru pokazanego przez drużynę, woli walki i zaserwowania umiejętności piłkarskich w najtrudniejszych momentach, bo takie zostały nam zaprezentowanie przez Griezmanna, Messiego, Albe czy Frenkiego, ale to jest kolektyw i brawa należą się całej ekipie z Koemanem na czele, on wszczepił w te drużynę cechy, które pozwoliły tutaj zatryumfować.
Marudy mogą sobie narzekać, to smutne, ale jeśli lubią, to kto im zabroni? Prawdziwi cules cieszą się chwilą, cieszą się takie osoby jak Carles Puyol i o to w tym chodzi. Brawo drużyna, obyśmy mieli szansę ujrzeć jeszcze wiele pięknych momentów.

1

@Janiama Piękne i prawdziwe słowa. Jak ktoś pisze coś o braku widoczności czy o dryblingach, to nie ma co z takim osobnikiem dyskutować.

8

Kocham wielkiego Antoine'a Griezmanna.

2

Po wielu latach w końcu pojawiła się łza szczęścia po meczu Barcelony, cudowna chwila

0

Wooooooow, coooo tuuuu się dzieje!! Dzwońcie po karetkę

0

XDDDD niezła symulka

0

Aaantoooooo, hahahaha, łzy mi lecą

0

ZROOOOOOOOOOOBILI TOOOOOOOOOOOOOOO, ja nie mogę, co tu się wydarzylo, GRIZU KOCHAM CIE

4

Zawsze bawi jak po połowie każdy sprzedawany jest, kuglarze w formie

9

@FanBarcy22 Gareth ładował bramki w finałach. Wielu chciałoby być Balem w Madrycie.

8

@Misugi14 Przecież napisał Ci, że na stronie. Na stronie tvp sport.

1

Na zdjęciu Martin Braithwaite po przejęciu numeru 10.

A koszulka wygląda bardzo ciekawie, fajny kolorek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?