0

@Encore Z takim tartakiem w pomocy, to mało kto by coś ugrał

0

@LuisSalvano No ta mała dopłata może źle brzmi, ale coś w tym stylu. Chcę zobaczyć jak na dzisiejszy dzień zachowałaby się społeczność La Rambli.

0

@messiandiniesta To nie propozycja, a proste pytanie, nie trzeba się napinać.

0

@messiandiniesta Ale nie płacz, już zmieniłem. Prowadzę badania naukowe.

0

@Quavosk Dobra, inaczej, nie pytam czy ktoś pójdzie. Masz na stole ofertę i pytanie czy podpisujesz.

4

Dembele + ewentualnie mała dopłata za Neymara. Podpisujesz czy nie?

0

@itmustbejoke Pewnie negocjować transfer.. jakiejś zawodniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@Majkel34 FC Barcelona - Mentalność Zwycięzców

5

@itmustbejoke Ale zwierzaki zaatakowały

0

@mrboom I do kompletu deszczyk

2

@PatrychoO Ja dalej czekam na telefon od Becksa

2

@taris Otóż nie

1

I cyk 3 miejsce, to jest po prostu kryminał i błazenada

0

Grizou z Messim taką akcję zrobili, że aż gacie do zmiany

1

Pięknie im psycha siada, oby Gundo wrócił

1

Piękny Mahrez, jazda z Paryżem

4

@MatiFCB2000 No tak, bo Dembele to żywa legenda Barcelony bez której nie wyobrażamy sobie podstawowej 11

3

Czarnoksiężnik Zidane sprowadził deszcz

2

@Kleps0n lookmovie.

2

@PatrychoO Ja w XL grałem, było kozacko, a w 11 nie, więc się nie wypowiem za bardzo. Na razie sprzęt nie pozwala pograć.

4

@PatrychoO Oglądałem wczoraj. Pewnie najwięksi fani serii się przyczepią do fabuły, ale no mi się spoko oglądało, był fun i jakiś potencjał jest.

1

@Pilka_jest_okragla Zwykli psychole

2

Ja to jednak zawsze lubiłem Athletic

1

@FafitFCB Dupnij se yerbe byczku

7

@amanter Nie płacz już, otrzyj łzy

1

@daniel32778 Oczywiście, że jest. Pedro Gonzalez.

1

Grizou na chillerce leci sobie

1

@horang W CdR też się zemściło.. A nie

4

@PatrychoO "Obiecująca. Młoda. Kobieta" Fajniutkie

5

@Jakchcesz Jakby się o coś nie przysrał, to nie mógłby spokojnie zasnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?