Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LuisSalvano Sugerowanie, że będę znowu czytał całe te wypociny XD
81
@LuisSalvano Mnie zastanawia jak to jest, że nie możesz w końcu przestać pisać tych głupot i się przewietrzyć.
2
@Coutinho007 Piękny byłby to dublet, bez cienia wątpliwości, ale no żeby był piękniejszy niż tryplet z 2015? Tam też były momenty padaki, a potem działa się totalna magia i objechanie mistrzów swoich krajów w Lidze Mistrzów.
21
@Coutinho007 Kołczinio siadaj bo się naprułeś
2
@Rust_Cohle Też tak uważam. Będzie chciał podbijać kolejne ligi jak Zlatan.
1
Te amo La Rambla z okazji świąt
1
@Elnuum Oczywiście, że Nelson Semedo
2
Ale za rok to już na pewno
4
Chciałem machnąć ten spis żeby mieć z głowy, a tu trzeba wszystkie osoby z peselami i drugim imieniem wypisać, po ptakach
18
@PershingFanatykLMFCB Brawo, właśnie od nazwisk się wzięło Galacticos
11
Czarny Pan powrócił
1
Ta Hiszpania to chyba jaja sobie robi
2
@macio_944 O kurde, na taką lekturę to bym się skusił
10
@Rourke Niesamowite rzeczy wyczyniał wtedy Suarez, po prostu bajka
12
@arasz1819 Wiadomo, że namiesza. Przerwa na repki teraz to najgorszy syf.
0
@kuz Minimalizm to jest jedna z najgorszych rzeczy
0
Grizou bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Trzymane kciuki będą za Xabiego. Genialny to był pomocnik i mimo, że człowiek Madrytu, to zawsze sympatia była i podziw dla umiejętności.
1
@ricardo0705 To są niesamowite liczby. W ogóle Messi miał 50 w sezonie 11/12, ligę wygrał Real, a Cristiano 48 w sezonie 14/15 gdzie jak wiadomo zdobyliśmy tryplet.
2
@Yosemite Pamiętam, że maścił setki na potęgę, ale lubiłem gościa
41
@itmustbejoke xDD zaczynamy show
2
@BorzyKrzys Zdecydowanie topka, niedoceniany trener
0
@karci0 Jeszcze jak
8
@ObiektywnyKibic121 Gość stworzył ze ŚREDNIAKA topową drużynę, bez niego nigdy nie byliby w takim miejscu, a Ty piszesz kocopoły, że jest przereklamowany.
0
@BarcaInfo Miałem taki garniak na studniówce, wie jak się ubrać
3
@Ansufati123 Nie musisz zaczynać nowej, to tylko aspekt graficzny
4
Mingueza to jest elegancki chłopak
2
@amanter Wszedłem zobaczyć na instagrama jej ostatnie zdjęcie i tak jak myślałem.. dalej piękna. Zamykam.
3
@BarcaInfo I coś Ty narobił Lucho..
0
@xBoMBoWiECx Roma wie, że na kuponie jest