Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kluczem do odejścia bądź pozostania Neymara, będzie wynik dzisiejszego meczu. Rzekłem.
6
@kamyk_23 Ale za 5 lat to na pewno odpali
1
@IronSanHybrid Ja lubię smaki mango, np monsterka
6
La Rambla to niebezpieczna ulica
1
@LuisSalvano To nie fejk, jest w relacji Romano na IG
1
@dzagos Święcicki nie jest za Realem
9
@Coutinho007 Bo Mingueza to giga chad
1
@kubix05 Czuję, że jeszcze śnieg spadnie
6
@Pilka_jest_okragla Szkoda tej poprzeczki, aż padłem na podłogę po tym strzale
1
@AmigoBlancos Jest wielki Karim, gratulacje
1
@LuisSalvano Ty już lepiej nic nie pisz bo wczoraj pitoliłeś swoje proroctwa i znowu zadziałało na odwrót
0
Zizou umie w klasyki
7
@Matelel Mingueza to jest elegancki chłopak
0
To ja już wolę piłkarza, który nie drybluje niż jak drybluje jak Dembele
0
No i psycha siada.
95
Pique chyba znowu gwiazdą memów chce zostać
0
@itmustbejoke Szczerze, to nie wyobrażam sobie, że dzisiaj nie zagra w podstawie. Bardzo się zdziwię, bo ta waleczność i praca w defensywie będzie kluczowa.
0
@Fawrf Z całym szacunkiem dla Luki, ale chcieli na siłę dać komuś innemu ZP niż Messiemu i Cristiano. Nieporozumienie.
1
@szkutnik91 Oj ten Gil Manzano to lepszy nie jest
1
@AmigoBlancos Siemano, wchodzę w zakładzik też, La Zabawa
1
@RobiS Dobrze, że ten z Neganem zostawili na koniec, nagroda za przejście tych zapychaczy xD
3
@Yosemite Trzeba przyznać, że Zizou wie jak grać z Barceloną. Dlatego nastawiam się na ciężki mecz w sobotę.
2
@Mat_Cat Wiemy byku
3
Trzeba przyznać, że meczysko wybitne, świetnie się ogląda.
3
Chiesa tak wkręcił Hysaja, że nie uwolnią już chłopa
1
Wy nigdy nie będziecie chodzić sami, vamos, jazda z madryciarzami
0
@Bobo25 Ludzie w necie to inna sprawa, ale te Madrcyckie programy i jakieś płacze Carlosa są żenujące.
22
Sędziowie mylą się w obie strony, ale to jak środowisko Madrytu potrafi nakręcić burze i wyjść na największe ofiary jest niesamowite.
0
Show sędziego zaczęło się na dobre
12
@sebasek99 Najpierw pewien chłop z Rambli, teraz on. Uwielbiam takie pitolenie. Przecież Krzysztof łączył pokolenia i na niejednej imprezie leciał i zawsze będzie lecieć.