Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 Kiedyś La Liga wstawiła post z podpisem "magic" czy coś w tym stylu, a obok zdjęcia Ronaldinho i Viniciusa, aż mnie poskręcało
0
@clyde Ale warzywo ze mnie xD Nie było tematu
0
@clyde Też mu kiedyś czorne kłaki wgrywałem
1
AJ Morales to jeden z ciekawszych zawodników w tej lidze
16
Kupić wszystkich, sprzedać wszystkich
11
@Pilka_jest_okragla Może będą grać na tym wyjeździe dopóki się nie nauczą
0
@bialagora Może lego znowu układa
1
Lepiej się nie dało trafić, that's how papyn boyz
3
Się porobiło czeka to też nas
2
@barcamember 1 w ćwierćfinale, 2 półfinał i finał
2
Puig w pierwszym, co tu się będzie zaraz działo, chować się
2
Piękny Oli Giroud jakąś brameczke dzisiaj upoluje
0
Panowie biznesmeni, co tam dzisiaj gracie ciekawego?
5
@marcin000019 "Śmieszny halowiec", a napisane przez największego visca łebka na stronie, dobre
28
Eriksen trolluje prawie jak Puig
0
@zmiter912576 Masz link na pw
1
@zmiter912576 Nice Guys
5
@daniel32778 Dobra, dobra, dzisiaj się umyje
1
@Nano22 Moriba to legenda fma. W 20 kupiłem Fatiego i Pedriego do Monaco, od razu wlecieli do podstawy i stworzyłem potwory, przegięcie.
11
@koszol Jestem kibicem Barcelony, nie zdziwi mnie żadna porażka.
7
@MesQueUnClub96 Guys! There's no one here
14
@MesQueUnClub96 Kasia wróć
6
@Elnuum Myślałem, że mi serce pęknie jak Villa wcisnął nam bramkę w superpucharze
1
@Fawrf Świetna, fachowa robota
5
Już się zacznie powielanie tego, że Koeman się nie cieszył z bramki Puiga. Na widok bramki De Jonga też nie skakał z radości, bo w sumie co miał tutaj celebrować. Miałem podobną minę jak on przez cały mecz.
7
Co za troll to jest xDD Dostaje ochłapy, a i tak strzeli
1
Trincao, Pjanic, Lenglet w rozgrzewce, trójkąt bermudzki
1
Rozsiadłem się jak księciunio przed tv, ale coś było nie tak.. mecz na canal+
1
@Bernard777 Juve ostatnie 5 meczów, dwie porażki - Inter(0-2), Fiorentina(0:3), trzy zwycięstwa - Sassuolo(3-1), AC Milan(3-1), Udinese(4-1)
Atletico ostatnie 5 meczów, 5 zwycięstw - Eibar(2-1), Sevilla(2-0), Alaves(2-1), Getafe(1-0), Sociedad(2-0)
Ludzie, przestańcie powielać te kocopoły z wynikiem 1-0 bo się niedobrze robi. Styl gry? Po oglądaniu gry Barcy też często oczy krwawią.
3
Dobry wieczór sąsiedzie. Można?