Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I zbliża się początek końca piłki, którą tak bardzo się fascynowało, było miło
8
@MasnyTed Co gość free kasę rozdawał
5
Chłopaki co się nacieszyli przewagą po klasyku
O ile wygramy
1
@macio_944 Perez i Kroenke xDD Ale jajca
4
@VamosRakieta Początek końca jak dla mnie
2
@macio_944 Mój prezydent
5
@Ronaldinho10VB Z 2015 jednak lepsza
6
Jest szczęśliwy Leo, jest uśmiech na twarzy
0
@masq Trzymaj chusteczki
1
Pięknie oglądać takie coś po tym jadzie jaki tu się wylał na zawodników. Vaamooos!
3
Boli was wielki Griezmann? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Vamoooos, jedziemy po puchar
2
@MarioVeB! Po avatarze widać, że jestem
3
Lipsk brama w 96, tylko Lille partaczy
Anulowal no ja pier
5
Lille na kuponie i już im mistrza odebrałem
1
@Rust_Cohle Dzięki byk @lukaszbarca15 Wchodzisz w "wpłaty" i tam jest opcja żeby wpisać kod
2
@clyde @AmigoBlancos vs @Amigo_Blanco o nick
0
@HarveySpecter Wrzucili jakiś zlepek zdjęć z celebracjami w meczach Pucharu Króla i się załapał
1
@Mathew86 Jakby tak się zastanowić, to od tych 15 lat poziom utrzymuje Ibra. Reszta albo od paru sezonów nie gra na poważnym poziomie albo jest za krótko na tym topie.
0
@mextexperu No chyba logiczne, że w największym stopniu trener buduje ten mental.
8
@cules100pro Cały futbol, to gra błędów, pecha i szczęścia. Oni sobie sami to szczęście zapewniają, nogi im nie drżą i nieważne jakie braki pojawią się w kadrze, tam każdy wspina się na 100% swoich możliwości, a nie płacze w szatni podczas przerwy.
35
Real pod względem mentalu to absolutne top 1
3
@wroclawianin89 o co się sapiesz właściwie? XD
11
Oni do jutra by nic nie strzelili
4
Co do robotyzacji piłkarzy, o której napisał Święcicki w kontekście Neymara, pełna zgoda. Obecnie zawodnicy, bardziej skrzydłowi, zaczynają przypominać twory z fabryki, każdy taki sam i na świecie coraz mniej piłkarzy będzie się wyróżniać stylem grania.
3
@barcelonaLM Inter nie wygrałby trypletu przy varze, Barcelona sekstetu, Real nie obroniłby LM i tak można pierdzielić
0
Nie no to już jaja są, co oni robią pod tą bramką
Robili xD
0
Baja no strzelcie coś w końcu
0
@Nano22 Dua Lipa w blond włosach >
0
@LuisSalvano Może podjął, może nie, ale wyeliminowanie Bayernu na tym etapie, to zawsze dodatkowe emocje, mental, myśli, że można tym razem pojechać po LM, a jak odpadną, to pojawi się pewnie kolejne zwątpienie i zaczniemy konkretną telenowelę.