0

Vamoos, wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie

3

@barcelonaLM Zgadzam się. Może to przez ten upływ czasu, ale dla mnie 10 lat temu ta piłka była bardziej magiczna i wyjątkowa. To nie były mecze tylko starcia piłkarskich bogów. Ale no pewnie zacznę zmieniać się w takiego boomera i gdy za te kolejne parę lat ludzie będą się jarać pojedynkami Haalanda z Mbappe, ja będę siedział i narzekał, że Messi vs Cristiano to była rywalizacja, a nie to co teraz.

0

@AmigoBlancos Ozila już by do aparatury podłączali

5

@sebasek99 xDD Piękne, klasyk

2

@Cwaniak4 Ja 5 rok z rzędu obejrzę finał LM

30

Smutne, że te baciory w LM stały się taką tradycją tego klubu. Nawet nie ma ochoty sprzedawać wszystkich i kupić wszystkich, po prostu człowiek się przyzwyczaił i oczekuje kolejnego świniobicia w rewanżu.

5

Z tego nic nie będzie choć powstanie

5

@mientusek1407 Takie pokrętło byś zrobił, że odkręcanie Lengleta trwałoby do tej pory

0

Najgorsze jest to, że został jeszcze rewanż. Powinna być opcja podania ręki i drugiego meczu nie gramy :(

1

@PatrychoO Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie od paru lat, smutna prawda

0

Ale szydera z Mbappe tutaj była ciśnięta przez pewne grono, to odpowiedział xD A co do meczu, nic zaskakującego, raczej tego się trzeba było spodziewać po stracie drugiej bramki.

1

Walimy ich na łeb, walimy ich na łeb

1

@ksobi Byle zdrowie dopisało

3

Trzeba wierzyć, że Pique będzie dzisiaj Piquenbauerem

1

@Batys Ciarki momentalnie się pojawiły, futbol bez kibiców to nie jest to

4

W futbolu niemożliwe nie istnieje, robimy to

1

Barcelona - PSG 3-1, wiara

33

@TeKa Nie śpi, walimy litra na odstresowanie

0

@BartqRKO Świetny komentarz, coś czego obecnie Polsat nie ma

1

@LS Za Birmingham, to Tommy Shelby

5

@LuisSalvano Puig nie ma FB cukiereczku

10

No i narobili nadziei przed meczem z PSG

3

Ale się wkuur.. mógł chłopakowi wystawić patelnie i odbilby sobie ten błąd

15

Jak widać można kręcić wałki nawet z varem

1

Moriba i Trincao, duet legend football managera

1

Fajnie widzieć takiego dzika w środku pola

9

Zawsze bawi to szambo. Oni grają co 3 dni, styczeń pełen dogrywek, Umtiti daje prezenty rywalom, a tutaj standardowe rozwiązywanie kontraktów.

2

Mnie najbardziej rozbawiła ta gleba Umtitiego

0

Jeszcze tylko PSG i wakacje, są plusy, odpoczną

1

Te rożne to jest jakiś kryminał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?