2

@LuisSalvano Sugerowanie, że będę znowu czytał całe te wypociny XD

81

@LuisSalvano Mnie zastanawia jak to jest, że nie możesz w końcu przestać pisać tych głupot i się przewietrzyć.

2

@Coutinho007 Piękny byłby to dublet, bez cienia wątpliwości, ale no żeby był piękniejszy niż tryplet z 2015? Tam też były momenty padaki, a potem działa się totalna magia i objechanie mistrzów swoich krajów w Lidze Mistrzów.

21

@Coutinho007 Kołczinio siadaj bo się naprułeś

2

@Rust_Cohle Też tak uważam. Będzie chciał podbijać kolejne ligi jak Zlatan.

1

Te amo La Rambla z okazji świąt

1

@Elnuum Oczywiście, że Nelson Semedo

2

Ale za rok to już na pewno

4

Chciałem machnąć ten spis żeby mieć z głowy, a tu trzeba wszystkie osoby z peselami i drugim imieniem wypisać, po ptakach

18

@PershingFanatykLMFCB Brawo, właśnie od nazwisk się wzięło Galacticos

11

Czarny Pan powrócił

1

Ta Hiszpania to chyba jaja sobie robi

2

@macio_944 O kurde, na taką lekturę to bym się skusił

10

@Rourke Niesamowite rzeczy wyczyniał wtedy Suarez, po prostu bajka

12

@arasz1819 Wiadomo, że namiesza. Przerwa na repki teraz to najgorszy syf.

0

@kuz Minimalizm to jest jedna z najgorszych rzeczy

0

Grizou bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Trzymane kciuki będą za Xabiego. Genialny to był pomocnik i mimo, że człowiek Madrytu, to zawsze sympatia była i podziw dla umiejętności.

1

@ricardo0705 To są niesamowite liczby. W ogóle Messi miał 50 w sezonie 11/12, ligę wygrał Real, a Cristiano 48 w sezonie 14/15 gdzie jak wiadomo zdobyliśmy tryplet.

2

@Yosemite Pamiętam, że maścił setki na potęgę, ale lubiłem gościa

41

@itmustbejoke xDD zaczynamy show

2

@BorzyKrzys Zdecydowanie topka, niedoceniany trener

0

@karci0 Jeszcze jak

8

@ObiektywnyKibic121 Gość stworzył ze ŚREDNIAKA topową drużynę, bez niego nigdy nie byliby w takim miejscu, a Ty piszesz kocopoły, że jest przereklamowany.

0

@BarcaInfo Miałem taki garniak na studniówce, wie jak się ubrać

3

@Ansufati123 Nie musisz zaczynać nowej, to tylko aspekt graficzny

4

Mingueza to jest elegancki chłopak

2

@amanter Wszedłem zobaczyć na instagrama jej ostatnie zdjęcie i tak jak myślałem.. dalej piękna. Zamykam.

3

@BarcaInfo I coś Ty narobił Lucho..

0

@xBoMBoWiECx Roma wie, że na kuponie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?