Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamoos, wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie
3
@barcelonaLM Zgadzam się. Może to przez ten upływ czasu, ale dla mnie 10 lat temu ta piłka była bardziej magiczna i wyjątkowa. To nie były mecze tylko starcia piłkarskich bogów. Ale no pewnie zacznę zmieniać się w takiego boomera i gdy za te kolejne parę lat ludzie będą się jarać pojedynkami Haalanda z Mbappe, ja będę siedział i narzekał, że Messi vs Cristiano to była rywalizacja, a nie to co teraz.
0
@AmigoBlancos Ozila już by do aparatury podłączali
5
@sebasek99 xDD Piękne, klasyk
2
@Cwaniak4 Ja 5 rok z rzędu obejrzę finał LM
30
Smutne, że te baciory w LM stały się taką tradycją tego klubu. Nawet nie ma ochoty sprzedawać wszystkich i kupić wszystkich, po prostu człowiek się przyzwyczaił i oczekuje kolejnego świniobicia w rewanżu.
5
Z tego nic nie będzie choć powstanie
5
@mientusek1407 Takie pokrętło byś zrobił, że odkręcanie Lengleta trwałoby do tej pory
0
Najgorsze jest to, że został jeszcze rewanż. Powinna być opcja podania ręki i drugiego meczu nie gramy :(
1
@PatrychoO Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie od paru lat, smutna prawda
0
Ale szydera z Mbappe tutaj była ciśnięta przez pewne grono, to odpowiedział xD A co do meczu, nic zaskakującego, raczej tego się trzeba było spodziewać po stracie drugiej bramki.
1
Walimy ich na łeb, walimy ich na łeb
1
@ksobi Byle zdrowie dopisało
3
Trzeba wierzyć, że Pique będzie dzisiaj Piquenbauerem
1
@Batys Ciarki momentalnie się pojawiły, futbol bez kibiców to nie jest to
4
W futbolu niemożliwe nie istnieje, robimy to
1
Barcelona - PSG 3-1, wiara
33
@TeKa Nie śpi, walimy litra na odstresowanie
0
@BartqRKO Świetny komentarz, coś czego obecnie Polsat nie ma
1
@LS Za Birmingham, to Tommy Shelby
5
@LuisSalvano Puig nie ma FB cukiereczku
10
No i narobili nadziei przed meczem z PSG
3
Ale się wkuur.. mógł chłopakowi wystawić patelnie i odbilby sobie ten błąd
15
Jak widać można kręcić wałki nawet z varem
1
Moriba i Trincao, duet legend football managera
1
Fajnie widzieć takiego dzika w środku pola
9
Zawsze bawi to szambo. Oni grają co 3 dni, styczeń pełen dogrywek, Umtiti daje prezenty rywalom, a tutaj standardowe rozwiązywanie kontraktów.
2
Mnie najbardziej rozbawiła ta gleba Umtitiego
0
Jeszcze tylko PSG i wakacje, są plusy, odpoczną
1
Te rożne to jest jakiś kryminał