39

Tyłu świetnych zawodników z już legendarnego dla piłki nożnej rocznika 87 kończy w tym roku 34 lata.. masakra, a Pique to właściwie dzisiaj. Czas niestety płynie nieubłaganie.

1

@MarioVeB! Urusi to dobre chłopaki są

4

@Coutinho007 Ja bym powiedział, że to taka pozycja lewego napastnika, właśnie Villa za Guardioli to było coś w tym stylu. No i w ataku jest dosyć spora wymienność pozycji przez cały mecz, nie ma sztywnego przypisania tylko pojawia się w różnych sektorach, czasami nawet z Dembele zmieniają flanki. Pewnie heatmapa by to lepiej zobrazowała.

46

"Griezmann powinien robić jakieś liczy"

Griezmann robi liczby, La Rambla:

https://pbs.twimg.com/media/EVvsBiNXsAEOinQ.jpg

Z dystansem, życzę udanego dnia

4

@Pilka_jest_okragla Andres też potrafił wyciągać piłeczki w ten sposób

0

Cieszy mnie jeszcze bardziej to wszystko przez fakt, że Anto zdobył tą zwycięską bramkę i jako jego fan mogę się dzisiaj rozsiąść na La Rambli.. A tak serio, to mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej i ślepo wierzę w tego chłopa.

1

@Denver Takimi meczami wygrywa się serca kibiców

2

@Katalończyk 99 Niepopularna opinia, Ćwiąki nigdy nie był jakimś dobrym komentatorem.

(Zapomniałem, że Pan Tomasz ma tu konto, więc napisze, że za to super dziennikarz)

12

Świetnie się ten mecz oglądało, czuję się jakbym grał z nimi, bo jestem cały upocony. Wojna z baskami wygrana, brawo drużyna, brawo Koeman, brawo Grizu za zwycięską bramkę. That's how papyn boyz.

12

To co zrobił teraz Messi, to jest kryminał po prostu

4

Antoooooooooine Grieeeeeezman, jaaaaaaaaaazda!

9

Lahoz znowu gwiazdą? Nowe, nie znałem..

1

@Jakchcesz Dlatego bardziej cenie takiego piłkarza niż kogoś, kto potrafi tylko szybko biegać, kiwać bezsensu albo narobić bezcelowego szumu

10

Umtiti the fookin wall

10

Messi zamyka japy pionków.

6

Ach ten Grizu, nic nie dajeeee

4

Najlepszy możliwy skład desygnowany został z obecnych graczy. Trzeba pojechać z tym Bilbao.

No i Pjanic, hehe.

2

Suarez strzela bramkę i zaczynają się dymy na Rambli

0

@viscajasiek Dość już upokorzeń :(

3

@sebasek99 Ja nie wiem, ale stary pewnie wypiłby wszystkie w jeden wieczór

3

@Coutinho007 Kiedyś La Liga wstawiła post z podpisem "magic" czy coś w tym stylu, a obok zdjęcia Ronaldinho i Viniciusa, aż mnie poskręcało

0

@clyde Ale warzywo ze mnie xD Nie było tematu

0

@clyde Też mu kiedyś czorne kłaki wgrywałem

1

AJ Morales to jeden z ciekawszych zawodników w tej lidze

16

Kupić wszystkich, sprzedać wszystkich

11

@Pilka_jest_okragla Może będą grać na tym wyjeździe dopóki się nie nauczą

0

@bialagora Może lego znowu układa

1

Lepiej się nie dało trafić, that's how papyn boyz

3

Się porobiło czeka to też nas

2

@barcamember 1 w ćwierćfinale, 2 półfinał i finał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?