1

I zbliża się początek końca piłki, którą tak bardzo się fascynowało, było miło

8

@MasnyTed Co gość free kasę rozdawał

5

Chłopaki co się nacieszyli przewagą po klasyku

O ile wygramy

1

@macio_944 Perez i Kroenke xDD Ale jajca

4

@VamosRakieta Początek końca jak dla mnie

2

@macio_944 Mój prezydent

5

@Ronaldinho10VB Z 2015 jednak lepsza

6

Jest szczęśliwy Leo, jest uśmiech na twarzy

0

@masq Trzymaj chusteczki

1

Pięknie oglądać takie coś po tym jadzie jaki tu się wylał na zawodników. Vaamooos!

3

Boli was wielki Griezmann? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Vamoooos, jedziemy po puchar

2

@MarioVeB! Po avatarze widać, że jestem

3

Lipsk brama w 96, tylko Lille partaczy

Anulowal no ja pier

5

Lille na kuponie i już im mistrza odebrałem

1

@Rust_Cohle Dzięki byk @lukaszbarca15 Wchodzisz w "wpłaty" i tam jest opcja żeby wpisać kod

2

0

@HarveySpecter Wrzucili jakiś zlepek zdjęć z celebracjami w meczach Pucharu Króla i się załapał

1

@Mathew86 Jakby tak się zastanowić, to od tych 15 lat poziom utrzymuje Ibra. Reszta albo od paru sezonów nie gra na poważnym poziomie albo jest za krótko na tym topie.

0

@mextexperu No chyba logiczne, że w największym stopniu trener buduje ten mental.

8

@cules100pro Cały futbol, to gra błędów, pecha i szczęścia. Oni sobie sami to szczęście zapewniają, nogi im nie drżą i nieważne jakie braki pojawią się w kadrze, tam każdy wspina się na 100% swoich możliwości, a nie płacze w szatni podczas przerwy.

35

Real pod względem mentalu to absolutne top 1

3

@wroclawianin89 o co się sapiesz właściwie? XD

11

Oni do jutra by nic nie strzelili

4

Co do robotyzacji piłkarzy, o której napisał Święcicki w kontekście Neymara, pełna zgoda. Obecnie zawodnicy, bardziej skrzydłowi, zaczynają przypominać twory z fabryki, każdy taki sam i na świecie coraz mniej piłkarzy będzie się wyróżniać stylem grania.

3

@barcelonaLM Inter nie wygrałby trypletu przy varze, Barcelona sekstetu, Real nie obroniłby LM i tak można pierdzielić

0

Nie no to już jaja są, co oni robią pod tą bramką

Robili xD

0

Baja no strzelcie coś w końcu

0

@Nano22 Dua Lipa w blond włosach >

0

@LuisSalvano Może podjął, może nie, ale wyeliminowanie Bayernu na tym etapie, to zawsze dodatkowe emocje, mental, myśli, że można tym razem pojechać po LM, a jak odpadną, to pojawi się pewnie kolejne zwątpienie i zaczniemy konkretną telenowelę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?